Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan9 Wysocy boczni obrońcy to przeważnie kloce ruszajacy się jakby mieli dwa wozy węgla na plecach.Sztandarowe przykłady to Ruggeri z Atletico ,Dumfries czy Meunier.Zaś sztandarowe przykłady wzorcowych bocznych obrońców to Javier Zanetti i Roberto Carlos.
0
@bartrko Zaraz zostaniesz storpedowany komentarzami typu"nie kupuje się pilkarza po jednym dobrym meczu na MŚ.
0
@Roobo Zazdroszczę.U nas na Górnym Śląsku też by mogło tak yebnąc potężnie.
30
@Lanosss https://zapodaj.net/plik-HMdzGtQFsR
0
Fajne creepypasty są na tym całym Spotify.
1
Od kiedy na Trzech Króli wręcza się prezenyty ? :D
2
@Spider_Man Miejmy nadzieję że jak najmniej dni będzie z temperaturą 25 +.
8
Czyli tak jak pisałem że Gordon to taki defensywny skrzydłowy.Wyskoczył jak Filip z konopii,pół dobrego sezonu no ale Barcelona swoim zwyczajem musiała za niego zapłacić horrendalne pieniądze.
0
@kkbarca Tak na drugiego pokroju Yerego Minę chyba.Jest znakomity Van de Ven do wyciągnięcia to nie,no bo po co ...
1
@Jakchcesz 22 stopnie o 9:00 rano to jakaś masakra a ty tu o jakimś joggingu.Byłoby normalnie 10-12 stopni to tez bym potruchtał.
1
Ten cały Richard Hammond to zwykły wulkanizator rodem z Radzionkowa,zwykły Ecik z z Cidrów.
0
@mmaciass Lamine tak,łoszust z Bilbało oby nie.
0
@Kgorecki2500 idź mi kajs Żubra kup a nie pokazuj jakiś umrzikoiwProhibicja jebano
0
Do dupy z nim i tym całym szumnie zwanym mundialem.
2
Piękne huki z dała i świadomość burzy nadciągającej -cos pięknego ;)
1
elegancko-22 stopnie na wieczór :)
0
Piękne stalowe niebo i 22 stopnie Celsjusza.Oby tak jak najdłużej.
1
64 strzały turasów w dwóch meczach i 0 goli.Arda Kiler najwięcej próbował.Wiec chyba z tego strzeleckiego wysiłku i indolencji strzeleckiej gęsia szyja i wyłupiaste oczy.
1
Ale grzmi nad Górnym Śląskiem pięknie.Oby jeżozwierze rano z nieba leciały i nie musiałbym wychodzić.
1
Czy jak się zabija komary w nocy jest się rasistą?Bo już nie wiem co jest bardziej rasistowskie ....Czy my czy oni....
3
@tbas 19 to jest ok.Ogólnie 22-24 stopni Celsjusza to idealna,najzdrowsza temperatura dla ludzkiego organizmu.30 + to jest już jakaś perwersja,mam nadzieję że w to lato nie będzie tak horrendalnych temperatur.
4
Van der Ven >>>Bastoni.Do tego może obskakiwac SO i LO.A na dodatek-o dziwo- jest tańszy od zwrotnego jak wóz z węglem Włocha.
1
@Luciano99 Czteropak Żubra.
0
Chyba Bayern nie będzie na tyle głupi by go sprzedawać.
6
"Nadszedł czas, aby cały świat przestał udawać i zaakceptował fakt, że Messi jest najlepszym piłkarzem wszech czasów."Ronaldo Nazario.
0
@gumaz Jak Pepsi,jaka Cola?! Tylko Żubr ;)Ewentualnie Dębowe Mocne.
3
Jak opowiadasz non stop, jaki to jesteś wspaniały i przecudowny, a potem się okazuje, że jesteś ch...m na szczudłach, to sam siebie tylko możesz winić za krytykę. Można zakłamywać rzeczywistość grając w koziej lidze dla emerytów, ale jak się ma 41 lat i cały twój sposób na piłkę to fizyczność, naprawdę nie warto obiecywać ludziom nie wiadomo czego.
0
@marcin62 Jak można się cieszyć z cudzego nieszczęścia?Tam prawdopodonie zginęli lub zostali przynajmniej ranni niewinni ludzie.Ale o tym sie nie pisze bo przecież"biedna Ukraina".Te posty powinny być z automatu banowane,nie wiem czemu moderacja nic z tym nie robi.To jest jawne podżeganie do nienawiści.
0
@Toretto Temperatura 22-24 stopnie( taka jak w wiekszości roku panuje na Wyspach Kanaryjskich)jest najzdrowsza dla ludzkiego organizmu.25+ to już męczarnie a 30+ to w ogóle już jakaś masakra i abstrakcja.To już wolę żeby lało.
1
@Kibol_83 Dobrze,pasuje charakterem do Realu.Ale tam będą jatki,dziadzia Perez musi więcej stołów dokupić.