Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 A kto tam jest lepszy?Raya ? :D
6
Małpiszon na boisku.
2
@dawo17 3:1 dla Oranje.
1
Niemcy(jeszcze pod szyldem RFN) z Italia 1990 to była potęga-Iilgner,Buchwald,Brehme,Hassler,Matthaus,Littbarskki,Voller,Klinsman...Najlepsze Niemcy w historii.
0
@Azazel_Pazuzu Bo Boczek to jest chałturnik i amator.
0
Tu wszystkie typy biorą w łeb.Ani Niemcy nie wygrają wysoko,nawet wcale nie wygrają ani nie będzie gradu goli jak tu niektórzy wieszczyli(wiem ja też :D)
0
O Richedly Bazoer,pamiętam jaki to był kot w Ajaxie.Nie takie te Curacao słabe jak je malują.
1
@agaFCB Może poza polską reprezentacją ;)
0
A śmiali się z Curasao :D
0
@Marcelinho99 Jakie 1:0? Chyba 0:1 :) I to też byłby sukces;)
3
Wam Kimmich też przypomina stylem gry Philipa Lahma?
1
@LukaszFan 6:0 będzie,do przerwy 4:0.
1
@ladypuyol Bo nie kupiliśmy Bernardo i Cucurelli? :D
0
Nie wierzę że Cucurella to zrobił,czuję się jakbym dostał plaskacza w mordę…
4
@AmigoBlancos "Ale w domu to ja eleganckie alkohole mam"
"Tak a niby jakie?"
"Normalnie zagraniczne różne"
"Nazwisko proszę " :D:D:D
4
To byli czasy...
https://zapodaj.net/plik-ZhOSoErPip
1
@tomek8756 Wesele bez alkoholu to profanacja wesela.
1
@LeszekFCB Kurakao drinko jest takie coś,że jak pan tego nigdy nie próbował a raz spróbujesz-to zaręczam że już nigdy w życiu już nie wezmiesz do ust innnego alkoholu.
3
Przecież Anceotti to murarz i kierowca autobusu w stylu Simeone , Mourinho czy Santosa. Tam jest potrzebny trener , który preferuje ładną piłkę i ofensywny styl gry , myślę , że potencjał jest. Ktoś w Stylu Guardioli czy Flicka , lub Luisa Enrique.
0
@kejdzi W życiu.Ferran to extra joker a Barcola miał pół sezonu dobre w PSG.Jeden z najbardziej przehajpowanych nibytalentów.
2
@Safrani O i to jest prawdziwy test.Mnie też ciągnie w stronę Żabki ale jeszcze walczę sam ze sobą :)Zobaczymy czy prawdziwy ja wygra walkę z Bernardem-piwoszem :D
1
Arda Kiler i reszta ekipy "miesiana miesiana" do domu :)
1
@FcPortoFan1999 Może to taka nowa taktyka wprowadzona przez włoskiego przezuwacza:)
1
@Kamilos84 A drugie na Kaukaz :)Takie powiedzonko kiedyś było jak ktoś miał tzw.limo albo zole pod okiem po bitce :D
1
Hakimi vs męczennik i jak to takie coś oglądać?
2
Mam katar.Moj kupon też :D
4
Jprdl jaki piknikowy mecz :D Zero klimatu słownie- zero
1
@FcPortoFan1999 Wygląda jak Mery spod Żabki na Szaleju.
0
@partymaker Dla niego mentalnie już jest po mistrzostwach.
0
Może by tak ruszyć po tego Folarina Baloguna?Gorszy od Alvareza nie jest a na pewno tańszy.