2

Lafita pokazal jak im zalezy xd

1

Cudowna scena haha Benzema trafia do siatki a ronaldo jeszcze z rekami w gorze o karnego haha

7

Ja tez zycze tej pseudo druzynie degradacji jakiejs. To jest 6 najpewniejszych punktow dla bialych : )

0

W miedzy czasie w Interze gral chyba tam mu tez cos nie poszlo :)

0

Koniec swiata normalnie..

1

Na boisku Jest MS wiec jest spoko

0

http://fangol.pl/view/133727/ferdinand-na-temat-messiego

I ta bramk z Rzymu kiedy malutki messi miedzy dwoch wiezowcow stal stal a z glowy bramka padla ! : D

0

Prawde mowisz kolego, ale zobacz nagrode dostal od kibocow no chyba ze to kibice z Madrytu byli

0

Co to za ceregiele messi za kulisy poszedl z kobieta 2 glowy wyzsza !!!

0

Te gwiazdki pewnie za twarz dostawal : o

0

Przystojny ten chlopaczek

0

Hahaha ta a messi najlepszym zawodnikiem ligi

1

UEFALONA ! SZOK

0

HAha jakimi kryteriami sie oni posluguja to ja niemam pojecia haha
To za najlepszego dostanie Messi ale juz za latynosa nie dostal haha

1

Parejo jednak pazerny na te nagrody : /

0

No i gdzie jest Eneique nie dostal nagrody, nie widac go ; o

0

Skandal masakra -.-

2

Nie no Eneique zdecydowanie nie powinien dostac tej nagrody przeciez nic nie zrobil. Takie Hejty na Ueafalone : /

9

Ja pierdziele -.- liczylem na Navasa Uefalona straszna...

0

HAHA jest i Neymar !

0

Mi sie wydaje ze Navas : o

0

Akurat James zasluzyl :)

0

A Keylor Navas dostal za bramkarza ?

0

Kazdy wyjazd bedzie ciezko choc z tych silniejszych druzyn to chyba tylko Villareal zostaje na wyjezdzie

0

Bezndziejnie przetlumaczone : )

0

Ja uwazam ze teraz kazdy mecz bedzie ciezszy niz ten z dwoma realami czy ROma :)

1

Nie jest to bez sensu chlop ktory pokazuje jakie ma cialo jakie ma miesnie jaki wielkie on jest, dotkniesz go a pada jak panienka to jest dopiero przesada wiec to jest dopiero przesada,

0

Kolego rzut rozny sie nalezal jak i karny mysle tez byl sprawiedliwy, choc nie ukrywam ze boli mnie to jak on symuluje kilka razy w meczu a sedziowie na to nie patrza; [

5

NIe no najwazniejsze ze Krol powrocil teraz boje sie ze MSN jest zagrozone forma jaka prezentuje Ronaldo ale pozyjemy zobacyzmy wierze w naszych !

1

Panowie Krol powraca dawno nie widzialem tej cieszynki po takiej akcji ! Jest ogien !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?