1

Nie no studio przed finałem PK a oni dalej Lewego oglądają na powtórkach

0

Ale przymierzył

1

Cris nie strzelał bo ma na dziś zły horoskop

3

I dobrze że nie trafil Bruno, te śmieszne nabiegi na piłkę zawsze mnie bawią

0

@joloskyy No nie wiem dla mnie to Lenglet go staranował

5

Wczorajsze zmiany dość pozytywne. Eric wszedł i został szefem obrony, Luuk walczył, przepychał się i nawet wracał w nasze pole karne przy wrzutkach z autu, widać że miał określone zadanie i wykonał je dobrze, Dest też nieco rozruszał prawą stronę.Wyjątkiem Lenglet który zdecydował że wskoczy sobie na Portu i go obali - tutaj szczęście że sędzia karnego nie dał
Pytanie gdzie jest Depay skoro Luuk wszedł, a on przesiedział mecz na ławce mimo że Dembele i Ferran już rękawami oddychali. Chyba kolejny wielki klub go zweryfikował niestety

0

@pioz123 Ale te wybicia na poczatku (albo ich brak) znów irytujące

0

Co za ciężki mecz, prawdziwa bitwa. Świetne wejście Erica dzisiaj
Wszyscy plus za ogromne poświęcenie i walkę

1

Kurde no Lenglet jest komiczny xD

0

@Nazio87 Oba scenariusze tak samo prawdopodobne

0

UWAGA
Lenglet szykuje się do wejścia

0

Araujo coś za długo bez pauzy przez kontuzje, czas się wysypac

1

No Isak pobił teraz Brejtłejta

14

Nie no Dembele jest kapitalny, uwielbiam oglądać jak gra
Gdyby tylko miał lepszą skuteczność

0

Sociedad dzisiaj pitbule, będzie ciężko a najbardziej się martwię o Alvesa

0

Soldado daje nadzieję na koniec
Ale Morales robi tam robotę kurde, tego karnego szkoda

0

@_catalan De Jonga pewnie już na starcie nie liczą

3

@Keson To co ty jeszcze robisz na tej planecie staruszku

3

@Janiama 0:1 Araujo 90+5

2

@Firestone No Depay już ostatnio zagrał i pokazał jak do nas pasuje
Ferran pudłuje ale chociaż jest pod grą

2

I co płaczecie o Ferrana. Kto ma grać? Adama czy Depay? Jeden i drugi to calkowity plankton

47

@Lukas90 Dla dorosłego faceta jeszcze gorzej bo do roboty rano trzeba iść XD

0

@Pogba A z drugiej strony też kurde odległość pół metra, rykoszet i uciekał niby tą ręką w innym kierunku
Tylko no zmienił całkowicie lot piłki więc chyba dobra decyzja mimo że ręka nabita

2

Będzie karny dla Levante jak nic

0

@kkbarca Minimum 50mln będą wolac a i tak zapewne się będa odwoływać do klauzuli która wynosi bodaj 80mln

2

@Kapitan hawk Nie zagra przeciwko Barcelonie i w żadnym kolejnym meczu do końca sezonu bo już pauzuje od 2(?) tygodni
Co dalej xD

2

@bartas97 Zdrada i zmiana przepisu przez pana araba jest gorsza niż zdrada żony, wyrazy współczucia

0

@bartas97 Nie zapiekł drugi raz?

4

Pytanie gdzie odejdzie bo w drużynie pokroju Betisu mógłby naprawdę być kluczową postacią, ale zależy mu na kasie
Zostaje chyba jakieś Vissel Kobe albo Katar po Xavim

0

Mane spokój, klasa i precyzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?