BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale kurde chińska i ogólnie azjatycka kultura wypycha te amerykańską. Człowiek nawet jak coś do żarcia szuka to woli te azjatyckie klimaty które wyparły amerykańskie fast foody i inne takie rzeczy. Zbliża się wielka światowa dominacja żółtków
4
@KrychaFCB
Do tego Messi Sentino XD Niektóre są fenomenalne
1
rewelacja na Bałtyku lody lody na patyku
1
@Lola120 Setka żołądkowej gorzkej z mięta albo najlepiej dwie aby mieć pewność że podziała i do spanka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
2022 rokiem Roberta w Poslce
0
Ale dupa by strzeliła jakby Lewemu się włączył drewniany pinokio na hiszpańskich boiskach a Bayern by LM zgarnął co xD
0
Mocno zacofany jestem jeśli chodzi o gierki na PS bo nigdy jakoś motywacji nie miałem do grania w cokolwiek poza fifa aż do ostatniego czasu.
Jakie są fajne tytuły które warto ograć i które wciągną fabułą?
3
@IronSanHybrid Bournemouth
0
@P33ck Nowy właściciel i by ruszyło. Z bufonem Limem co przywłaszczył klub dla siebie ciężko o cokolwiek niż trzymanie bezpiecznego miejsca w środku stawki
5
@RomanHoffer Gdyby tylko dało się zwrócić klimat do metina xD
6
Piękny dzień na przywalenie L4, ile można tyrać na tego złodzieja
2
Ciekawe jak będzie wyglądała walka o pozycję bramkarza. Wcale bym się nie zdziwił gdyby Penii udało się Mareczka przyspawać do ławki na dłuższy okres
4
Jeśli udałoby się ich ściągnąć i do tego choć część szrotu wypchac z klubu to okienko byłoby fenomenalne na papierze. Wreszcie ten skład zaczyna wyglądać jak powinien. Doświadczenie, rywalizacja i sporo wariantów dla Xaviego
0
Ale będzie rzeź jak Robercik w trzech meczach z rzędu bramki nie strzelił
0
@Barca1922 Oby oby, chociaż obawiam się jakiegoś dziadowskiego 0:0
0
Lecimy z derbami na Dolnym Śląsku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ciekawe czy chłopaki z Olot sobie teraz grilla odpier*ola, zimny browar pewnie już czeka
0
@Jackazz Dwa razy tam jakieś zagrożenie stworzył chwilę po wejściu i przepadł
1
Fati wygląda fatalnie, całkowicie poza grą
4
Collado ożywienia dał sporo
1
Fati nie połam się pls
0
Kiedy wchodzi Messi bo nudą wieje
0
@HighestInTheRoom Depay to zaraz robi stąd szybki wylot. Lewy biznesmen z Pikejem się będzie wozić dopóki go Ania nie zostawi
1
Jak śledzik to tylko w smietanie lub octcie z cebulką
0
@HighestInTheRoom A to sam usunę
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca To strasznie delikatni jesteście. Ja tam walę 2 dziennie przez naprawdę kilka lat i ani razu mi się nie zdarzyło poczuć źle. Wiem niezdrowe, wiem szkodliwe itd ale no kołatanie serce po jednej puszce?