Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lafita pokazal jak im zalezy xd
1
Cudowna scena haha Benzema trafia do siatki a ronaldo jeszcze z rekami w gorze o karnego haha
7
Ja tez zycze tej pseudo druzynie degradacji jakiejs. To jest 6 najpewniejszych punktow dla bialych : )
0
W miedzy czasie w Interze gral chyba tam mu tez cos nie poszlo :)
0
Koniec swiata normalnie..
1
Na boisku Jest MS wiec jest spoko
0
http://fangol.pl/view/133727/ferdinand-na-temat-messiego
I ta bramk z Rzymu kiedy malutki messi miedzy dwoch wiezowcow stal stal a z glowy bramka padla ! : D
0
Prawde mowisz kolego, ale zobacz nagrode dostal od kibocow no chyba ze to kibice z Madrytu byli
0
Co to za ceregiele messi za kulisy poszedl z kobieta 2 glowy wyzsza !!!
0
Te gwiazdki pewnie za twarz dostawal : o
0
Przystojny ten chlopaczek
0
Hahaha ta a messi najlepszym zawodnikiem ligi
1
UEFALONA ! SZOK
0
HAha jakimi kryteriami sie oni posluguja to ja niemam pojecia haha
To za najlepszego dostanie Messi ale juz za latynosa nie dostal haha
1
Parejo jednak pazerny na te nagrody : /
0
No i gdzie jest Eneique nie dostal nagrody, nie widac go ; o
0
Skandal masakra -.-
2
Nie no Eneique zdecydowanie nie powinien dostac tej nagrody przeciez nic nie zrobil. Takie Hejty na Ueafalone : /
9
Ja pierdziele -.- liczylem na Navasa Uefalona straszna...
0
HAHA jest i Neymar !
0
Mi sie wydaje ze Navas : o
0
Akurat James zasluzyl :)
0
A Keylor Navas dostal za bramkarza ?
0
Kazdy wyjazd bedzie ciezko choc z tych silniejszych druzyn to chyba tylko Villareal zostaje na wyjezdzie
0
Bezndziejnie przetlumaczone : )
0
Ja uwazam ze teraz kazdy mecz bedzie ciezszy niz ten z dwoma realami czy ROma :)
1
Nie jest to bez sensu chlop ktory pokazuje jakie ma cialo jakie ma miesnie jaki wielkie on jest, dotkniesz go a pada jak panienka to jest dopiero przesada wiec to jest dopiero przesada,
0
Kolego rzut rozny sie nalezal jak i karny mysle tez byl sprawiedliwy, choc nie ukrywam ze boli mnie to jak on symuluje kilka razy w meczu a sedziowie na to nie patrza; [
5
NIe no najwazniejsze ze Krol powrocil teraz boje sie ze MSN jest zagrozone forma jaka prezentuje Ronaldo ale pozyjemy zobacyzmy wierze w naszych !
1
Panowie Krol powraca dawno nie widzialem tej cieszynki po takiej akcji ! Jest ogien !