BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bartek22 No właśnie IMO też najlepiej byłoby grać Fati-Ferran-Dembele z wszystkimi zdrowymi. Ferran z Fatim z wymiennoscia pozycji i jest kozacko. Na 9tke mamy podstarzałego Aube. Przedłużyć Dembele, odzyskać Fatiego i skupić się na PO, SO i ew tej bramce
Wszystko zależy gdzie widzi Xavi naszego Fatiego, ale na 9 śmiało może grać, Ferran również
6
@Cule1234 Galan wydaje się najbardziej rozsądną opcją
0
@Kondziubarca Do tego teraz niesamowita interwencja Hładuna
0
Włączyłem z ciekawości ekstraklasę i jestem pozytywnie zaskoczony. Kontrola piłki, wymiana pozycji, wizja, dokładność i niekonwencjonalne pomysły trenerów na zaskoczenie rywala
9
Księżyc w pełni j jak zwykle problem ze snem
0
Orientuje się ktoś czy Inaki nadal śrubuje swój rekord meczów w wyjściowym skladzie z rzędu czy zdarzyła mu się przerwa?
0
Co za przepiękny gol Celty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gumaz Też jaram jakoś od liceum i chcę rzucić tylko przez pracę nie mogę bo z nudów zawsze się idzie zapalić żeby czas płynął szybciej xD
0
@qbuteq Florek Perez no bo kto
27
@Deeespacito Bo dwóch facetów nie może mieć dzieci
0
@Pawci023x https://i.ibb.co/wrk06Kx/IMG-20220416-230347.jpg
O mi tam coś pykło
2
@martin3131 Skoro nas nie stać żeby przedłużyć to chociaż wykorzystajmy go do końca i niech nas do tej LM wprowadzi. O resztę się będziemy martwić później
Zresztą widać wielką zmianę w jego grze i zachowaniu i liczę że znacznie obniży oczekiwania i z nami zostanie
4
@martin3131 No i jest najlepszy na boisku, a potrzebujemy dobrej gry żeby awansować do LM
Po co stawiać na Adame jeśli gra kaszane
0
@Pawci023x No to akurat nie było mądre posunięcie
0
Ale dno w sędziowaniu meczu Valencii, totalna padaka i masa błędów w obie strony
7
Złoty interes na Moribie, co zaliczył zjazd chłop
4
Zinchenko komedia
0
Strzał nogą z taką łydka nie mogl się inaczej zakończyć
0
@maniak33333 Ni to skrzydłowy, ni to 10tka, chyba zespół pokroju AV jest idealny dla takiego gracza bo tam grają pod niego i może kreować grę. W City przepadł
0
Piękny Thiago...
0
Ake i Zinchenko niezłe placki dziś
4
Gucci srucci
Najlepszy przykład jak angielscy gracze są hypowani
0
I zaczynami marsz po złotą piłkę
2
@Limit_l3ss Wygląda jak cygan a nie jest kryminalistą
42
@Emhyr Po pijaku przychodzą takie zachcianki, nie mów że nie
0
@DonMatteo901 Od klasyku Auba niw gra nic
0
@talizmo Nie no wariacie, widać ogromny postęp w grze a teraz to był tylko klops
0
@Piotr,1985 I nawet aktywności nie widzę takiej co kiedyś na stronie!!!
1
A może to i dobrze. Awans z ligi do LM, odbudowa Fatego i lekkie ogarniecie ego, bo po przerwie reprezentacyjnej chcieliśmy wygrywać na stojąco