2

@SiempreCule10 Derby Afryki,mecz jak mecz

1

@Messiah10 Oby,trzymam za to kciuki

0

@Messiah10 Mam nadzieję -pomijajac extremalne temperatury-ze ten zwyczaj nie przylezie na stałe do Europy.

2

@Marusek No ja z pewnych względów nie mogłem oglądać bo nie byłem jeszcze nawet w brzuchu Mamy :) Ale masę artykułów,książek przeczytałem czy powtórek z internetu czy TV widziałem.Dla mnie to była najlepsza reprezentacja w historii.Aha nawet komiks kiedyś był o eliminacjach i MŚ 74, też czytałem :)

1

Szkoda ze tego meczu się nie da odzobaczyć.

1

@Borneo To było jakieś 14-15 lat temu :)

1

@Comentateiro Zaraz się rozkręci.Po wylewie Cubarsiego albo kiksie Unaia Simona.

1

@Batys Uważaj na palce u nóg w tych nerwach :)

2

@Borneo Kiedyś w drugą stronę poszedł Kiko Femenia ale on się za bardzo ani w jednej ani w drugiej drużynie nie nagrał :)

1

@kcule14Taki z Euro 2008 ;)

0

Yamal bedzie oszczędzany w fazie grupowej.Jest po ciężkiej w miarę kontuzji mięśniowej,więc po co go eksploatować w meczach z Cape Verde czy Arabią.Z Urugwajem może dostanie jakieś minuty w razie potrzeby a w pełni sił,wypoczęty i głodny piłki będzie potrzebny w fazie pucharowej.

1

@Spider_Man Vozinha na bramkę i Lenini do środka pola.Pewne info :)

0

Sędziowie z Jordanii i Kolumbii,na VAR-rze Amerykaniec,Chińczyk i Katarczyk.Mieszanka wybuchowa.

3

Piękny jest Gavi w tym trykocie reprezentacji.

0

@Roobo A jaki kurs na to ? :D

2

@FCBparasiempre Bohdan Łazuka ;) Gimby nie znajo :D

0

@Chudini123 @Ramon_Vllaverde-sorry nie tu miało być :D

1

@Ramon_Villaverde Ale was boli ten Cucurella.Zupelniebtak jak mi on zwisa.

0

German jako 9-tka czy na skrzydle?

0

@kaamil1910 A kto tam jest lepszy?Raya ? :D

6

Małpiszon na boisku.

2

@dawo17 3:1 dla Oranje.

1

Niemcy(jeszcze pod szyldem RFN) z Italia 1990 to była potęga-Iilgner,Buchwald,Brehme,Hassler,Matthaus,Littbarskki,Voller,Klinsman...Najlepsze Niemcy w historii.

0

@Azazel_Pazuzu Bo Boczek to jest chałturnik i amator.

0

Tu wszystkie typy biorą w łeb.Ani Niemcy nie wygrają wysoko,nawet wcale nie wygrają ani nie będzie gradu goli jak tu niektórzy wieszczyli(wiem ja też :D)

0

O Richedly Bazoer,pamiętam jaki to był kot w Ajaxie.Nie takie te Curacao słabe jak je malują.

1

@agaFCB Może poza polską reprezentacją ;)

0

A śmiali się z Curasao :D

0

@Marcelinho99 Jakie 1:0? Chyba 0:1 :) I to też byłby sukces;)

3

Wam Kimmich też przypomina stylem gry Philipa Lahma?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?