- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1762 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1762 Culés
13
Jakiś randomowy ten mundial, dopiero się zorientowałem, że to już dziś. W 2010 to się zbierało karty z Bravo Sport z Puyolem, Xavim, Messim i się grało nimi z kolegami przy zimnym piwku, 11 lat miałem to 3 piwa i już bombka siedziała, piękne życie.
A teraz na mundialu jakieś Uzbekistany, Haiti, Curacao czyli drugi skład Holandii. Jakiś Mbappe wielka gwiazda napastnik, tylko, że na napastniku ustać nie może. Wszystko jest takie nijakie, w grupie 3 drużyny wychodzą z 4, to kur.. od razu 4 mogły wychodzić, dajcie spokój
3
@Luciano99 Panini 2006/2010 się zbierało, dwa plny za 5 naklejek od razu dzień był lepszy :D
2
@Luciano99 dobrze, jedziesz z nimi! Tak ma być
2
@Luciano99 U mnie pewnie poziom hype'u wskoczy na wyższy poziom dopiero w fazie pucharowej. Teraz na początku to pewnie jeden mecz na dwa dni się obejrzy bo większość tyłka nie urywa i jest mi to obojętne.
Niestety ale czym więcej reprezentacji tym gorzej. Więcej leszczy do lania = mniej ciekawy turniej.
7
@Luciano99 Coś w tym jest, ale każdy narzeka, a i tak połowa z Was na***ana usiądzie o 21 by obejrzeć to widowisko otwarcia Meksyk - RPA, a przez następny miesiąc La Bamba będzie zarypana spamem związanym z meczami. Ja już Was dobrze znam.
Powiem tak: byle nie Portugalia, a będzie git.
2
@Luciano99 Dokładnie.Jakoś te otwarcie i eksytacja MŚ nie sa nawet w 25% na takim poziomie jak przed Italia 90 czy nawet przed Brazil 2014.Po prostu dzień jak codzień.Jakiś turniej z horrendalną liczbą drużyn w trzech krajach i chore godziny meczy.Zwykły czwartek jak dla mnie.
2
@Luciano99 teraz to wy butelki zbieracie