2

Zjarany ziomek dzwoni i oddaje hołd Borasowi xD

1

@Kitek1640 Grubosz ladnie wygląda, opuncja też

0

Polećcie jakieś filmy z zaskakującymi zwrotami akcji albo z jakąś ciągnąca się tajemnicą nad całą fabułą. Coś co wciągnie i zaciekawi cxD

3

Sanah druga miłość po młodej Monice Brodce, nasz narodowy skarb

0

@krywas Fati-Ferran-Dembele
O ile wszyscy w formie

0

@bartekvisca remont Bernabeu

0

@Arczek2001 Żadna z propozycji nie będzie tak dobra jak on. Prostopadle piłki, niekonwencjonalny drybling, wizja i szybkie decyzje. Czasami irytuje, ale wiele razy ciągnął naszą grę, a widać że Xavi wpłynął na niego bardzo pozytywnie. Niech obniża oczekiwania finansowe i zostaje. On potrzebuje Barcy a my jego

2

@robimen12345 Ni to skrzydłowy, ni to napastnik
Zanim się odnajdzie w systemie i znajdziemy dla niego pozycję to mu się kontrakt skończy

1

1

A. Xavi ciągle żyje, reaguje i się denerwuje na złe zagrania. Mamy potencjał, mamy trenera z wizją i mamy przyszłość. A Ferran? Będzie kluczowy bo chłop ma taką łatwość że masakra. Skuteczność przyjdzie

2

Gavi za Frenkiego teraz proszę

1

Hej nie było nic

0

Lecimy po manite jak nic, dawajcie Gaviego w 60'

3

Dembele jest jaki jest, niedokładny itp, ale marzę o tym żeby projekt Xaviego go przekonał do pozostania. Mimo wielu wad to on jest kluczowy i właśnie takiego kogoś potrzebujemy na skrzydle. Nieprzewidywalność, piękne podania (jak to prostopadłe do Auby na poczatku), drybling, szybkie decyzje i strzały + 2 asysty, gdzie po pierwszym kwadransie był wyrzucany do szatni

0

@DCHX Franek do zmiany, Busi nje będzie ryzykował

2

A Laboga jaki smutny w studio, a taki podekscytowany przed meczem xDDD

0

PIĘKNIE
ale Gaviego za de Jonga to bym już w przerwie wpuścił

4

Dembele do zmianu po 10 minutach a tu cykn2 asysty

3

Nie no Pedri top 1 SP

0

Karwasztwarz Barabasz zaorany

0

Kurde ale mecz kozacki, szkoda tego strzału Ferrana

2

Auba jezusie kochany

0

Mieliśmy farta bo powinno być czerwo jak nic

2

@truqsi Poziomem zawsze c+ będzie wyżej

0

Maja jak zawsze wysoki poziom dziennikarstwa, ogromna wiedza

1

Hymn Sevilii TOP

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dajcie już naszą Barcelone bo takiego Atletico to się oglądać nie da

0

@DonAndrzejos No kurde za tak jednowymiarowego pilkarza to dużo. Już bym wolał te 30mln przeznaczyć na pensję dla połamanego Dembele, serio

14

Ale Busquets pokazał dziś klasę w środku pola. Nikt nie daje takiego spokoju jak on, do tego kapitalna wizja i podania. Razem z Pedrim jak profesorowie, tylko ten de Jong taki lekko nie z tej bajki.
Imo Busi MOTM dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?