6

Czyli ruszyło w Kijowie

1

@Kgorecki2500 Aa czyli jednak takie niepotrzebne sianie paniki

4

Rano były informacje o wpłynięciu chińskich okrętów na wody Tajwanu, ale teraz widzę 0 info. Ktoś się orientuje czy to były fejk newsy?

1

@Wilczeq W pół doby, daj im czas

0

@marko111122 Mam rodzinę 10km od czeskiej granicy i tam też panika i kolejki. Chyba wszędzie już tak jest xD

3

Człowiek o 6 pracę skończył, śledził ciągle przebieg tej akcji i aż szkoda iść spać bo tyle rzeczy może się wydarzyć
A może z drugiej strony warto bo nie wiadomo ile tych wszystkich informacji jest fejkowych, a to co rzeczywiście się tam teraz dzieje wyjdzie po czasie

0

Mam koleżankę z Chersonia, podobno lotnisko tam zbombardowane, od półtora godziny brak kontaktu z rodziną. Masakra, ciekawe na czym się to skończy.
Przerażające a jednocześnie fascynujące bo historia się dzieje na naszych oczach

1



Klasyk

1

@FC1899Barca Seba Ronaldo

0

@JimMorrisonFCB Zbyt niska cena, AF1 nie zejdą poniżej 470. Stacjonarnie podejdź do galerii i kup bo będziesz miał pewność, a cena i tak musi się zakręcić ~500 jeśli nie chcesz żeby ci się rozleciały po 2 miesiącach

1

@marko111122 Najlepiej w sklepie stacjonarnie kupować
Najlepszy model butów ever

3

@bartas97 Messi Ronaldo

1

@BorzyKrzys Ulubiony raper samotnych dziewczyn

0

@kamiVeB Ale czy każdy musi być napakowany? Patrz na naszego Busiego aka sztange. Chudy jak patyk, a przez lata był niepodważalnym nr 1 na swojej pozycji i niewątpliwie w historii się zapisał jako jeden z najlepszych DM w historii

0

@barcelonaLM Teraz cenniejsza jest sztuka wyszokolna do obsługi wyspecjalizowanego sprzętu. Nikt się nie będzie bawić w bieganie z karabinem jak można to załatwić z powietrza

46

Następny Griezmann dla którego będziemy szukać pozycji w nieskończoność. Nie ten profil zawodnika pod nasz styl

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Andi18 Ku jezioru

0

@LionelM95 Zazwyczaj tak bo często się stosuje taki zabieg w umowie. A w praktyce to przepada zawsze bo coś sobie i tak wymyślą xD

6

@Rust_Cohle Jakbyś wyglądał jak Asensio to byś wiedział

0

@Unikatowy No Ukraina musi odbić te ziemie, a to zostanie uznane jako akt agresji i pomocni Rosjanie chętnie wjadą do przyjaznych im republik aby zapobiec atakom Ukraińców

0

@Mads Przecież od tego jest armia zawodowa, daj spokój

2

4:0 i potanczone, ale pięknie pograli

5

Ale deklasacja w 2 połowie, Athletic rządzi w derbach

3

A za Koemana od 60' byśmy mieli 6 obrońców na placu xD

0

Dawaj Adame za Gaviego i lecimy po manite

0

Soler kozak
A u nas problemy się zaczynają jak zawsze

2

@SkN Dokładnie. Idealny skrzydłowy pod styl Xaviego. Mega szkoda że odejdzie, chociaż liczę że może jeszcze zmieni zdanie

1

Gavi z Frankiem wchodzą w pole karne od skrzydła, skrzydłowi obrońcy atakują od środka. Skutek taki że Alba 2 asysty, Gavi z asystą i Frenkie z golem
Xavi mega to układa. Czas na wytworzenie automatyzmów i doświadczenie naszej młodzieży i będzie przekozacko
Już oglądanie Barcy sprawia radość mimo potknięć

1

Jezusie, ale mi się dziś podobają te piłki z głębi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?