0

@kaamil1910 A kto tam jest lepszy?Raya ? :D

6

Małpiszon na boisku.

2

@dawo17 3:1 dla Oranje.

1

Niemcy(jeszcze pod szyldem RFN) z Italia 1990 to była potęga-Iilgner,Buchwald,Brehme,Hassler,Matthaus,Littbarskki,Voller,Klinsman...Najlepsze Niemcy w historii.

0

@Azazel_Pazuzu Bo Boczek to jest chałturnik i amator.

0

Tu wszystkie typy biorą w łeb.Ani Niemcy nie wygrają wysoko,nawet wcale nie wygrają ani nie będzie gradu goli jak tu niektórzy wieszczyli(wiem ja też :D)

0

O Richedly Bazoer,pamiętam jaki to był kot w Ajaxie.Nie takie te Curacao słabe jak je malują.

1

@agaFCB Może poza polską reprezentacją ;)

0

A śmiali się z Curasao :D

0

@Marcelinho99 Jakie 1:0? Chyba 0:1 :) I to też byłby sukces;)

3

Wam Kimmich też przypomina stylem gry Philipa Lahma?

1

@LukaszFan 6:0 będzie,do przerwy 4:0.

1

@ladypuyol Bo nie kupiliśmy Bernardo i Cucurelli? :D

0

Nie wierzę że Cucurella to zrobił,czuję się jakbym dostał plaskacza w mordę…

4

@AmigoBlancos "Ale w domu to ja eleganckie alkohole mam"
"Tak a niby jakie?"
"Normalnie zagraniczne różne"
"Nazwisko proszę " :D:D:D

4

1

@tomek8756 Wesele bez alkoholu to profanacja wesela.

1

@LeszekFCB Kurakao drinko jest takie coś,że jak pan tego nigdy nie próbował a raz spróbujesz-to zaręczam że już nigdy w życiu już nie wezmiesz do ust innnego alkoholu.

3

Przecież Anceotti to murarz i kierowca autobusu w stylu Simeone , Mourinho czy Santosa. Tam jest potrzebny trener , który preferuje ładną piłkę i ofensywny styl gry , myślę , że potencjał jest. Ktoś w Stylu Guardioli czy Flicka , lub Luisa Enrique.

0

@kejdzi W życiu.Ferran to extra joker a Barcola miał pół sezonu dobre w PSG.Jeden z najbardziej przehajpowanych nibytalentów.

2

@Safrani O i to jest prawdziwy test.Mnie też ciągnie w stronę Żabki ale jeszcze walczę sam ze sobą :)Zobaczymy czy prawdziwy ja wygra walkę z Bernardem-piwoszem :D

1

Arda Kiler i reszta ekipy "miesiana miesiana" do domu :)

1

@FcPortoFan1999 Może to taka nowa taktyka wprowadzona przez włoskiego przezuwacza:)

1

@Kamilos84 A drugie na Kaukaz :)Takie powiedzonko kiedyś było jak ktoś miał tzw.limo albo zole pod okiem po bitce :D

1

Hakimi vs męczennik i jak to takie coś oglądać?

2

Mam katar.Moj kupon też :D

4

Jprdl jaki piknikowy mecz :D Zero klimatu słownie- zero

1

@FcPortoFan1999 Wygląda jak Mery spod Żabki na Szaleju.

0

@partymaker Dla niego mentalnie już jest po mistrzostwach.

0

Może by tak ruszyć po tego Folarina Baloguna?Gorszy od Alvareza nie jest a na pewno tańszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?