0

@Kengo To już nie można wyrazić własnej opinii?

0

@Pampek1994 A co pokazał od El Clasico?
Totalna padaka w meczu z Sevilla i Eintrachtem

0

Wszystko fajnie ale ten Auba już irytuje w 1 składzie. Ferran na 9, Gavi skrzydło i byłoby lepiej

5

A na koniec wyjdzie Klopp i będzie narzekał na sędziowanie XD
Oby City w końcówce coś wsadzilo

4

Fabinho powinien dostać czerwo, teraz Thiago powinien wylecieć po drugiej żółtej. Oszczędza ich sędzia dzisiaj mocno

1

@VeB 1899 Nie wiem bo City oglądam. Tylko filmik widziałem ten co wyżej. Pewnie nieprzepisowo wykonany i dowidzenia bez powtórki

1

@VeB 1899 Isak się zatrzymał przed strzałem i anulowali


0

@Gibbon_FCB No nie wiem, Suarez był chyba jeszcze gorszy a jakoś jest kochany

0

@kamilo0066 Tylko właśnie pytam bo nie byłem pewny. Nie ma kontrowersji i spoko xD

0

@VeB 1899 Z takim że gdyby Mane tam nie było to obrońca by nie wybił piłki pod nogi zawodnika LFC

0

Nie powinien być odgwizdany spalony Mane do którego leciała pilka?

0

@eXi Poranne. W wieku 11 lat nocek się nie robiło xD

7

@VamosGirl Gadasz bzdury jak mało który

0

@Commandement Pamiętam jak siedziałem wtedy przy kompie i łowilem rybki w metinie. Nagle info że jakieś provlemy z samolotem prezydenckim xD

0

@BorzyKrzys Taka ciocia

0

@YeastMoss Ja akurat pasozytuję na znajomych. Od jednego vectra z elevenami, od następnego c+ i viaplay xD

8

Wtf leci Villarreal Bilbao a tu nagle reklana francuskiej ligue eł uber eats w trakcie spotkania XD

0

@inViNcibl3 Pytanie czy coś mu nie strzeliło w okolicach szyi bo totalnie nie był przygotowany na strzał, zero spięcia mięśni

0

Ogląda ktoś Atletico? Wygrają to czy męczą bułę niemilosiernie?

0

@Messibestplayerintheworld Niech idzie do Iniesty albo do Kataru przejąć pałeczkę po Xavim
Do niczego innego już się niestety nie nadaje

0

@Freudysta Klasyka. Ja ostatnio w weekend trasa Wrocław-Gdańsk i opóźnienie jakieś 90min + brak miejsca XD

1

@tristan87 i tory były dobre i wszystko było dobre

0

Jak dalej wyglądał Adama? Wciąż drybling dopóki nie stracił piłki? Auba przespał mecz?
Bo niestety 25min tylko oglądałem i trzeba było wyginać do roboty

0

O borze o kurła

0

Pikej z urazem czy kto tam

1

@Nazio87 Przycisną na początku, strzelą dwie i styknie

0

Gdyby Jezus przemieszczał się przez taflę wody na rzece a nie przez jezioro to stałby w miejscu czy by leciał z nurtem jak na przenośniku taśmowym?

0

Cisną niemiłosiernie

0

@Criss18Barca W głowie transfer do Barcy, brak skupienia

0

@Viajero A na końcu i tak wygra Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?