BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS W stylu Stonogi po wyborach xD
4
@Survier Nie no bez przesady, tworzenie drużyny to długi proces a Xavi jest osobą odpowiednią tylko trzeba jednak czasu
0
@tbas RSSS, Betis, Villarreal i wyjazd do Getafe a te dziady zawsze nam problemy sprawiają
0
2
Czemu znów takie bezjajeczne podejście do meczu, jakby brakowało charakteru. Jedynie Dembele szarpał ile mógł. De Jong to całkowity eunuch, razem z Depayem
Taki Gaya nie dość że świetny piłkarsko to w dodatku z charakterem, przydałby się ale nierealne pewnie
1
Ej Mingueza wchodzi w końcówce, serio Koeman na ławce XDDDD
7
A Ronald pewnie siedzi w bujanym fotelu, ogląda mecz i sączy trzecie winko delikatnie uśmiechając się pod nosem
0
Zaraz wejdzie Negredo, zdemoliuje Erica i elo
0
De Jong już tak mi ciśnienie podnosi że chętnie bym nawet Rikiego zobaczył w jego miejsce
2
@arasz1819 Kto za niego? Jedyny co może nam zapropowac prostopadle podanie xD
1
Dembele sam nam musi to wygrać, zero wsparcia
1
Przecież ten sędzia jest ślepy XD
Piłka po plecach w kosmos - brak różnego
8
Bez Pedriego pomoc nie istnieje, Pedri chyba przykrywa tę mizernosc de Jonga która wychodzi jak go nie ma
0
Depay do zmiany jak najszybciej
2
Lenglet stoi i się patrzy
Niech on idzie stand upy nagrywać czy coś
0
@sevs Busi chyba jako jedyny dziś z środka pola jest wstanie rzucic prostopadle podanie
7
@godlike Akurat gdy w końcu ma normalnego trenera który nie wystawia Vidala Rakiticia i Busquetsa w podstawie
11
Piłka odbita spada przed. bramką a de jong się patrzy jak obrońca podbiega i wybija zamiast atakować
Znów jakiś nieobecny jest Franek
0
Komentarz usunięty
4
Jak Dembele nie strzeli kimś bramki to trzeba będzie znów wznieść błagania do Luuka, tak to narazie wygląda
0
Co za szczesxie
0
Napoli kupon zepsuje
0
Jak myślicie na 9 dziś Ferran czy Depay? Jak Depay wchodził z ławki to zazwyczaj zajmował miejsce bliżej skrzydła, a Ferran na środku. Zobaczymy jak będzie od początku, może będą się wymieniać co jakiś czas
0
@LioMessi10 A to u mnie zostanie Braga zamiast Legii. W Legii szukałem +2.5 za 2.40 ale to na innym kuponie xD
A napoli to jeszcze spier*oli, do końca meczu kawał czasu
0
@LioMessi10 No właśnie też wjechalem na to Napoli więc czekamy na bramkę xD
0
Karny dla Napoli powinien byc, ewidentnie
0
Pogonić, oddać za darmo i zapomnieć
Szkoda bo kurcze miał papiery na to abyśmy wspominali go z uśmiechem przez długie lata
0
Ciekawy i wciągający film na netflixie żeby zabić czas do meczu? Dajcie jakieś tytuly, dowolna tematyka
2
@LS Qrde Ale Wymyślają
2
@Janas11224 Właśnie wczoraj o to dopytywałem czy dalej śrubuje rekord. Chłop robi coś niesamowitego