- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 764 Culés
8
Dlaczego na La Rambli piszecie o Messim?
Przecież to nie jest piłkarz Barcelony!!!
...
Ale ta Antonella to nie ma wstydu! Że też Messi musi z nią żyć!
:D
3
@Kapitan hawk O dziwne że nie napisałeś nic o Ronaldo ani jego fanach, kibicu Barcelony xD
0
@BulaKG wystarczy, że zrobiłeś to ty
1
@Kapitan hawk Czas na dochodzenie i szukanie podszywek XD
1
@BulaKG On szukać nie musi, sami się wystawiają.
0
@BulaKG szybko poszło
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BulaKG twoja z pewnością. Cieszę się, że się z tym nie kryjesz
1
@Kapitan hawk Zobacz kto mu herba dał. Przypadek?
2
@tristan87 nawet nie trzeba się wysilać :D
2
@Kapitan hawk Jak to się mówi. Do pustej.
Komentarz usunięty
1
@Maciej1078 Ale jak RSSS gra to nawet nie pogadasz, bo mecze to na flashcorze. Zawsze bawi ale to szkoda czasu
0
@tristan87 Piękna wędka :) klasycznie - najsłabsze ogniwa ;)
A potem płacz...
0
@Kapitan hawk nwm no xd, mi się wydaje, że ciebie bardziej boli to iż my tu jesteśmy ,niż mnie mój sporadyczny ban
0
@Maciej1078 masz rację. Wydaje ci się
1
@BulaKG siebie warci jesteście z tymi przepychankami
1
@Kapitan hawk zawsze na to samo się nabiorą. To nawet mój kot, który lotny nie jest, uczy się szybciej :]
1
@arasz1819 Stąd taki efekt:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12263593#comment-12263593
0
@Atencjuszek tu się zgadzam ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że mnie to akurat poniekąd bawi jak chłop się produkuje z tą całą nagonką xd
1
@Kapitan hawk nudzą się chłopaki na tym śmietniku to i tutaj wpełzają zaniżać iku, przystojność, średnią ocen na świadectwie i wiele innych składowych :]
1
@arasz1819 pozwól, że zacytuję jednego z erudytów...
"nwm no xd"
0
@arasz1819 ooo i mamy komplet
1
@Kapitan hawk na 2 wędki złapaliśmy jednego leszcza :]
0
@arasz1819 widzę pasta o ojcu fanatyku wędkarstwa nie jest taka odrealniona jak mi się dawniej wydawało ;o