Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vedat to Vedat,ale-Muriki,Murici czy Muriczi ?Jak się prawidłowo wymawia to nazwisko?
1
@Marusek Będzie jak za komuny-meliny,nie tylko te mobilne ale i te stacjonarne będą kwitnąć.I w sumie ok-bo lepiej iść do sąsiadki po flaszkę z drobna dopłatą niż zaiwwniać do okienka nocnego w delikatesach "Kubik" 2 km na drugie osiedle o 2 w nocy.
2
@Rastafarnianin Ten cały zasrany chory system kaucyjny zrobił z nas spoleczeństwo śmieciarzy,którzy zamiast spędzać wolne soboty z rodziną to stoją ze śmierdzącymi workami puszek i flaszek w kolejkach do jakiś dziwnych maszyn.
1
Czyli Fenerbahce nas wydymalo podkupujac nam Muriqiego.A człowiek się łudził...
0
@Azi Zdzichu Marchwicki padł ofiarą systemu/ustroju komunistycznego.Między innymi przez to że jedną z jego ofiar była Jolanta Gierek-siostrzenica bodajże ówczesnego 1-szego sekretarza PZPR(brr).I chciano na siłę znalezć wampira i zakończyć sprawę +uspokoić społeczeństwo.Domniemanym wampirem był Piotr Olszowy,przedsiębiorca z Sosnowca który niedługo potem podpalił swój własny dom w nocy i spłonął w nim on i jego rodzina.Podobno zostawił pożegnalny list w którym przyznaję się do wszystkich zabójstw kobiet w Zagłębiu Dądbowskim i po częsci na terenie Śląska.
0
@PatrykBarca Potencjał słowo klucz a do tego obserwowałem go już w Parmie i nie dziwota że Inter go stamtąd wyciągnął.
2
@Kgorecki2500 https://www.efortuna.pl/ticketdetail/?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwUzBaRjM5Sk1XMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwic3JjIjoiU0IiLCJpc3MiOiJmb3J0dW5hd2ViIn0.C80aV3zgdxZx3644gUJjmMTUr1GG9DFg_BX4XSZejqo&source=SB&deeplink=ftnpl%3A%2F%2Fbetslip-history%2Fdetail%3Fid%3DeyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwUzBaRjM5Sk1XMDAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwic3JjIjoiU0IiLCJpc3MiOiJmb3J0dW5hd2ViIn0.C80aV3zgdxZx3644gUJjmMTUr1GG9DFg_BX4XSZejqo%26source%3DSB
0
@Bernard777 Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)
0
Pytanie całkiem poważne.Czy jest możliwe żeby w salonie barberskim wyłączyli prąd za niedopłatę 10-słownie dziesięciu-groszy? Operator-Tauron.Jeszcze raz podkreślam ze to nie są żadne jaja tylko poważne pytanie.
1
@doc Powtórzę po raz 36-sty-Yoan Ange Bonny.Wiem stary nudziarz ze mnie ;) Ale tylko w tym temacie ;)
1
@misterio Miałem w 4-tej klasie bo za moich czasów świadectwo z czerwonym paskiem mogło sie mieć właśnie od 4-tej klasy.W 1-szej pierwszej klasie była ocena ogólna ze wszystkich przedmiotów-bardzo dobry miałem.Potem w 5-tej zmorą był język rosyjski a od 6-tej matematyka z których to przedmiotów miałem tylko dostateczny i to mnie dyskfalikowało do "czerwonego paska".I taki ewenement-chemia,fizyka zawsze 5-tki a maty od 6-tej noga,trója na szynach,ale znowu egzamin do Technikum z matmy zdałem na 4-kę :)Paranoja :D
2
@wyrek Chciał grać w podstawie,to chyba jedyne słuszne wytłumaczenie.
1
@Metalowy14 Alvarez to nie jest 9-tka.My potrzebujemy kogoś kto powalczy w powietrzu,przepchnie rywala,będzie się umiał zastawić.Taki był Lewy w swoim prime.Co do Messiego to całą karierę grał prawie albo jako cofnięty napastnik,mediapunta albo prawoskrzydłowy.A Barcelona potrzebuje kogoś takiego jak Balotelli w swoim prime na Euro 2012.
1
Najlepiej skończyć z tym tematem i odpuścić sobie niskorosłego Argeńtynczyka.Ange-Yoan Bonny do wyjęcia za 35-40 milionów.Tam powinien spoglądać Deco.
0
@mordini123 Ciekawe co na to kapibary z wrocławskiego ZOO ?
2
@NeroTFP1 Cieniutki pilkarzyk i cieniutki jako człowiek.W legii ciągniety trochę za uszy i często na siłę wciskany wręcz do 1-szego skladu z braku laku,podobnie jak Rybus.Ale na bezrybiu i rak ryba,jak to w Dębicy czy Radomiu mówią.W ogóle legia to stara k.rwa i tyle w temacie.
0
Jedno zdanie się na usta ciśnie-co za stary ciul :D Ale mu baniak wrze staremu tetrykowi.Jo tyż byda stary ale jak juz bydzie u mnie z demencją czy Alzheimerem tak daleko to z mostu na Szarlejce skocza i sie kark połomia :D
0
@Ivan90 Setki mu życzę.Ale w kasynie.
1
@Kgorecki2500 Nie pająki tylko pasożyty.Tzw.Lambrie.Też mnie na to uczulano od dzieciństwa.
5
@Podkolesin Nery Pumpido
José Luis Brown
Óscar Ruggeri
José Cuciuffo
Julio Olarticoechea
Sergio Batista
Jorge Luis Burruchaga
Héctor Enrique
Ricardo Giusti
Diego Armando Maradona
Jorge Valdano
3
@partymaker Były narzekania Januszy,jak zawsze zresztą.Ale najważniejsze-i tu trzeba oddać honor Jankesom-że potrafili dostosować pory meczów do "normalnych" godzin w Europie.Nie było takich śmiesznych godzin jak 2-ga w nocy czy 4-ta nad ranem teraz.Zwisa mi ten "mundial"luznym kalafiorem,bo już nie o godziny nawet chodzi ale o horrendalną liczbę uczestników i randomowych drużyn typu Curacao czy Wyspy Zielonego Lądka.32 ekipy na MŚ to była optymalna liczba drużyn i po co to było zmieniać?
0
@Eto'o9 R10 Pełna zgoda.Krasnale ogrodowe to na rynek we Wrocławiu.Co do typowych 9-tek powtórzę po raz 34-ty-Ange-Yoan Bonny z Interu.Chłopak ma megapotencjał by stać się napastnikiem na lata na miarę Balotellego w prime.
0
@kocuur To chyba o CR(y)7 takie słowa mogłyby paść.Najlepszy przykład jak w finale Euro 2016 pajacował przy lini cały prawie mecz i skakał jak orangutan albo szympans w okresie godowwym.Fake news jak nic.
0
@MateS A no to akurat rzecz nie podlegająca żadnej debacie.
1
@bartekvisca Ogólnie cały ten"mundial"dupy nie urywa.To już nie jest to co Mexico 86 czy Italia 90 gdzie grali naprawdę najlepsi czy nawet choćby France 98. 48 drużyn to naprawdę gruba przesada najdelikatniej rzecz ujmując.
4
Jaki tu lament u niektórych n.t. sytuacji Gavi vs. Rodri i to na treningu.Idzcie oglądać carling tam nie ma gry kontaktowej mięczaki.A co poniektórzy jeszcze próbują odwracać sytuację-nic by się nie stało gamoniu jeden z drugim-znaczyloby to jedno.Ze piłka nożna to sport kontaktowy a Rodri odzyskał wigor.Pozdrawiam tych niedzielnych Januszy co nigdy w piłkę nie grali na w miarę profesjonalnym poziomie tylko 3 razy kopli bała w C-klasie.
1
@Xavifcb6 Nie pij już,idź do dom,prześpij się i wytrzeźwiej.Taka koleżeńska rada.
1
@BARCA1899Messi W punkt. I jeszcze przeprosic. Xd
0
Gavi to zawsze był wariat i takie nastawienie się chwali.Nie odpuszczać nikomu ani w meczu ani na treningu.Na tym polega ambicja i waleczność i serce do gry.
0
@FCB_dimiC Ego"1000 goli",portugalska podróbka prawdziwego brazylijskiego Ronaldo.Nawet mój wiecznie bujający w obłokach"kiedyś otworzę firmę w Nowym Jorku" szef nie jest takim egocentrykiem i narcyzem jak ten gość z Madery.Żenujacy jest od samego poczatku swojej przygody z Realem bo w MU to jakoś ten egocentryzm tak z niego nie wychodził i wykazywał jakieś ludzkie odruchy i zachowania.