0

Wolalbym ten talent z ostatniego zespolu Premier League niz wielkie "talenty" Muniry i Sandra :) ktorzy kopia sie po czolach, lepiej zaczac w 10 niz z nimi w skladzie. Pozdrawiam

0

Masz racje ze Sandro czy Munir nie sknocili meczu ale przez nich barca grala w 10 oni wkladaja nic do druzyny nic zupelne zero mam nadzieje ze w tym okienku dojdzie jakis porzadny napastnik na lawke ktory bedzie mogl moze nie godnie ale przynajmniej w jakims procencie zastapic kogos z " muszkieterow" no i dochodza vidal i arda wiec wszystko bedzie nasze VAMOS !

0

Mysle ze wiecej strat w dryblinach ma niz udanych : D

1

Bo jest slaby :)

0

Im mniej czasu zostalo na Arde tym bardziej nienawidze Krokieticia :: [

2

Niestety badz nie stety to nie jest getafe albo espaniol zeby od tak rozdawali punkty : (

0

Ty mowisz o barcy b ja jestem ciekawy jak lucho wynalazl tego gumbau ; o przeciez patrzac na to jak on sie porusza i co gra to w b klasie ludzie lepiej sie prezentuje i to nie jest zart ani hejt na niego, jest tak slaby

7

Ciekawe co leo pomyslal jak sandro taka padake mu zagral

1

Kordynacja kriokieticia RIP

6

Ja myslalem ze krokietic to drewno ale gumbau "przerasta" kazde drzewo ; o

0

Panowie poczestujcie jakims linkiem bo wszstkie mi sie tnie juz mi siada leb

3

Nie ma co sie denerowac, oczywiscie ze wygrana by cieszyla ale najwazniejsze aby obylo sie bez kontuzji

0

Przepraszam zapomnialem :( ale i tak nie moge przebolec ze "krokietic" jest z nami

2

Niema co sie przejmowac dzisiejszym meczem wazne ze mlodzi sobie pograja : p

6

Ja jestem jawnym Hejterem nie interesuje mnie statystyka ktora nie wplywa na mecz to ze tam strzelil 2 bramki kiedys i ma te 11 asysyt to tez mnie nie interesuje, dla mnie dawno nie mielismy tak slabego pomocnika ktory jest tak drewniany ze szok, motoryka szybkosc na minusowym poziomie zagranie na 1 to dla niego magia, zapomnialem dodac ze lewa noga to dla niego tez magia :D Dziekuje pozdrawiam

0

Dalej bede go hejtowal bo nie nadaje sie do tej druzny : )

0

Nie tylko bramkarz caly zespol zaprezentowal sie katastrofalnie, to juz ta Astana pokazala ze potrafi walczyc a tamto to pionki ze szok

0

Hejterzy dalej beda mowic to teraz policz ile kibicow poszkodowanych bylo zanim pilka wyladowala w siatce : )

0

Tylko ze to byl ogorek : ) grali wlasnie jak typowy ogorek, fakt zgubilismy punkty nasza skutecznosc szfankowala i ta nie poradnosc przy bramce trudno, ale nigdy nie wdzialem tak slabej Valencii

2

Moim marzeniem na nowy rok to Rakitic na lawke, gosc jest takim drewnem ze w tartarku sie z niego smieja, potrzebujemy pomocnika gdzie wlasnie w takim trudnym meczu potrafi cos zrobic no on nie potrafi nic zrobic, ewentualnie podac do messiego albo do tylu dziekuje dobranoc VAMOS

1

Bomba messiego : D

1

Komentarz usunięty

0

Mysle ze ROnaldo dzisiaj bedzie bardzo zadowolony z postawy bramkarza

0

Strasznie dzisiaj mnie denerwuje Pique przy wyprowadzaniu pilki trzyma ja trzyma trzyma i do mascherano ;s

2

Dawno albo nigdy nie widzialem tak grajacej Valenci : o toc oni 10 w polu karnym sa : o

0

Ja od zawsze nie moglem na niego patrzec : ) on jest tak wolny ze szok i nie usprawiedliwia go ta walecznosc. kropka

0

Czy posiada ktos sop casta?

1

Alez mecz Borussi : D

0

W sumie slaby wynik oczekiwalem 6 minimum ale to bardziej z nieporadnosci bialych bo widac ze te koncowki to oni maja kosmiczne zaciete : D

0

Tylko ze pamietam ktos po mniej wiecej 15 kolejkach nie gral ze 3 mecze i juz nie byl wliczany, dlatego dolaczam sie do pytania : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?