La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 726 Culés

5

Prawda jest taka, że Marciniak wręcz skrzywdził Leo w tej sytuacji. Oczywista żółta kartka, nic więcej, nic mniej. Jeśli dałby ją, nie było by żadnej dyskusji. A tak teraz wyciągane jakieś stopklatki, gdzie wygląda to faktycznie niefortunnie. Ale jeśli spojrzy się na sytuację, wygląda to po prostu jak typowa żółta kartka. Szkoda

6

@chavez Czy oczywista? Kwestia interpretacji, w sumie jak większość przepisów. Jestem przekonany, że niektórzy sędziowie daliby czerwoną, a inni żółtą, i każdy wybroniłby się ze swojej decyzji. Brak jakiejkolwiek kartki jest rażący.

2

@chavez Byłaby żółta i spokój w mediach. Tyle, że to Marciniak, czy to pierwszy raz gdy podjął ekstrawagancką decyzję, której nikt nie rozumie?

0

@chavez marciniak nie nadaje sie i nigdy nie nadawał się do sędziowania.

Miedzy innymi dlatego że to buc z ego na poziomie cristiano ronaldo który chce być najjaśniej świecącą gwiazdą podczas gdy sędziowanie podobnie jak granie w piłkę to zawody wykonywane w zespole.

1

@Comentateiro Marciniak zawsze był,jest i będzie dla mnie sędziowskim szpanerem i ignoratem,do tego cymbałem co uroił sobie w tej łysej pale że jest w sędziowskim topie w Europie.Ego na poziomie CR7a może nawet ciut większe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?