3

Tak sobie ogladalem ten Arsenal no i co ja moge powiedziec, nie ogladam ich co mecz ale w dzisiejszym meczu zagrali jak typowy ogorek z la liga mur i kontra, juz widze nie daj bog jak strzela pierwsi u siebie co oni beda robic : [ ale obym sie mylil ; D

1

Ale pieknie zeszla dla Toure : D

1

Ja tez wychodze z zalozenia ze to nie jest brak szacunku maja okazje to strzelaja to jest tylko wina pilkarzy Rayo ze nie uzywaja glowy, mieli 11 grali lepiej zostalo 9 nie mogli nic zrobic, niema co sie przejmowac takimi meczami niech sobie wygrywaja po 20 po 30 niech zabieraja te pichichi statystyki, potem caly swiat jakie kosmiczne liczby i w ogole, a na koniec sezonu w gablocie pustka i kolejny trener dziekuje pozdrawiam : )

0

Sedzia dla barcy pomaga mowili...

0

Co ten sedzia robi ?

0

No to teraz niech sie bronia : /

1

2 : 1 hAHAHHAhahaha

0

jedna odrobiona : D

0

Mou chyba tak kiedys powiedzial jak Pep do Bayernu poszedl ale nie jestem pewien

0

I dobrze widziec jak udziela sie w pressingu w koncu :D

0

Ja go z hejtuje jest tak slaby ze nie moge na niego patrzec :) i te piekne podanie zapomniales o nim.

2

Dobrze ze nie maja zakazu na ogladanie.

0

Ja mam 197 maga na 30 : D

0

Z klasa :o to Ty chyba nie wiesz co to znaczy klasa. Ale co Ty mozesz wiedziec...

0

Akurat o cr to nie mam pretensji to ze gra piach to widzi kazdy ale jednak strzelil 11 bramek wiec niema co sie dziwic ze w 11 jest

0

0

Za pewne tak bedzie, akurat tez nie wierze ze beda liderami do konca, choc fajnie ogladac taki zespol ktory leje "topow" i czlowieka ktory nie dawno wystepowal na "a" klasowych boiskach ; D

11

Nie zabieraj im zaslug, niech sie ciesza jak najdluzej pewnie masz racje co do Vardiego ale spojrz wstecz gdzie nie dawno wystepowal. Pozdrawiam

0

A ja tam jestem zadowolony ze Leicester sobie chasa, w koncu ktos inny z po za 3 ~~ choc zapewne po nowym roku dostana jakiejs zadyszki :D, bardzo podoba mi sie ten mahrez taki techniczek

0

Komentarz usunięty

1

0

Mogloby sie to zmienic wlasnie chociaz ten rok, z drugiej strony jak ktos dobrze napisal ze przydalby sie mocny zespol zeby sie przyzwyczaic ; D

1

Ja chce w koncu ogorka GENT !

0

Prawdopodobienstwo ze bedzie taki final jest pawie niemozliwy choc jakas tam tysieczna procenta jest moze na to patrza ; D

0

Trzeba zobaczyc ostatnie lata na kogo trafiala Barca a na kogo Real i wtedy nie bedzie zadnych zbednyc komentarzy bo po prostu Real w ostatnich latach trafial na "ogorkow". Najlepsze jest to ze Jak barca trafiala Psg czy tam City to "realowcy" krzyczeli ze sa slabi i bez formy ale jak juz sie trafia na schalke to juz jest ciezko.

0

Wystarczy ze jest Getafe i Espaniol.

1

Przepraszam, racja Alves przynajmniej z tego asysty ma na prawde przepraszam moj blad.

14

W tym meczu BIali wiecej wrzutek maja niz Alves przez swa cala kariere ;o

0

Wolalbym ten talent z ostatniego zespolu Premier League niz wielkie "talenty" Muniry i Sandra :) ktorzy kopia sie po czolach, lepiej zaczac w 10 niz z nimi w skladzie. Pozdrawiam

0

Masz racje ze Sandro czy Munir nie sknocili meczu ale przez nich barca grala w 10 oni wkladaja nic do druzyny nic zupelne zero mam nadzieje ze w tym okienku dojdzie jakis porzadny napastnik na lawke ktory bedzie mogl moze nie godnie ale przynajmniej w jakims procencie zastapic kogos z " muszkieterow" no i dochodza vidal i arda wiec wszystko bedzie nasze VAMOS !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?