Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najsłabszy mecz otwarcia MŚ jaki kiedykolwiek oglądałem.Jak na tle conajyzej średniego Mexyku RPA wygląda gorzej jak pachołki to emocje zaczną się co najwyżej od ćwierćfinału.
1
@Eklerek To był sarkazm ;)Chyba że źle ujęty.A PES 6 rzeczywiście legendarny (ogrywałem po nocach kosztem zaspania do pracy :D ) ale jakoś bardzo smutny i "statyczny" w wykonaniu Borka i Koltonia.I to akurat moje odczucia nie sarkazm.
0
Oprócz Shakiry i salmy Hayek same jakieś randomy na tym otwarciu.Najpiękniejsza i tak piosenka na open Mundialu była tutaj-
1
10:51-11:36-moja opinia o ceremoni otwarcia MŚ-
1
@Eklerek I taki chu.ek se wszedzie za darmo lata ze wszelkimi bonusami a ja muszę z dwóch-trzech wypłat odkładać żeby na mecz Barcelony lecieć...Trzeba też było cwaniakować za młodu a nie być wiecznym romantykiem i człowiekiem idei...
0
Tak na marginesie kto jest oficjalną maskotką tego mundialu? Wódz Apaczów Geronimo,pijany Meksykanin siedzący w brudnym ponczo na ziemi czy hokeista "Nafciarzy" z Edmonton ?
2
Curacao ma mniej mieszkańców niż Gdynia,fakt nie opinia.
0
@Fizzy Womack Ja mam poczucie że mam Żubra,bo piwo to nie alkohol tylko taki napój chmielowy ;)Alkohol zaczyna sie od 40% voltażu :)
4
@gumaz To jest chore a Stany Zjednoczone Ameryki to nie od dziś chory kraj.Od dziecka nie rozumiałem chorej fascynacji ludzi na temat tego kraju.Studia w USA,staż w USA-to niektórzy w gacie szczali na samą myśl o tym.Zawsze mnie to śmieszyło jak c.uj:D
1
@FCBparasiempre Nie przeca ino na pewno :)
3
@Bolton A czy matka i córka mogą być siostrami a ojciec i syn braćmi po latach ? Tak -matka z córką poszły do klasztoru a ojciec i syn do zakonu.
0
Wiem że ze względu na nasze położenie geopolityczne jest to niemożliwe ale marzy mi się Polska taka jak Szwajcaria-od nikogo nic nie chcieć i nikomu też nie pomagać.
0
@michaleu Na Euro 1992 podobny kurs był na Duńczyków którzy w ostatniej chwili zastąpili na turnieju finałowym targaną wojną domową Jugosławię ;)
0
@MessiForeverTheBest Piszą ci co pamiętają prawdziwe mundiale a nie takie popierdółki jak teraz.
0
@Pedri16Future No to może on tak ale reszta tak jak wyżej.A przehajpowany Lenart Karl będzie co najwyżej na poziomie Tima Borowskiego.
1
@tribo Po co ci to?Chyba że jesteś kolekcjonerem,to rozumiem.Na pierwszej lepszej stronie w internecie znajdziesz terminarz i kadry.
0
@Pedri16Future Szkoda chłopaków aczkolwiek nie byli jacyś fundamentalni dla swoich reprezentacji.Taka miesznaka dobrych,może perspektywicznych piłkarzy z typowymi średniakami i wyrobnikami.
2
@Luciano99 Dokładnie.Jakoś te otwarcie i eksytacja MŚ nie sa nawet w 25% na takim poziomie jak przed Italia 90 czy nawet przed Brazil 2014.Po prostu dzień jak codzień.Jakiś turniej z horrendalną liczbą drużyn w trzech krajach i chore godziny meczy.Zwykły czwartek jak dla mnie.
2
@MesQueUnClub_87 Ja szukam zawodnika o profilu zbliżonym do Balotellego w swoim prime z Euro 2012.I takim zawodnikiem jest Ange-Yoan Bonny.
0
Edul to mieszka na Brzezińskiej 7 w Bytomiu na parterze.Pukać 3 razy jak coś.
1
@draxidox Bo wydziwiają często z tymi żywopłotami czy "ogródkami "pod oknami,do przesady to niekiedy jest.Chcesz ogródek to sobie kup działkę na ROD i tam się baw w botanika czy ogrodnika.
0
Vedat to Vedat,ale-Muriki,Murici czy Muriczi ?Jak się prawidłowo wymawia to nazwisko?
1
@Marusek Będzie jak za komuny-meliny,nie tylko te mobilne ale i te stacjonarne będą kwitnąć.I w sumie ok-bo lepiej iść do sąsiadki po flaszkę z drobna dopłatą niż zaiwwniać do okienka nocnego w delikatesach "Kubik" 2 km na drugie osiedle o 2 w nocy.
2
@Rastafarnianin Ten cały zasrany chory system kaucyjny zrobił z nas spoleczeństwo śmieciarzy,którzy zamiast spędzać wolne soboty z rodziną to stoją ze śmierdzącymi workami puszek i flaszek w kolejkach do jakiś dziwnych maszyn.
1
Czyli Fenerbahce nas wydymalo podkupujac nam Muriqiego.A człowiek się łudził...
0
@Azi Zdzichu Marchwicki padł ofiarą systemu/ustroju komunistycznego.Między innymi przez to że jedną z jego ofiar była Jolanta Gierek-siostrzenica bodajże ówczesnego 1-szego sekretarza PZPR(brr).I chciano na siłę znalezć wampira i zakończyć sprawę +uspokoić społeczeństwo.Domniemanym wampirem był Piotr Olszowy,przedsiębiorca z Sosnowca który niedługo potem podpalił swój własny dom w nocy i spłonął w nim on i jego rodzina.Podobno zostawił pożegnalny list w którym przyznaję się do wszystkich zabójstw kobiet w Zagłębiu Dądbowskim i po częsci na terenie Śląska.
0
@PatrykBarca Potencjał słowo klucz a do tego obserwowałem go już w Parmie i nie dziwota że Inter go stamtąd wyciągnął.
2
@Kgorecki2500 https://www.efortuna.pl/ticketdetail/?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwUzBaRjM5Sk1XMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwic3JjIjoiU0IiLCJpc3MiOiJmb3J0dW5hd2ViIn0.C80aV3zgdxZx3644gUJjmMTUr1GG9DFg_BX4XSZejqo&source=SB&deeplink=ftnpl%3A%2F%2Fbetslip-history%2Fdetail%3Fid%3DeyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwUzBaRjM5Sk1XMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwic3JjIjoiU0IiLCJpc3MiOiJmb3J0dW5hd2ViIn0.C80aV3zgdxZx3644gUJjmMTUr1GG9DFg_BX4XSZejqo%26source%3DSB
0
@Bernard777 Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)
0
Pytanie całkiem poważne.Czy jest możliwe żeby w salonie barberskim wyłączyli prąd za niedopłatę 10-słownie dziesięciu-groszy? Operator-Tauron.Jeszcze raz podkreślam ze to nie są żadne jaja tylko poważne pytanie.