BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo To już nie można wyrazić własnej opinii?
0
@Pampek1994 A co pokazał od El Clasico?
Totalna padaka w meczu z Sevilla i Eintrachtem
0
Wszystko fajnie ale ten Auba już irytuje w 1 składzie. Ferran na 9, Gavi skrzydło i byłoby lepiej
5
A na koniec wyjdzie Klopp i będzie narzekał na sędziowanie XD
Oby City w końcówce coś wsadzilo
4
Fabinho powinien dostać czerwo, teraz Thiago powinien wylecieć po drugiej żółtej. Oszczędza ich sędzia dzisiaj mocno
1
@VeB 1899 Nie wiem bo City oglądam. Tylko filmik widziałem ten co wyżej. Pewnie nieprzepisowo wykonany i dowidzenia bez powtórki
1
@VeB 1899 Isak się zatrzymał przed strzałem i anulowali
0
@Gibbon_FCB No nie wiem, Suarez był chyba jeszcze gorszy a jakoś jest kochany
0
@kamilo0066 Tylko właśnie pytam bo nie byłem pewny. Nie ma kontrowersji i spoko xD
0
@VeB 1899 Z takim że gdyby Mane tam nie było to obrońca by nie wybił piłki pod nogi zawodnika LFC
0
Nie powinien być odgwizdany spalony Mane do którego leciała pilka?
0
@eXi Poranne. W wieku 11 lat nocek się nie robiło xD
7
@VamosGirl Gadasz bzdury jak mało który
0
@Commandement Pamiętam jak siedziałem wtedy przy kompie i łowilem rybki w metinie. Nagle info że jakieś provlemy z samolotem prezydenckim xD
0
@BorzyKrzys Taka ciocia
0
@YeastMoss Ja akurat pasozytuję na znajomych. Od jednego vectra z elevenami, od następnego c+ i viaplay xD
8
Wtf leci Villarreal Bilbao a tu nagle reklana francuskiej ligue eł uber eats w trakcie spotkania XD
0
@inViNcibl3 Pytanie czy coś mu nie strzeliło w okolicach szyi bo totalnie nie był przygotowany na strzał, zero spięcia mięśni
0
Ogląda ktoś Atletico? Wygrają to czy męczą bułę niemilosiernie?
0
@Messibestplayerintheworld Niech idzie do Iniesty albo do Kataru przejąć pałeczkę po Xavim
Do niczego innego już się niestety nie nadaje
0
@Freudysta Klasyka. Ja ostatnio w weekend trasa Wrocław-Gdańsk i opóźnienie jakieś 90min + brak miejsca XD
1
@tristan87 i tory były dobre i wszystko było dobre
0
Jak dalej wyglądał Adama? Wciąż drybling dopóki nie stracił piłki? Auba przespał mecz?
Bo niestety 25min tylko oglądałem i trzeba było wyginać do roboty
0
O borze o kurła
0
Pikej z urazem czy kto tam
1
@Nazio87 Przycisną na początku, strzelą dwie i styknie
0
Gdyby Jezus przemieszczał się przez taflę wody na rzece a nie przez jezioro to stałby w miejscu czy by leciał z nurtem jak na przenośniku taśmowym?
0
Cisną niemiłosiernie
0
@Criss18Barca W głowie transfer do Barcy, brak skupienia
0
@Viajero A na końcu i tak wygra Messi