Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czajka90 "Rozdupcył mi pan motorynkę,wszyscy będziecie za to płacić"
1
@Balboa901 Tak jak rok temu na Wimbledonie.
1
Nie no,ta ruska to jakiś cyborg jest w tym meczu...
0
@FcPortoFan1999 Będzie nr 1 po tym turnieju"?
5
I to uczucie gdy chcesz kupić w Żabce dwa Żubry płacąc kartą a babka przed tobą wyciąga rachunki za gaz,prąd,wodę i Bóg wie wie co jeszcze a potem odbiera trzy paczki i nadaje dwie...
1
Prawdę mówiąc brakowało mi Podbeskidzia w 1-szej lidze a nawet w extraklasie.Zajac,Konieczny,Górkiewicz,Malinowski,Chmiel,Demjan-to byli goście :)
EDIT:3:0-można śmiało gratulować awansu.
1
W "góralskim"pojedynku o 1-szą ligę do przerwy górą ci z Bielska-Białej.
2
@FcPortoFan1999 Pytanie z kategorii tych czysto hipotetycznych.
5
Zatrzaskujesz przypadkowo w bagażniku samochodu żonę i psa.Po 10 minutach otwierasz bagażnik-i które z nich bardziej się ucieszy na twój widok?
0
@Kamiloza91 Dzieciństwo się przypomina :)
1
@FcPortoFan1999 @Kgorecki2500 @takisobiektos Hmm,to dziwne bo jeszcze do niedawna rezerwy mogły grać tylko na 3-cim stopniu rozgrywkowym,wyżej już nie.Nie wiedziałem ze to pozmieniali.
0
Dlaczego rezerwy Śląska grały w barażach o 1-szą lige jak i tak nie mogłyby awansować na zaplecze extraklasy? W tej sytuacji ich miejsce powinno przecież zająć 7-me w tabeli Podhale Nowy Targ.Czemu tak się nie stało?
1
@mrboom To zazdro-ja maliny uwielbiam i mógłbym jeść dziennie w każdej ilości.To samo tyczy czereśni i arbuza.Taki mam TOP 3 owoców :)
1
@draxidox Niestety ceny malin są chore-średnio 80 zł za kg a gdzie niegdzie nawet 100-120 zł/kg !!!
3
No i się uparli na tego mikrusa z Argentyny który nawet 9-tką nie jest a Osimhen podany na tacy.Ale jak mawiał klasyk-"co zrobisz jak nic nie zrobisz"...Mnie by się marzył napastnik w stylu i z warunkami fizycznymi Balotellego w swoim prime z 2012 roku a Victorowi najbliżej do tego.
2
@pt9 Temperatura 22-24 stopni Celsjusza(taka jak panuje na Wyspach Kanaryjskich przez cały rok) jest najzdrowsza dla ludzkiego organizmu.
3
Słowo"gwiazda" to jednak w przypadku tego całego Lenarta Karla z Bayernu spore nadużycie.
5
Po tych buńczucznych wypowiedziach widać że ten kontrkandydat Pereza to jest jeszcze większy farmazoniarz niż Floro,a to już duża sztuka.
2
"Wsiadł do pociągu,usiadł przy oknie
a pociag ruszył z łoskotem!
a wszystkie panny głowy spuściły
poszły do domu z powrotem !"
Piękne to były czasy i beztroskie ;)
1
0
I to jest prowda-Górny Śląski traci swoją tożsamość,niestety.Swój koloryt.Jakieś getta ogrodzone,deweloperskie apartamentowce zamiast familoków które można bylo zrewitalizować i podtrzymać tradycję.Ale po co,nie?.Nie wspomnę już o rozdu.ionych kopalniach czy hutach.No nic pozostaje powiedzieć pyrsk i pić dalej i patrzeć na ta degrengoladę...
0
@Roobo Jaki to jest łeb ten Speed Show...
0
@Croocers Lucasa Vazqueza,najlepszego PO w historii Realu :D
1
@FcPortoFan1999 jak tak dalej pójdzie mecz może sie skończyć w okolicach północy.
0
@FcPortoFan1999 Aryna chyba właśnie sie wkurzyła-gem do zera :)
0
@Encore Za 1,5 roku zniknie cyfra 1 przed jej miejscem w WTA ;)
1
@FCBparasiempre To byłby w miarę dobry sezon jakby nie klęska w półfinale LM z Bayernem.
1
@FCBparasiempre Oj tak. Znaki,znaki.
2
@svensonFCB Chyba jednak Dobrzycki tak myślę.Tu trzeba by @Safrani zapytać :)
3
@Dari0G Ten cały kwiecień to dureń a cała ta inwestycja jest bez składu i ładu. Najlepiej to było widać jak chciał wszystko rozwalić tylko po to żeby pobiec do Wisły. On chyba nigdy o tym projekcie nie myślał naprawdę poważnie. Miała być taka zabawka na chwilę , która sprawi że będzie o nim głośno. To trzeba było budować nie tylko stadion, ale też jakiś ośrodek szkolenia , przecież poważny klub powinien mieć swoją szkółkę. To by trochę pomogło z czasem w pozyskiwaniu kibiców.