BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe ile udałoby się wyciągnąć za Depaya przy jego odejściu w lato. 30mln? I ciekawe kto się skusi. Może te Juve będzie chętne po odejściu Dybali
0
@MesQueUnClub96 Randka ze śniadaniem z Dodim?
0
@DonMatteo901 Po prostu kiks, a technikę Starzyński akurat ma niezłą
1
@El dominatore W obronie już nie dojeżdża, po prostu jest za stary. Może wiele nam dać w ofensywie ale pewnego poziomu w obronie nie przeskoczy
0
@svensonFCB Kup mu skok na spadochronie
1
@Dembouz1899 A kim w tyn wszystkim jest dla ciebie Dembele
0
@gumaz Trzy piwka i półsłodkie białe winko na rozgonienie chmur
2
@kamyk_23 Też piękny widok. Staliśmy się w końcu drużyną, nie zlepkiem przypadkowych graczy. I ten Gavi który się przebierał i skakał na Xaviego
4
@MrPGG A po dzisiejszym meczu i tak narzekanie, gdzie on naprawdę tworzył ogromne zagrożenie, w odróżnienie np. od Auby którego totalnie nie było widać
1
@elmayakos Tylko czekać aż wąsa zapuści
39
Ładnie zachowanie kibiców przy zejściu Dembele, zasłużył za ostatnie występy
22
Nie byłem przekonany do Araujo przez te kontuzje, ale kurde dajcie mu siano i niech chłop gra przez następna dekade w podstawie
1
Co za cudowny chłopak, jezu
0
Busi prześladowany przez Rakietę. Jeden płacze sędziemu, drugi się cieszy
2
Żółta dla Xaviego aż Puiga ruszyla na ławce bo od razu komentował
0
Auby nie ma w tym meczu. Dajcie za niego Gaviego, na teraz
0
@qubson12345 Araujo no bo chyba nie Mingueza
4
Pedri pieknie tylko czemu bez strzału kurde
0
@quarto STSy fortuna. Coś ci to mówi XD
4
@VamosRakieta Za te wejscie korkami w stopę sztangi to masz mukę Ivan
0
Auba bezproduktywny. Może Ferran na 9 i Gavi na LS, wtedy skrzydełko dla Alby, a Gavi by nam dał trochę więcej przebojowosci
0
@Murazor Numery przebijane
0
Auba Auba rusz dupe do gry
0
@Matheo123 Bez 0.5 masz zwrot po kursie 1.0 jak będzie na zero
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zobaczyl zajezdzjacy karawan to wstał, uff
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@qubson12345 Wiśniowski Cwiakala
0
@LeoMessi1994 Ja po pracy też wolę walnąć 3 piwka niż jeść obiad. Człowiek nasycony i szczęśliwy
0
@krzaken Pamietasz czasy gdy setke lubelskiej kolorowej można było dorwać za 5.5? Było pięknie