BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A w sumie szkoda że Xavi nie da większej szansy Minguezie na PO, bo za Koemana miewał fajne przebłyski. Do tego Xavi preferuje w ataku wejście PO od środka pola a Oscar akurat wyprowadzenie piłki i otwierające podania miał fajne. Wiadomo że więcej razy pokazał się jako dziad w obronie, ale jednak chciałbym go zobaczyć bo może by się potrafił odnaleźć jako taki solidny zmiennik
2
@Hubsao Prawdziwy facet, a nie jakieś tam miękkie flusie
0
@Czajka90 Mi nie wchodzą, wolę te słabsze bo bardziej orzeźwiające
Żywiec jasne lekkie na potęgę trzaskam, tak po 3 dziennie i czuję się wspaniale
1
Są jakieś wstępne informacje o tym jak poważny jest uraz Araujo? Kurde chłop jest kapitalny jak gra ale co chwila pauza przez jakieś dolegliwości. Męczące i też budzi jakieś lekkie obawy przed długim i wysokim kontraktem
0
@Uukasz_93 Pieprzysz głupoty. Takim zawodnikiem to jest Depay, a z Ferrana będzie mega pożytek bo już to udowadniał. Każdy ma słabszy dzień, a myślę że i tak najgorszy na boisku nie był więc luźna guma
3
@FajfusLodowy Dembele też dał ładna piłę do kogoś tam na głowę, do tego mega groźny strzał po krótkim rogu gdy obrońca wybił
0
Hahahahahah król jest jeden
0
Pique prezydent. Dobrze wiedział ze Araujo uraz to nie mógł się powstrzymać
1
Jak Barca gra i komentuje Laboga to zaesze sobie znajdzie jakiegoś Antka co strzeli bramkę Barcelonie i się nim ekscytuje nawet po wybiciu piłki w aut XD
0
Garcia zaorany, ja bym już zszedł XDD
5
Wchodzi ten którego imienia nie należy wymawiać
0
To zaczyna wyglądac tak że zaraz będzie akcja Luuk de Jong i główki/przewrotki
0
@Tollusiek Ostatnio Alba forma ladna, nie gadaj
0
Iza z Matiza Agata z Fiata Dziady z Espanyolu
3
Ale Aleix dziś ma tam problemy. Gavi i Alba bujają kozacko po lewej
0
Zaraz wsadzi nastepna
3
Ten chłopak jest cudem
0
@Uukasz_93 Bo to nie były łatwe sytuacje. Doszedł do sytuacji, oddał strzał, no szanse na gola tam były minimalne. Nie dostaje celnych prostopadłych, a te wrzutki Traore to też do poprawy
0
@Uukasz_93 A co on robi nie tak?
2
A patrząc na to że Xavi preferuje schodzenie PO na ŚP to taki Roberto po powrocie może się okazać dla niego kluczowy xD
0
W sumie narzekanie na Ferrana trochę na wyrost, bo cały czas wiąże środkowych obrońców, dwa razy fajnie wyskoczył do główki, a przy wyjściu na pozycję nie miał szans bo od razu do niego doskoczylo dwóch.
Bardziej bym się czepiał Busquetsa bo nam dziś gwiazdeczka lekko usypia i nie daje nic
2
@dariooo Zobacz że Gavi, zbiegając nieco do srodka, otwiera autostradę Albie. Brak to jest Desta z prawej co by oskrzydlil trochę
45
Gavi już drugi raz pięknie tam przy linii się prześlizgnął
0
No czemu kurde
Ale strzał ładny
2
Komentarz usunięty
0
Jest ten pressing po stracie, w końcu kurde
2
Ten Busi to co mecz musi sobie przysnąć
0
Piekne rozpoczęcie, Alba podanko top
1
@norbi77 A po co się dzielić z kimś kasą. Jak zagarną wszystko to ludzie będą wykupywać dostęp masowo
0
@Medium Ja tam się cieszę bo akurat VCF mega lubię, ale decyzja to jakiś żart xD