1

Ale kurde chińska i ogólnie azjatycka kultura wypycha te amerykańską. Człowiek nawet jak coś do żarcia szuka to woli te azjatyckie klimaty które wyparły amerykańskie fast foody i inne takie rzeczy. Zbliża się wielka światowa dominacja żółtków

4

@KrychaFCB



Do tego Messi Sentino XD Niektóre są fenomenalne

1

rewelacja na Bałtyku lody lody na patyku

1

@Lola120 Setka żołądkowej gorzkej z mięta albo najlepiej dwie aby mieć pewność że podziała i do spanka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

2022 rokiem Roberta w Poslce

0

Ale dupa by strzeliła jakby Lewemu się włączył drewniany pinokio na hiszpańskich boiskach a Bayern by LM zgarnął co xD

0

Mocno zacofany jestem jeśli chodzi o gierki na PS bo nigdy jakoś motywacji nie miałem do grania w cokolwiek poza fifa aż do ostatniego czasu.
Jakie są fajne tytuły które warto ograć i które wciągną fabułą?

3

@IronSanHybrid Bournemouth

0

@P33ck Nowy właściciel i by ruszyło. Z bufonem Limem co przywłaszczył klub dla siebie ciężko o cokolwiek niż trzymanie bezpiecznego miejsca w środku stawki

5

@RomanHoffer Gdyby tylko dało się zwrócić klimat do metina xD

6

Piękny dzień na przywalenie L4, ile można tyrać na tego złodzieja

2

Ciekawe jak będzie wyglądała walka o pozycję bramkarza. Wcale bym się nie zdziwił gdyby Penii udało się Mareczka przyspawać do ławki na dłuższy okres

4

Jeśli udałoby się ich ściągnąć i do tego choć część szrotu wypchac z klubu to okienko byłoby fenomenalne na papierze. Wreszcie ten skład zaczyna wyglądać jak powinien. Doświadczenie, rywalizacja i sporo wariantów dla Xaviego

0

Ale będzie rzeź jak Robercik w trzech meczach z rzędu bramki nie strzelił

0

@Barca1922 Oby oby, chociaż obawiam się jakiegoś dziadowskiego 0:0

0

Lecimy z derbami na Dolnym Śląsku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ciekawe czy chłopaki z Olot sobie teraz grilla odpier*ola, zimny browar pewnie już czeka

0

@Jackazz Dwa razy tam jakieś zagrożenie stworzył chwilę po wejściu i przepadł

1

Fati wygląda fatalnie, całkowicie poza grą

4

Collado ożywienia dał sporo

1

Fati nie połam się pls

0

Kiedy wchodzi Messi bo nudą wieje

0

@HighestInTheRoom Depay to zaraz robi stąd szybki wylot. Lewy biznesmen z Pikejem się będzie wozić dopóki go Ania nie zostawi

1

Jak śledzik to tylko w smietanie lub octcie z cebulką

0

@HighestInTheRoom A to sam usunę

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca To strasznie delikatni jesteście. Ja tam walę 2 dziennie przez naprawdę kilka lat i ani razu mi się nie zdarzyło poczuć źle. Wiem niezdrowe, wiem szkodliwe itd ale no kołatanie serce po jednej puszce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?