Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SiempreCule10 Derby Afryki,mecz jak mecz
1
@Messiah10 Oby,trzymam za to kciuki
0
@Messiah10 Mam nadzieję -pomijajac extremalne temperatury-ze ten zwyczaj nie przylezie na stałe do Europy.
2
@Marusek No ja z pewnych względów nie mogłem oglądać bo nie byłem jeszcze nawet w brzuchu Mamy :) Ale masę artykułów,książek przeczytałem czy powtórek z internetu czy TV widziałem.Dla mnie to była najlepsza reprezentacja w historii.Aha nawet komiks kiedyś był o eliminacjach i MŚ 74, też czytałem :)
1
Szkoda ze tego meczu się nie da odzobaczyć.
1
@Borneo To było jakieś 14-15 lat temu :)
1
@Comentateiro Zaraz się rozkręci.Po wylewie Cubarsiego albo kiksie Unaia Simona.
1
@Batys Uważaj na palce u nóg w tych nerwach :)
2
@Borneo Kiedyś w drugą stronę poszedł Kiko Femenia ale on się za bardzo ani w jednej ani w drugiej drużynie nie nagrał :)
1
@kcule14Taki z Euro 2008 ;)
0
Yamal bedzie oszczędzany w fazie grupowej.Jest po ciężkiej w miarę kontuzji mięśniowej,więc po co go eksploatować w meczach z Cape Verde czy Arabią.Z Urugwajem może dostanie jakieś minuty w razie potrzeby a w pełni sił,wypoczęty i głodny piłki będzie potrzebny w fazie pucharowej.
1
@Spider_Man Vozinha na bramkę i Lenini do środka pola.Pewne info :)
0
Sędziowie z Jordanii i Kolumbii,na VAR-rze Amerykaniec,Chińczyk i Katarczyk.Mieszanka wybuchowa.
3
Piękny jest Gavi w tym trykocie reprezentacji.
0
@Roobo A jaki kurs na to ? :D
2
@FCBparasiempre Bohdan Łazuka ;) Gimby nie znajo :D
0
@Chudini123 @Ramon_Vllaverde-sorry nie tu miało być :D
1
@Ramon_Villaverde Ale was boli ten Cucurella.Zupelniebtak jak mi on zwisa.
0
German jako 9-tka czy na skrzydle?
0
@kaamil1910 A kto tam jest lepszy?Raya ? :D
6
Małpiszon na boisku.
2
@dawo17 3:1 dla Oranje.
1
Niemcy(jeszcze pod szyldem RFN) z Italia 1990 to była potęga-Iilgner,Buchwald,Brehme,Hassler,Matthaus,Littbarskki,Voller,Klinsman...Najlepsze Niemcy w historii.
0
@Azazel_Pazuzu Bo Boczek to jest chałturnik i amator.
0
Tu wszystkie typy biorą w łeb.Ani Niemcy nie wygrają wysoko,nawet wcale nie wygrają ani nie będzie gradu goli jak tu niektórzy wieszczyli(wiem ja też :D)
0
O Richedly Bazoer,pamiętam jaki to był kot w Ajaxie.Nie takie te Curacao słabe jak je malują.
1
@agaFCB Może poza polską reprezentacją ;)
0
A śmiali się z Curasao :D
0
@Marcelinho99 Jakie 1:0? Chyba 0:1 :) I to też byłby sukces;)
3
Wam Kimmich też przypomina stylem gry Philipa Lahma?