0

Może to i dobrze że w tym tygodniu robota nie pozwala na oglądanie pucharowych meczów xD

0

Co tam na końcu Atleti? Bo robota a widzę dużo doliczone + masa kartek. Jakaś bitka?

2

@AllBundy Podstawą zatrzymać Solera, Gaye i Guedesa bo oni ten wózek ciągną. Zobaczymy co z Limem bo może w końcu sobi odpuści męczenie tej biednej Valencii

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Alves wzór profesjonalizmu i przykład że powrót może być udany? Tylko kurde on poziomem już nie dojeżdża, zwłaszcza w obronie jest robiony jak dziecko
Temat powrotu Suareza to jakaś totalna odklejka, chyba że właśnie by grali sobie1 vs 1 na treningu dla atmosfery. Dziadek z grubym xD

1

@Emhyr Oby żaden z nich. Zostawić Dembele, wyleczyć Fatiego i w pyte

0

@taris Nie ma na to najmnuejszych szans

0

Pomimo bramki to było fatalne spotkanie w wykonaniu Auby, kolejne zresztą od klasyku

0

@Kitek1640 Dopóki nie wszedł Pedri z Gavim nasza gra wyglądała jak cygańskie przedstawieniem na rynku pod mc donaldem, fakty

4

Potężny Luuk ratuje

1

XDDDDDDD niby człowiek wiedzioł ale się łudził

26

Gavi co porobił matko bosko

0

@heniusss Bardzo mocno naciągane

1

@abram3k Tutaj. Gra żenująco od klasyku

3

Auba się obudził w końcu, Dembele kolejna asysta
Xaviball jechana z mongołami

0

@Kitek1640 Bycie spokojnym i cierpliwym nie oznacza że nie można kogoś skrytykować jak gra po mongolsku

0

@Kitek1640 Nie, ludzie tu siedzą po kilka lat i po prostu krytykują jeśli gra wygląda tragicznie, a cieszą się gdy gramy imponująco. I to jest normalne xD

2

@Gavinho Odbija się od tych Antkow z Levante. Straty, złe ustawianie się

2

@Kitek1640 Ale co jest dziwnego w tym że zmienia się zdanie w zależności od tego jak wygląda gra?

1

Auba i Nico do zmiany w przerwie, niestety ale nie dają nam nic póki co

0

Morales jezusie, co za akcja

0

15minut
Auba miał kontakt z piłka?

0

@Mroziu Nie chodzi o bramki tylko o jego grę. Zero pozytywow, jakoś przesypiał te mecze. Oby dziś się pokazał z lepszej strony, choć jak mowilem, wolałbym go widzieć na ławce

0

@Kengo To już nie można wyrazić własnej opinii?

0

@Pampek1994 A co pokazał od El Clasico?
Totalna padaka w meczu z Sevilla i Eintrachtem

0

Wszystko fajnie ale ten Auba już irytuje w 1 składzie. Ferran na 9, Gavi skrzydło i byłoby lepiej

5

A na koniec wyjdzie Klopp i będzie narzekał na sędziowanie XD
Oby City w końcówce coś wsadzilo

4

Fabinho powinien dostać czerwo, teraz Thiago powinien wylecieć po drugiej żółtej. Oszczędza ich sędzia dzisiaj mocno

1

@VeB 1899 Nie wiem bo City oglądam. Tylko filmik widziałem ten co wyżej. Pewnie nieprzepisowo wykonany i dowidzenia bez powtórki

1

@VeB 1899 Isak się zatrzymał przed strzałem i anulowali


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?