2

A w sumie szkoda że Xavi nie da większej szansy Minguezie na PO, bo za Koemana miewał fajne przebłyski. Do tego Xavi preferuje w ataku wejście PO od środka pola a Oscar akurat wyprowadzenie piłki i otwierające podania miał fajne. Wiadomo że więcej razy pokazał się jako dziad w obronie, ale jednak chciałbym go zobaczyć bo może by się potrafił odnaleźć jako taki solidny zmiennik

2

@Hubsao Prawdziwy facet, a nie jakieś tam miękkie flusie

0

@Czajka90 Mi nie wchodzą, wolę te słabsze bo bardziej orzeźwiające
Żywiec jasne lekkie na potęgę trzaskam, tak po 3 dziennie i czuję się wspaniale

1

Są jakieś wstępne informacje o tym jak poważny jest uraz Araujo? Kurde chłop jest kapitalny jak gra ale co chwila pauza przez jakieś dolegliwości. Męczące i też budzi jakieś lekkie obawy przed długim i wysokim kontraktem

0

@Uukasz_93 Pieprzysz głupoty. Takim zawodnikiem to jest Depay, a z Ferrana będzie mega pożytek bo już to udowadniał. Każdy ma słabszy dzień, a myślę że i tak najgorszy na boisku nie był więc luźna guma

3

@FajfusLodowy Dembele też dał ładna piłę do kogoś tam na głowę, do tego mega groźny strzał po krótkim rogu gdy obrońca wybił

0

Hahahahahah król jest jeden

0

Pique prezydent. Dobrze wiedział ze Araujo uraz to nie mógł się powstrzymać

1

Jak Barca gra i komentuje Laboga to zaesze sobie znajdzie jakiegoś Antka co strzeli bramkę Barcelonie i się nim ekscytuje nawet po wybiciu piłki w aut XD

0

Garcia zaorany, ja bym już zszedł XDD

5

Wchodzi ten którego imienia nie należy wymawiać

0

To zaczyna wyglądac tak że zaraz będzie akcja Luuk de Jong i główki/przewrotki

0

@Tollusiek Ostatnio Alba forma ladna, nie gadaj

0

Iza z Matiza Agata z Fiata Dziady z Espanyolu

3

Ale Aleix dziś ma tam problemy. Gavi i Alba bujają kozacko po lewej

0

Zaraz wsadzi nastepna

3

Ten chłopak jest cudem

0

@Uukasz_93 Bo to nie były łatwe sytuacje. Doszedł do sytuacji, oddał strzał, no szanse na gola tam były minimalne. Nie dostaje celnych prostopadłych, a te wrzutki Traore to też do poprawy

0

@Uukasz_93 A co on robi nie tak?

2

A patrząc na to że Xavi preferuje schodzenie PO na ŚP to taki Roberto po powrocie może się okazać dla niego kluczowy xD

0

W sumie narzekanie na Ferrana trochę na wyrost, bo cały czas wiąże środkowych obrońców, dwa razy fajnie wyskoczył do główki, a przy wyjściu na pozycję nie miał szans bo od razu do niego doskoczylo dwóch.
Bardziej bym się czepiał Busquetsa bo nam dziś gwiazdeczka lekko usypia i nie daje nic

2

@dariooo Zobacz że Gavi, zbiegając nieco do srodka, otwiera autostradę Albie. Brak to jest Desta z prawej co by oskrzydlil trochę

45

Gavi już drugi raz pięknie tam przy linii się prześlizgnął

0

No czemu kurde
Ale strzał ładny

2

Komentarz usunięty

0

Jest ten pressing po stracie, w końcu kurde

2

Ten Busi to co mecz musi sobie przysnąć

0

Piekne rozpoczęcie, Alba podanko top

1

@norbi77 A po co się dzielić z kimś kasą. Jak zagarną wszystko to ludzie będą wykupywać dostęp masowo

0

@Medium Ja tam się cieszę bo akurat VCF mega lubię, ale decyzja to jakiś żart xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?