BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie no studio przed finałem PK a oni dalej Lewego oglądają na powtórkach
0
Ale przymierzył
1
Cris nie strzelał bo ma na dziś zły horoskop
3
I dobrze że nie trafil Bruno, te śmieszne nabiegi na piłkę zawsze mnie bawią
0
@joloskyy No nie wiem dla mnie to Lenglet go staranował
5
Wczorajsze zmiany dość pozytywne. Eric wszedł i został szefem obrony, Luuk walczył, przepychał się i nawet wracał w nasze pole karne przy wrzutkach z autu, widać że miał określone zadanie i wykonał je dobrze, Dest też nieco rozruszał prawą stronę.Wyjątkiem Lenglet który zdecydował że wskoczy sobie na Portu i go obali - tutaj szczęście że sędzia karnego nie dał
Pytanie gdzie jest Depay skoro Luuk wszedł, a on przesiedział mecz na ławce mimo że Dembele i Ferran już rękawami oddychali. Chyba kolejny wielki klub go zweryfikował niestety
0
@pioz123 Ale te wybicia na poczatku (albo ich brak) znów irytujące
0
Co za ciężki mecz, prawdziwa bitwa. Świetne wejście Erica dzisiaj
Wszyscy plus za ogromne poświęcenie i walkę
1
Kurde no Lenglet jest komiczny xD
0
@Nazio87 Oba scenariusze tak samo prawdopodobne
0
UWAGA
Lenglet szykuje się do wejścia
0
Araujo coś za długo bez pauzy przez kontuzje, czas się wysypac
1
No Isak pobił teraz Brejtłejta
14
Nie no Dembele jest kapitalny, uwielbiam oglądać jak gra
Gdyby tylko miał lepszą skuteczność
0
Sociedad dzisiaj pitbule, będzie ciężko a najbardziej się martwię o Alvesa
0
Soldado daje nadzieję na koniec
Ale Morales robi tam robotę kurde, tego karnego szkoda
0
@_catalan De Jonga pewnie już na starcie nie liczą
3
@Keson To co ty jeszcze robisz na tej planecie staruszku
3
@Janiama 0:1 Araujo 90+5
2
@Firestone No Depay już ostatnio zagrał i pokazał jak do nas pasuje
Ferran pudłuje ale chociaż jest pod grą
2
I co płaczecie o Ferrana. Kto ma grać? Adama czy Depay? Jeden i drugi to calkowity plankton
47
@Lukas90 Dla dorosłego faceta jeszcze gorzej bo do roboty rano trzeba iść XD
0
@Pogba A z drugiej strony też kurde odległość pół metra, rykoszet i uciekał niby tą ręką w innym kierunku
Tylko no zmienił całkowicie lot piłki więc chyba dobra decyzja mimo że ręka nabita
2
Będzie karny dla Levante jak nic
0
@kkbarca Minimum 50mln będą wolac a i tak zapewne się będa odwoływać do klauzuli która wynosi bodaj 80mln
2
@Kapitan hawk Nie zagra przeciwko Barcelonie i w żadnym kolejnym meczu do końca sezonu bo już pauzuje od 2(?) tygodni
Co dalej xD
2
@bartas97 Zdrada i zmiana przepisu przez pana araba jest gorsza niż zdrada żony, wyrazy współczucia
0
@bartas97 Nie zapiekł drugi raz?
4
Pytanie gdzie odejdzie bo w drużynie pokroju Betisu mógłby naprawdę być kluczową postacią, ale zależy mu na kasie
Zostaje chyba jakieś Vissel Kobe albo Katar po Xavim
0
Mane spokój, klasa i precyzja