0

@LS W stylu Stonogi po wyborach xD

4

@Survier Nie no bez przesady, tworzenie drużyny to długi proces a Xavi jest osobą odpowiednią tylko trzeba jednak czasu

0

@tbas RSSS, Betis, Villarreal i wyjazd do Getafe a te dziady zawsze nam problemy sprawiają

0

2

Czemu znów takie bezjajeczne podejście do meczu, jakby brakowało charakteru. Jedynie Dembele szarpał ile mógł. De Jong to całkowity eunuch, razem z Depayem

Taki Gaya nie dość że świetny piłkarsko to w dodatku z charakterem, przydałby się ale nierealne pewnie

1

Ej Mingueza wchodzi w końcówce, serio Koeman na ławce XDDDD

7

A Ronald pewnie siedzi w bujanym fotelu, ogląda mecz i sączy trzecie winko delikatnie uśmiechając się pod nosem

0

Zaraz wejdzie Negredo, zdemoliuje Erica i elo

0

De Jong już tak mi ciśnienie podnosi że chętnie bym nawet Rikiego zobaczył w jego miejsce

2

@arasz1819 Kto za niego? Jedyny co może nam zapropowac prostopadle podanie xD

1

Dembele sam nam musi to wygrać, zero wsparcia

1

Przecież ten sędzia jest ślepy XD

Piłka po plecach w kosmos - brak różnego

8

Bez Pedriego pomoc nie istnieje, Pedri chyba przykrywa tę mizernosc de Jonga która wychodzi jak go nie ma

0

Depay do zmiany jak najszybciej

2

Lenglet stoi i się patrzy
Niech on idzie stand upy nagrywać czy coś

0

@sevs Busi chyba jako jedyny dziś z środka pola jest wstanie rzucic prostopadle podanie

7

@godlike Akurat gdy w końcu ma normalnego trenera który nie wystawia Vidala Rakiticia i Busquetsa w podstawie

11

Piłka odbita spada przed. bramką a de jong się patrzy jak obrońca podbiega i wybija zamiast atakować
Znów jakiś nieobecny jest Franek

0

Komentarz usunięty

4

Jak Dembele nie strzeli kimś bramki to trzeba będzie znów wznieść błagania do Luuka, tak to narazie wygląda

0

Co za szczesxie

0

Napoli kupon zepsuje

0

Jak myślicie na 9 dziś Ferran czy Depay? Jak Depay wchodził z ławki to zazwyczaj zajmował miejsce bliżej skrzydła, a Ferran na środku. Zobaczymy jak będzie od początku, może będą się wymieniać co jakiś czas

0

@LioMessi10 A to u mnie zostanie Braga zamiast Legii. W Legii szukałem +2.5 za 2.40 ale to na innym kuponie xD

A napoli to jeszcze spier*oli, do końca meczu kawał czasu

0

@LioMessi10 No właśnie też wjechalem na to Napoli więc czekamy na bramkę xD

0

Karny dla Napoli powinien byc, ewidentnie

0

Pogonić, oddać za darmo i zapomnieć

Szkoda bo kurcze miał papiery na to abyśmy wspominali go z uśmiechem przez długie lata

0

Ciekawy i wciągający film na netflixie żeby zabić czas do meczu? Dajcie jakieś tytuly, dowolna tematyka

2

@LS Qrde Ale Wymyślają

2

@Janas11224 Właśnie wczoraj o to dopytywałem czy dalej śrubuje rekord. Chłop robi coś niesamowitego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?