BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Kamiloza91 Pedri cofnięty to mógłby być dobry pomysł, chociaż szkoda byłoby marnować jego wkład w ofensywę. Xavi ma możliwości to niech testuje
1
@Kondziubarca Busi zawsze powtarzał że nie zamierza jakoś specjalnie przeciągać swojej kariery więc albo ostatni sezon i koniec kariery albo jakieś MLS i tyle
5
@Pawlak1992 Bo królem jest Elżbieta xD
Król jako funkcja czyli Elka jest królem, ale mówią jak mówią
0
@AlexDark00 No właśnie był w u artykuł w którym Enrique mowil że go powołał do wspólnego treningu itp
3
@AlexDark00 Było mówione że nie będzie grał
9
Enrique w tej reprezentacji elegancko rotuje, na pewno nikt nie może się czuć poszkodowany
5
@Janas11224 No właśnie z tym tak jest. Tak samo mam z paprykarzem. Nie jesz rok, coś cię skusi, kupisz i wpierdzielisz z tym pół bochenka chleba xD
2
@PatrychoO Nie zgubie swego dnia, ciepła twoich rąk, tańca na moście choćby i w Awinion
4
Dobra panowie kończmy te widowisko bo palety na magazynie czekają do załadowania a zmiana się zaczęła 20 minut temu
0
Wejdzie Robben i pozamiata
0
@Striker Ale jak pracuje w defensywie
0
@Gomess A tu zonk i Bilva niczym Cou kopie się po czole a FDJ wreszcie oszlifowany przez Guardiole staje się tym kim miał być u nas
8
Tyle lat tu siedzę i nawet nie wiem o jaką aferę chodzi na la bambie. W sumie to spoko bo po co się wkręcać w takie bzdury xD
4
@Kgorecki2500 Chociaż nie będzie takiego pieprzenia o polityce na mundialu i użalaniu się nad Ukraina
0
@KrwawiaceoczyVEB Przecież Inigo strzelił
0
Eric dziad kurde, kolejny raz napastnik mu ucieka za plecami
1
Kurde Rodri chyba jedyny profilem idealny za Busiego + dorzuca dodatkowe atuty w ataku
11
https://zapodaj.net/1d345ff8a2be8.jpg.html
Warto próbować szczęścia po tej aferze
1
@MarFan Ale oni już to zrobili i każdy normalny człowiek to wiedział gdy widział co zaczęli odwalać na samym początku
0
Lepiej jak to był Pique niż Puig, wtedy Gavi mógłby się poczuć źle
0
Bez skrzydeł średnio to wygląda, duża nieporadność w ataku poza tym co lewy stworzy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Messi daje zakaz Robertowi na transfer jak kiedyś Peja Tedemu na koncert
1
@bartas97 Ile to było lat temu? Pamiętam jak grając na podwórkowym boisku z bramką na trzepaku opowiadaliśmy sobie jak Irek wpakował brame z zerowego kąta
0
Głogów jakby to wziął to po awansie Chrobrego i Miedzianki dolny Śląsk będzie miał 1/4 ekstraklasy u siebie
0
@AbelKabel Tyle co Jane Ahonen
4
@Rust_Cohle Ale każdy był świadomy tego jaka jest sytuacja w Barcy i nikt sobie poczwórnej korony na głowe nie nakładał xD
1
A kiedy będzie Camila Cabello