3

@Bartek22 No właśnie IMO też najlepiej byłoby grać Fati-Ferran-Dembele z wszystkimi zdrowymi. Ferran z Fatim z wymiennoscia pozycji i jest kozacko. Na 9tke mamy podstarzałego Aube. Przedłużyć Dembele, odzyskać Fatiego i skupić się na PO, SO i ew tej bramce
Wszystko zależy gdzie widzi Xavi naszego Fatiego, ale na 9 śmiało może grać, Ferran również

6

@Cule1234 Galan wydaje się najbardziej rozsądną opcją

0

@Kondziubarca Do tego teraz niesamowita interwencja Hładuna

0

Włączyłem z ciekawości ekstraklasę i jestem pozytywnie zaskoczony. Kontrola piłki, wymiana pozycji, wizja, dokładność i niekonwencjonalne pomysły trenerów na zaskoczenie rywala

9

Księżyc w pełni j jak zwykle problem ze snem

0

Orientuje się ktoś czy Inaki nadal śrubuje swój rekord meczów w wyjściowym skladzie z rzędu czy zdarzyła mu się przerwa?

0

Co za przepiękny gol Celty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gumaz Też jaram jakoś od liceum i chcę rzucić tylko przez pracę nie mogę bo z nudów zawsze się idzie zapalić żeby czas płynął szybciej xD

0

@qbuteq Florek Perez no bo kto

27

@Deeespacito Bo dwóch facetów nie może mieć dzieci

0

2

@martin3131 Skoro nas nie stać żeby przedłużyć to chociaż wykorzystajmy go do końca i niech nas do tej LM wprowadzi. O resztę się będziemy martwić później
Zresztą widać wielką zmianę w jego grze i zachowaniu i liczę że znacznie obniży oczekiwania i z nami zostanie

4

@martin3131 No i jest najlepszy na boisku, a potrzebujemy dobrej gry żeby awansować do LM
Po co stawiać na Adame jeśli gra kaszane

0

@Pawci023x No to akurat nie było mądre posunięcie

0

Ale dno w sędziowaniu meczu Valencii, totalna padaka i masa błędów w obie strony

7

Złoty interes na Moribie, co zaliczył zjazd chłop

4

Zinchenko komedia

0

Strzał nogą z taką łydka nie mogl się inaczej zakończyć

0

@maniak33333 Ni to skrzydłowy, ni to 10tka, chyba zespół pokroju AV jest idealny dla takiego gracza bo tam grają pod niego i może kreować grę. W City przepadł

0

Piękny Thiago...

0

Ake i Zinchenko niezłe placki dziś

4

Gucci srucci
Najlepszy przykład jak angielscy gracze są hypowani

0

I zaczynami marsz po złotą piłkę

2

@Limit_l3ss Wygląda jak cygan a nie jest kryminalistą

42

@Emhyr Po pijaku przychodzą takie zachcianki, nie mów że nie

0

@DonMatteo901 Od klasyku Auba niw gra nic

0

@talizmo Nie no wariacie, widać ogromny postęp w grze a teraz to był tylko klops

0

@Piotr,1985 I nawet aktywności nie widzę takiej co kiedyś na stronie!!!

1

A może to i dobrze. Awans z ligi do LM, odbudowa Fatego i lekkie ogarniecie ego, bo po przerwie reprezentacyjnej chcieliśmy wygrywać na stojąco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?