Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak sobie ogladalem ten Arsenal no i co ja moge powiedziec, nie ogladam ich co mecz ale w dzisiejszym meczu zagrali jak typowy ogorek z la liga mur i kontra, juz widze nie daj bog jak strzela pierwsi u siebie co oni beda robic : [ ale obym sie mylil ; D
1
Ale pieknie zeszla dla Toure : D
1
Ja tez wychodze z zalozenia ze to nie jest brak szacunku maja okazje to strzelaja to jest tylko wina pilkarzy Rayo ze nie uzywaja glowy, mieli 11 grali lepiej zostalo 9 nie mogli nic zrobic, niema co sie przejmowac takimi meczami niech sobie wygrywaja po 20 po 30 niech zabieraja te pichichi statystyki, potem caly swiat jakie kosmiczne liczby i w ogole, a na koniec sezonu w gablocie pustka i kolejny trener dziekuje pozdrawiam : )
0
Sedzia dla barcy pomaga mowili...
0
Co ten sedzia robi ?
0
No to teraz niech sie bronia : /
1
2 : 1 hAHAHHAhahaha
0
jedna odrobiona : D
0
Mou chyba tak kiedys powiedzial jak Pep do Bayernu poszedl ale nie jestem pewien
0
I dobrze widziec jak udziela sie w pressingu w koncu :D
0
Ja go z hejtuje jest tak slaby ze nie moge na niego patrzec :) i te piekne podanie zapomniales o nim.
2
Dobrze ze nie maja zakazu na ogladanie.
0
Ja mam 197 maga na 30 : D
0
Z klasa :o to Ty chyba nie wiesz co to znaczy klasa. Ale co Ty mozesz wiedziec...
0
Akurat o cr to nie mam pretensji to ze gra piach to widzi kazdy ale jednak strzelil 11 bramek wiec niema co sie dziwic ze w 11 jest
0
0
Za pewne tak bedzie, akurat tez nie wierze ze beda liderami do konca, choc fajnie ogladac taki zespol ktory leje "topow" i czlowieka ktory nie dawno wystepowal na "a" klasowych boiskach ; D
11
Nie zabieraj im zaslug, niech sie ciesza jak najdluzej pewnie masz racje co do Vardiego ale spojrz wstecz gdzie nie dawno wystepowal. Pozdrawiam
0
A ja tam jestem zadowolony ze Leicester sobie chasa, w koncu ktos inny z po za 3 ~~ choc zapewne po nowym roku dostana jakiejs zadyszki :D, bardzo podoba mi sie ten mahrez taki techniczek
0
Komentarz usunięty
1
0
Mogloby sie to zmienic wlasnie chociaz ten rok, z drugiej strony jak ktos dobrze napisal ze przydalby sie mocny zespol zeby sie przyzwyczaic ; D
1
Ja chce w koncu ogorka GENT !
0
Prawdopodobienstwo ze bedzie taki final jest pawie niemozliwy choc jakas tam tysieczna procenta jest moze na to patrza ; D
0
Trzeba zobaczyc ostatnie lata na kogo trafiala Barca a na kogo Real i wtedy nie bedzie zadnych zbednyc komentarzy bo po prostu Real w ostatnich latach trafial na "ogorkow". Najlepsze jest to ze Jak barca trafiala Psg czy tam City to "realowcy" krzyczeli ze sa slabi i bez formy ale jak juz sie trafia na schalke to juz jest ciezko.
0
Wystarczy ze jest Getafe i Espaniol.
1
Przepraszam, racja Alves przynajmniej z tego asysty ma na prawde przepraszam moj blad.
14
W tym meczu BIali wiecej wrzutek maja niz Alves przez swa cala kariere ;o
0
Wolalbym ten talent z ostatniego zespolu Premier League niz wielkie "talenty" Muniry i Sandra :) ktorzy kopia sie po czolach, lepiej zaczac w 10 niz z nimi w skladzie. Pozdrawiam
0
Masz racje ze Sandro czy Munir nie sknocili meczu ale przez nich barca grala w 10 oni wkladaja nic do druzyny nic zupelne zero mam nadzieje ze w tym okienku dojdzie jakis porzadny napastnik na lawke ktory bedzie mogl moze nie godnie ale przynajmniej w jakims procencie zastapic kogos z " muszkieterow" no i dochodza vidal i arda wiec wszystko bedzie nasze VAMOS !