3

Jak opowiadasz non stop, jaki to jesteś wspaniały i przecudowny, a potem się okazuje, że jesteś ch...m na szczudłach, to sam siebie tylko możesz winić za krytykę. Można zakłamywać rzeczywistość grając w koziej lidze dla emerytów, ale jak się ma 41 lat i cały twój sposób na piłkę to fizyczność, naprawdę nie warto obiecywać ludziom nie wiadomo czego.

0

@marcin62 Jak można się cieszyć z cudzego nieszczęścia?Tam prawdopodonie zginęli lub zostali przynajmniej ranni niewinni ludzie.Ale o tym sie nie pisze bo przecież"biedna Ukraina".Te posty powinny być z automatu banowane,nie wiem czemu moderacja nic z tym nie robi.To jest jawne podżeganie do nienawiści.

0

@Toretto Temperatura 22-24 stopnie( taka jak w wiekszości roku panuje na Wyspach Kanaryjskich)jest najzdrowsza dla ludzkiego organizmu.25+ to już męczarnie a 30+ to w ogóle już jakaś masakra i abstrakcja.To już wolę żeby lało.

1

@Kibol_83 Dobrze,pasuje charakterem do Realu.Ale tam będą jatki,dziadzia Perez musi więcej stołów dokupić.

3

@Kgorecki2500 USA to chory kraj.Za darmo bym nie pojechał do tych dziwaków.

0

@draxidox W tej chwili jest.Takie są fakty.Tylko mają bonus w postaci tego że Rosja ich pierwsza zaatakowała i teraz nikt nie zauważa tego faktu ze na chwilę obecną Ukraina robi dokładnie to samo.Już nie wspomnę o sytuacji w Polsce gdzie Ukraińcy mają wszędzie pierwszeństwo-u lekarza,w urzędach,w miejscach zatrudnienia do urlopu czy innych świadczeń oraz ogólnie w miejscach administracji publicznej.I taki z dzieciństwa mi się slogan przypomniał-"Nie pij wódki,nie pij wina,kup se rower Ukraina".No i wykrakali...

1

@Comentateiro Marciniak zawsze był,jest i będzie dla mnie sędziowskim szpanerem i ignoratem,do tego cymbałem co uroił sobie w tej łysej pale że jest w sędziowskim topie w Europie.Ego na poziomie CR7a może nawet ciut większe.

0

@RichardWinters Ukraińcy i ruskie to są po jednych pieniądzach.Najlepiej jak się powybijają nawzajem i będzie w końcu święty spokój z tymi obrzydliwymi nacjami.

7

Uważaj Bernardo żeby ci tam ktoś nie yebnął.Trzymaj sie byku w tym psychiatryku.

0

Martinez to złoty człowiek-najpierw zmarnował najlepsze pokolenie Belgów,teraz portugalskie bo nie chce urazić ego 41 letniego emeryta który się już nie nadaje do poważnej piłki.Szacun.

0

@draxidox Racja ale teraz fakty są takie że teraz ukrajina robi dokladnie to samo i nic ich do tego nie obliguje..Więc remis.Najlepiej by było jakby Chiny i USA najechały na te dwa kraje i zaorały ten teren do gołej ziemi,do ostatniego ukra czy ruska.Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby współczuc ukrajińcom a zwłaszcza wspomagać ich horrendalnymi kwotami na rzekomą wojnę a w Polsce tabletki bez refundacji a alkohol coraz droższy i słabszy.Małpka "kolorowa" już tylko 26% ma,to jest chore...

1

@Lanosss CR7 to największy egocentryk wśród piłkarzy i najlepszy piłkarz wśród egocentryków.Ta jego chora ambicja to jest książkowy przykład pacjenta "zasługującego" na leczenie w Choroszczy.Ale za daleko gęba od potrawy-psychodelikiem CR7 jest wybitnym ale Choroszcz to Choroszcz-tam tylko elitę się leczy.

0

Komentarz usunięty

0

@betonito Nie, bo oni już jak nie mają;)


0

@barcanawieki Czy ja wiem czy tak nieoczekiwanie?Portugalcy są strasznie przereklamowane,jeden Vitinha wiosny nie czyni.

3

Bardzo wczoraj CR7 przeszkadzał w grze reprezentacji Portugalii czy tylko tak jak zwykle ?

0

Każdy policjant vel milicjant za komuny to to kurwa pazerna

1

@FCBparasiempre Ja ostatnio przeczytałem gdzieś artykuł którego tytuł brzmiał"Wieczysta jednak w III-lidze.(I to nie jest żart czy historia wymyślona na szybko.)Tak się ku.wa ucieszyłem ze otwarłem kolejne piwo choć wiedziałem że groziło mi to potężnym kacem czy też nawet podpadnięciem w pracy.Okazało się że chodzi o... rezerwy Wieczystej które weszły fartem do III ligi...

1

@FCBparasiempreObiegając od temtu troszkę- poniekąd spadkobiercą i kontynuatorem tradycji 1 FC Katowice jest dziś Sparta Katowice.Chłopakom idzie niezle, walczyli o awans do 2-giej ligi ale na wiosnę trochę spuchli.http://www.90minut.pl/liga/1/liga14156.html

0

Zabole na łokciach wyjadą jak 'wielka torcida" z Buchendwalczykow w Zabrzu- jakieś 0:9 w dwumeczu.

0

@Karolollo Podważa-slowo klucz.Tylko tyle i nie aż tyle :)

3

Wzięli go tylko dlatego żeby Barcelona go nie miała , tak samo tyczy się to Cucurelli :) klub mem.Trzyjmaj się byku w tym psychiatryku i uważaj na stoły.

1

@CurryTheGoat30 Dla mnie to był i jest portugalski buc i egocentryk.Tak jak zresztą większość portugalców.Butny,chamski i arogancki naród noszący nie wiadomo dlaczego głowy w chmurach.Wiem co piszę bo byłem dwa razy na wczasach w Portugalii.Nie dość że ani me ani be ani kukuryku po angielsku to jeszcze oburzenie że "śmiesz" się do nich zwracać inaczej niż po portugalsku.Banda chamów tak jak i Naprzód Janów.

2

@PIWOSZ89 Liczba "machających sfrustrowanych" unoszonych w geście dezaprobaty łapek oraz egocentrycznej mimiki twarzy-30+ -kurs 1.12 w Fortunie.

2

@Kidd Hat-trick potężnego Abdukodira Khusanova dzisiaj.Wszystkie bramki z główki po rożnych.

0

@barteq Ja juz kiedyś pisałem że krasnale to na wrocławski rynek "bajkowy" a nie do Barcelony.Ewentualnie to do ZOO na wybieg z kapibarami.

0

@Coveta O tych tabletkach to piszesz z autopsji rozumiem.A jakie ty bierzesz?Możesz o tym porozmawiać ze mną,jak się wstydzisz to na priv możemy.Trzymaj się tam mordo i nie daj się tej strasznej chorobie.

2

To jest niepodważlne i tu nie ma żadnej debaty kto jest najlepszym piłkarzem wszechczasów.Portugalski wyrobnik nigdy nie miał podjazdu.A pieniacze i psychofani portugalczyka i tak będą wieszczyć że Leo miał podobno dostać czerwoną kartkę za poskrobania jakiegoś randomowego kopacza po łydkach.Miłego dnia-dobra niech stracę-wszystkim.

2

@Coveta Za poskrobanie jakiegoś randoma po łydce?Przestańcie już bolodupcy prowadzić tu ta śmieszna nagonkę na króla futbolu bo żenujące to jest psychofani Cr 7.

3

"Co tam panie na Mundialu?" Europejczyki trzymają się mocno xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?