0

Villarreal bez takiej agresji i pressingu jak w 1 połowie, może czekają na końcówkę aby zrobić całkowity szturm

0

Klopp i ta jego otwarta morda przez cały mecz XD

0

Ale atmosfera cudowna

2

@damiano996 W lidze a pucharach to co innego, zwłaszcza u Emeryego xD

1

Macie jakiś normalny link podesłać na Villarreal? Będę wdzięczny

1

@Popitek12 Przecież to wystarczy ogarnąć sobie wszystkie motywy, serio to nic trudnego xD Kazdy motyw w literaturze + przyklady i można płynąć.

1

@Jareoo filman.cc chyba daje rade

0

@Patrykl145 Ładnie dziś sobie klepią

2

@AdamaTraore Jak na Warszawke to chyba spoko cena bo mi tyle we Wrocławiu wychodzi xD

0

Byłem niemal pewny że Elanga na spalonym, na pierwszy rzut oka tak to wyglądało

0

@michal2007 Zwierzęta nocy

1

@messi564 Jutro chyba

0

Ale klimat na trybunach Marsylii

1

@jeyx77x A to nie działa jako jedna wielka agencja? Odpowiednie osoby pewnie od dawna były przygotowywane na taką ewentualność

7

@Sau_Ron Co jak co no ale Real osiągnął coś spektakularnego, mniejsza w styl

0

@Emhyr Jak krzyknie po niemiecku to wszyscy będą stali na baczność

Ale stegen też powinien odejść w najbliższym czasie bo jego prime juz minął dawno temu

2

@kuz Wiecej nie dostaniemy za kogos z rocznym kontraktem + pewnie będzie taka umowa dżentelmeńska między nim a Barca że nie będą robić problemu o kwotę ze względu na to że sam bardzo obniżył oczekiwania jak przychodził

0

@martin3131 Villarreal to bierze

6

@tbas Czasem warto spuścić z kija i docenić fajny futbol bo w końcu każdy z nas uwielbia emocje i dobrą grę

0

@Coutinho007 Spójrz na Desta, gorzej chyba nie będzie
A na rynku jakoś mało tych PO

@lukas10 Fati też i co. Jak za minimalną pensje to jego doświadczenie się przyda bo nie mamy w czym wybierać na tej pozycji niestety

2

Nie ma co narzekać na przedłużenie Roberto TYLKO o rok, w dodatku z malutką pensją. Z Destem i Alvesem to my daleko nie zajedziemy a Roberto może jednak dać trochę możliwości i mimo wszystko jakości też

1

@Momals11 Polska ma chyba dość mocną reprezentację w porownaniu z liga
Chorwacja mocna reprezentacja słaba liga (?)

6

Ten sezon przede wszystkim nie był planowany przez Xaviego od początku. Dostał jakieś wzmocnienia w zimie i wywalczy nam grę w LM, a tylko o to nam chodziło po zwolnieniu Koemana. Dograć sezon do końca i zapomnieć, oceniać będziemy w następnym, ale myślę że możemy pozytywnie patrzeć na przyszłość

1

@ObiektywnyKibic121 Widzisz a dla mnie to taki typowy box to box. Ani jakiejś wizji nie ma, ani prostopadłych piłek. Patrzysz na niego jako na DM chyba tylko przez pryzmat postury, bo w żadnym elemencie Busiego nie zastąpi, chyba że go Xavi jakoś wychowa

16

Nie strzelił, ale zabił

Dobre i to

4

@VandaI Od paprykarza to się odczep gościu

2

Lenglet joga bonito

4

Ja całkowicie serio bym wpuścił dziś Puiga za de Jonga
Te jego zwariowanie i gra na afere może by choć trochę dynamiki wniosła
Brak jakości, brak dynamiki, dokładności i pomysłów dzisiaj

1

@Jakchcesz No tak. Kibice niech nie mają własnego zdania i najlepiej niech milczą

0

@Image Ja tak samo. Brać 70mln jak ktoś się sfrajerzy i pogonić eunucha i to fajnie zainwestować. Chłop niby jest ale jakby to nie było. Nic nie wnosi na + w wielu wielu meczach
Ani podania, ani dryblingu ani siły i waleczności. Podać do najbliższego lub do tylu, a jak już biegnie z piłką to wiecznie gleba zamiast coś z tego stworzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?