2

Lenglet joga bonito

4

Ja całkowicie serio bym wpuścił dziś Puiga za de Jonga
Te jego zwariowanie i gra na afere może by choć trochę dynamiki wniosła
Brak jakości, brak dynamiki, dokładności i pomysłów dzisiaj

1

@Jakchcesz No tak. Kibice niech nie mają własnego zdania i najlepiej niech milczą

0

@Image Ja tak samo. Brać 70mln jak ktoś się sfrajerzy i pogonić eunucha i to fajnie zainwestować. Chłop niby jest ale jakby to nie było. Nic nie wnosi na + w wielu wielu meczach
Ani podania, ani dryblingu ani siły i waleczności. Podać do najbliższego lub do tylu, a jak już biegnie z piłką to wiecznie gleba zamiast coś z tego stworzyć

5

Wygwizdani i dobrze bo po el clasico coś im przeskoczyło ale w zlym kierunku

1

@BulaKG w bloku na ulicy na przeciwko stadionu xD

0

Dembele wali okno z wolniaczka

1

Ale wiecie co jest najgorsze? Że to nie tylko ten mecz. Wczoraj w finale PK też wiele błędów i tak samo jest w każdy weekend w wielu spotkaniach, jakaś porażka i totalna przepaść patrząc np na sędziowanie w PL

0

@analitykTaktyki Za obalenie i uniemożliwienie kontunuowania akcji

2

Przecież to jest 11

0

@Coutinho007 Nico niestety ostatnio też wygląda jak słoń na balecie, ale może lepsze już to niż FDJ w tej dyspozycji

0

de Jong fatalny i totalnie bez mózgu ani chęci
A najgorsze że nie ma go na kogo wymienić nawet

0

@Tarins Jak wchodził to grał fatalnie, ostatnio grał od początku i podejrzwam że po tym występie już nie zagra wcale. Luuk wchodził w meczu z RSSS a Depay nie, gdzie Ferran już umierał na boisku

0

Porobili jak dzieciaków, piękne podanko

2

@Tarins Ostatnio asystę np miał i to ładną
Kto ma za niego wyjść? Beznadziejny Adama czy Depay który na boisku wygląda gorzej niż Steve Wonder?

0

Kto dziś komentuje? Ołłowski dawno Barcy nie komentował więc może dziś będzie?

0

@kuz Dokładnie tak i patrzę teraz na necie ze nawet to przywrócili do Viaplay xD

1

Ej jak się nazywał taki stary program gdzie był gościu taki wielki łysy gruby i walil w gong w celu rozpoczęcia gry a reszta wykonywała zadania na jakimś starym zamku (?)

1

@Janiama 2:0 dla nas

1

@Commandement Richarlison może w końcu ucieknie do lepszego klubu i zobaczymy pełnię potencjału

1

@Hubsao Bellerin ma mocarną stylówe

1

@Pawel13sz Ciężko było nie obronic strzału lecącego 5km/h i blisko środka

1

Hahahah następny po Bruno, bardzo dobrze
Strzelił jak przedszkolak, chociaż przedszkolak pewnie by nie skakał jak koza

0

Napoli kupony zepsuje xD

0

@AlexDark00 Nie ma być zastępca tylko konkurentem o skład, bo nawet nie mamy kim rotować na LO, a jednak szkoda wykładać siano na kogoś z topu jeśli Alba nadal ma grac w 1 składzie

4

@Snajper10 No właśnie ostatnio nie wnosi nic poza stratami po przedłużającym się dryblingu i niecelnymi wrzutkami
Magia dwóch dobrych meczów minęła

0

Mamardashvili swoją droga wyskoczył jak filip z konopii na początku sezonu i kurcze patrząc na wiek to może zrobić ładną karierę bo potencjał ogromny

15

Znów sędziowie dają popis. Guilamon ze dwa razy powinien już wylecieć, do tego teraz brak karnego na Fekirze

0

@AmigoBlancos Sevilla Bilbao Depor

1

Ale asysta Moriby i cudo wykończenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?