1

@Czajka90 "Rozdupcył mi pan motorynkę,wszyscy będziecie za to płacić"

1

@Balboa901 Tak jak rok temu na Wimbledonie.

1

Nie no,ta ruska to jakiś cyborg jest w tym meczu...

0

@FcPortoFan1999 Będzie nr 1 po tym turnieju"?

5

I to uczucie gdy chcesz kupić w Żabce dwa Żubry płacąc kartą a babka przed tobą wyciąga rachunki za gaz,prąd,wodę i Bóg wie wie co jeszcze a potem odbiera trzy paczki i nadaje dwie...

1

Prawdę mówiąc brakowało mi Podbeskidzia w 1-szej lidze a nawet w extraklasie.Zajac,Konieczny,Górkiewicz,Malinowski,Chmiel,Demjan-to byli goście :)
EDIT:3:0-można śmiało gratulować awansu.

1

W "góralskim"pojedynku o 1-szą ligę do przerwy górą ci z Bielska-Białej.

2

@FcPortoFan1999 Pytanie z kategorii tych czysto hipotetycznych.

5

Zatrzaskujesz przypadkowo w bagażniku samochodu żonę i psa.Po 10 minutach otwierasz bagażnik-i które z nich bardziej się ucieszy na twój widok?

0

@Kamiloza91 Dzieciństwo się przypomina :)

1

@FcPortoFan1999 @Kgorecki2500 @takisobiektos Hmm,to dziwne bo jeszcze do niedawna rezerwy mogły grać tylko na 3-cim stopniu rozgrywkowym,wyżej już nie.Nie wiedziałem ze to pozmieniali.

0

Dlaczego rezerwy Śląska grały w barażach o 1-szą lige jak i tak nie mogłyby awansować na zaplecze extraklasy? W tej sytuacji ich miejsce powinno przecież zająć 7-me w tabeli Podhale Nowy Targ.Czemu tak się nie stało?

1

@mrboom To zazdro-ja maliny uwielbiam i mógłbym jeść dziennie w każdej ilości.To samo tyczy czereśni i arbuza.Taki mam TOP 3 owoców :)

1

@draxidox Niestety ceny malin są chore-średnio 80 zł za kg a gdzie niegdzie nawet 100-120 zł/kg !!!

3

No i się uparli na tego mikrusa z Argentyny który nawet 9-tką nie jest a Osimhen podany na tacy.Ale jak mawiał klasyk-"co zrobisz jak nic nie zrobisz"...Mnie by się marzył napastnik w stylu i z warunkami fizycznymi Balotellego w swoim prime z 2012 roku a Victorowi najbliżej do tego.

2

@pt9 Temperatura 22-24 stopni Celsjusza(taka jak panuje na Wyspach Kanaryjskich przez cały rok) jest najzdrowsza dla ludzkiego organizmu.

3

Słowo"gwiazda" to jednak w przypadku tego całego Lenarta Karla z Bayernu spore nadużycie.

5

Po tych buńczucznych wypowiedziach widać że ten kontrkandydat Pereza to jest jeszcze większy farmazoniarz niż Floro,a to już duża sztuka.

2

"Wsiadł do pociągu,usiadł przy oknie
a pociag ruszył z łoskotem!
a wszystkie panny głowy spuściły
poszły do domu z powrotem !"
Piękne to były czasy i beztroskie ;)


1

0

I to jest prowda-Górny Śląski traci swoją tożsamość,niestety.Swój koloryt.Jakieś getta ogrodzone,deweloperskie apartamentowce zamiast familoków które można bylo zrewitalizować i podtrzymać tradycję.Ale po co,nie?.Nie wspomnę już o rozdu.ionych kopalniach czy hutach.No nic pozostaje powiedzieć pyrsk i pić dalej i patrzeć na ta degrengoladę...

0

@Roobo Jaki to jest łeb ten Speed Show...

0

@Croocers Lucasa Vazqueza,najlepszego PO w historii Realu :D

1

@FcPortoFan1999 jak tak dalej pójdzie mecz może sie skończyć w okolicach północy.

0

@FcPortoFan1999 Aryna chyba właśnie sie wkurzyła-gem do zera :)

0

@Encore Za 1,5 roku zniknie cyfra 1 przed jej miejscem w WTA ;)

1

@FCBparasiempre To byłby w miarę dobry sezon jakby nie klęska w półfinale LM z Bayernem.

1

@FCBparasiempre Oj tak. Znaki,znaki.

2

@svensonFCB Chyba jednak Dobrzycki tak myślę.Tu trzeba by @Safrani zapytać :)

3

@Dari0G Ten cały kwiecień to dureń a cała ta inwestycja jest bez składu i ładu. Najlepiej to było widać jak chciał wszystko rozwalić tylko po to żeby pobiec do Wisły. On chyba nigdy o tym projekcie nie myślał naprawdę poważnie. Miała być taka zabawka na chwilę , która sprawi że będzie o nim głośno. To trzeba było budować nie tylko stadion, ale też jakiś ośrodek szkolenia , przecież poważny klub powinien mieć swoją szkółkę. To by trochę pomogło z czasem w pozyskiwaniu kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?