0

@gumaz Jak Pepsi,jaka Cola?! Tylko Żubr ;)Ewentualnie Dębowe Mocne.

3

Jak opowiadasz non stop, jaki to jesteś wspaniały i przecudowny, a potem się okazuje, że jesteś ch...m na szczudłach, to sam siebie tylko możesz winić za krytykę. Można zakłamywać rzeczywistość grając w koziej lidze dla emerytów, ale jak się ma 41 lat i cały twój sposób na piłkę to fizyczność, naprawdę nie warto obiecywać ludziom nie wiadomo czego.

0

@marcin62 Jak można się cieszyć z cudzego nieszczęścia?Tam prawdopodonie zginęli lub zostali przynajmniej ranni niewinni ludzie.Ale o tym sie nie pisze bo przecież"biedna Ukraina".Te posty powinny być z automatu banowane,nie wiem czemu moderacja nic z tym nie robi.To jest jawne podżeganie do nienawiści.

0

@Toretto Temperatura 22-24 stopnie( taka jak w wiekszości roku panuje na Wyspach Kanaryjskich)jest najzdrowsza dla ludzkiego organizmu.25+ to już męczarnie a 30+ to w ogóle już jakaś masakra i abstrakcja.To już wolę żeby lało.

1

@Kibol_83 Dobrze,pasuje charakterem do Realu.Ale tam będą jatki,dziadzia Perez musi więcej stołów dokupić.

3

@Kgorecki2500 USA to chory kraj.Za darmo bym nie pojechał do tych dziwaków.

0

@draxidox W tej chwili jest.Takie są fakty.Tylko mają bonus w postaci tego że Rosja ich pierwsza zaatakowała i teraz nikt nie zauważa tego faktu ze na chwilę obecną Ukraina robi dokładnie to samo.Już nie wspomnę o sytuacji w Polsce gdzie Ukraińcy mają wszędzie pierwszeństwo-u lekarza,w urzędach,w miejscach zatrudnienia do urlopu czy innych świadczeń oraz ogólnie w miejscach administracji publicznej.I taki z dzieciństwa mi się slogan przypomniał-"Nie pij wódki,nie pij wina,kup se rower Ukraina".No i wykrakali...

1

@Comentateiro Marciniak zawsze był,jest i będzie dla mnie sędziowskim szpanerem i ignoratem,do tego cymbałem co uroił sobie w tej łysej pale że jest w sędziowskim topie w Europie.Ego na poziomie CR7a może nawet ciut większe.

0

@RichardWinters Ukraińcy i ruskie to są po jednych pieniądzach.Najlepiej jak się powybijają nawzajem i będzie w końcu święty spokój z tymi obrzydliwymi nacjami.

7

Uważaj Bernardo żeby ci tam ktoś nie yebnął.Trzymaj sie byku w tym psychiatryku.

0

Martinez to złoty człowiek-najpierw zmarnował najlepsze pokolenie Belgów,teraz portugalskie bo nie chce urazić ego 41 letniego emeryta który się już nie nadaje do poważnej piłki.Szacun.

0

@draxidox Racja ale teraz fakty są takie że teraz ukrajina robi dokladnie to samo i nic ich do tego nie obliguje..Więc remis.Najlepiej by było jakby Chiny i USA najechały na te dwa kraje i zaorały ten teren do gołej ziemi,do ostatniego ukra czy ruska.Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby współczuc ukrajińcom a zwłaszcza wspomagać ich horrendalnymi kwotami na rzekomą wojnę a w Polsce tabletki bez refundacji a alkohol coraz droższy i słabszy.Małpka "kolorowa" już tylko 26% ma,to jest chore...

1

@Lanosss CR7 to największy egocentryk wśród piłkarzy i najlepszy piłkarz wśród egocentryków.Ta jego chora ambicja to jest książkowy przykład pacjenta "zasługującego" na leczenie w Choroszczy.Ale za daleko gęba od potrawy-psychodelikiem CR7 jest wybitnym ale Choroszcz to Choroszcz-tam tylko elitę się leczy.

0

Komentarz usunięty

0

@betonito Nie, bo oni już jak nie mają;)


0

@barcanawieki Czy ja wiem czy tak nieoczekiwanie?Portugalcy są strasznie przereklamowane,jeden Vitinha wiosny nie czyni.

3

Bardzo wczoraj CR7 przeszkadzał w grze reprezentacji Portugalii czy tylko tak jak zwykle ?

0

Każdy policjant vel milicjant za komuny to to kurwa pazerna

1

@FCBparasiempre Ja ostatnio przeczytałem gdzieś artykuł którego tytuł brzmiał"Wieczysta jednak w III-lidze.(I to nie jest żart czy historia wymyślona na szybko.)Tak się ku.wa ucieszyłem ze otwarłem kolejne piwo choć wiedziałem że groziło mi to potężnym kacem czy też nawet podpadnięciem w pracy.Okazało się że chodzi o... rezerwy Wieczystej które weszły fartem do III ligi...

1

@FCBparasiempreObiegając od temtu troszkę- poniekąd spadkobiercą i kontynuatorem tradycji 1 FC Katowice jest dziś Sparta Katowice.Chłopakom idzie niezle, walczyli o awans do 2-giej ligi ale na wiosnę trochę spuchli.http://www.90minut.pl/liga/1/liga14156.html

0

Zabole na łokciach wyjadą jak 'wielka torcida" z Buchendwalczykow w Zabrzu- jakieś 0:9 w dwumeczu.

0

@Karolollo Podważa-slowo klucz.Tylko tyle i nie aż tyle :)

3

Wzięli go tylko dlatego żeby Barcelona go nie miała , tak samo tyczy się to Cucurelli :) klub mem.Trzyjmaj się byku w tym psychiatryku i uważaj na stoły.

1

@CurryTheGoat30 Dla mnie to był i jest portugalski buc i egocentryk.Tak jak zresztą większość portugalców.Butny,chamski i arogancki naród noszący nie wiadomo dlaczego głowy w chmurach.Wiem co piszę bo byłem dwa razy na wczasach w Portugalii.Nie dość że ani me ani be ani kukuryku po angielsku to jeszcze oburzenie że "śmiesz" się do nich zwracać inaczej niż po portugalsku.Banda chamów tak jak i Naprzód Janów.

2

@PIWOSZ89 Liczba "machających sfrustrowanych" unoszonych w geście dezaprobaty łapek oraz egocentrycznej mimiki twarzy-30+ -kurs 1.12 w Fortunie.

2

@Kidd Hat-trick potężnego Abdukodira Khusanova dzisiaj.Wszystkie bramki z główki po rożnych.

0

@barteq Ja juz kiedyś pisałem że krasnale to na wrocławski rynek "bajkowy" a nie do Barcelony.Ewentualnie to do ZOO na wybieg z kapibarami.

0

@Coveta O tych tabletkach to piszesz z autopsji rozumiem.A jakie ty bierzesz?Możesz o tym porozmawiać ze mną,jak się wstydzisz to na priv możemy.Trzymaj się tam mordo i nie daj się tej strasznej chorobie.

2

To jest niepodważlne i tu nie ma żadnej debaty kto jest najlepszym piłkarzem wszechczasów.Portugalski wyrobnik nigdy nie miał podjazdu.A pieniacze i psychofani portugalczyka i tak będą wieszczyć że Leo miał podobno dostać czerwoną kartkę za poskrobania jakiegoś randomowego kopacza po łydkach.Miłego dnia-dobra niech stracę-wszystkim.

2

@Coveta Za poskrobanie jakiegoś randoma po łydce?Przestańcie już bolodupcy prowadzić tu ta śmieszna nagonkę na króla futbolu bo żenujące to jest psychofani Cr 7.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?