0

Pany niema co sie przejmowac ! My musimy walczyc o kazdy pkt w 38 kolejkach oni maja zaczynajac sezon juz 12 a i tak mamy przewage nad nimi. Dobranoc ! VAMOS

2

Z calego serca zycze im spadku i zeby nigdy nie powachali boisk pierwszej ligi : )

1

To chyba Ciebie boli ze napisales komentarz z "dupy" gosciu tylko dal statystyke :)

3

Ja mam nadzieje ze bedzie im te 1-2 pkt brakowalo na koniec a w przedostatniej kolecje przyjezdzaja na camp nou i Barca posle ich tam nizej !

1

Nie mow ze Rayo to sprzymierzeniec bo Rayo tak po prostu gra real tez z nimi wygrywa i co ? Barca takowego niema, biali zaczynajac sezon majac pewne 12 pkt.

0

Zlota pilka zagrozona : /

0

Ajax nie przegral kolego ; p

0

Moga byc w mega formie i co tak czy siak podloza sie tego jestem pewny, znajdz gdzies filmik ktory kiedys skopiowalem z twittera bodajze i zobacz jacy oni sa waleczni przeciwko "bialym"

0

Chodzi mi o zawodnika, akurat w tym momencie byl nim Luis ktory od poczatku meczu "kasal" Messiego. Az siaadlo na beret i zrobil to co zrobil.

0

Uwielbiam to jak duzo slabsi staraja sie powstrzymac walka do konca az w koncu leb siada ; D

1

To tak jak Barca i Atletico po meczach pucharowych graja w Sobote o 16 a biali w niedziele o 20:30

0

16:00 bo tak trzeba

0

Cadiz rewanz, 2 mecze Bilbao, 2 mecze Valencia, Gijon i ?

0

Jakie pozostale 4 ?

0

I sami gralismy kupe strzelajac ze spalonego no super wniosek.

2

Ja mysle Ze Biali sa "sojusznikami" przeciez ostatnio Barca w Madrycie trening sobie urzadzila ; o skurczybyki podlozyli sie : /

0

Pod wodza Guardioli, jasno i wyraznie napisane.

1

HAHAHAHHA rakitic i jego kordynacja haha

1

Rakitic jedna ladna pilke dal dla WIlliamsa ; o wiec nie mow ze nic nie kreowal.

0

Czy jezeli Liverpool Stoke skonczy sie 0 : 1 to jest dogrywka czy jak ?

1

Chodzi mi o tytul filmiku ze "swietna asysta Jamesa" ; D

0

Podobno jego "kumpel" szykuje cos mega

1

http://www.magiafutbolu.pl/img.php?id=24115

Pany to ta aysyta byla palce lizac czy co ? ; o

0

Powtarzalem juz duzo razy ; D Lepiej kopac kogos niz otwierac buzie przynajmniej zoltej nie dostaniesz ; D

0

0

Nie nie, kiedy beda kary dla Ronalda w koncu.

0

To juz nawet nie jest smieszne, to jest dno i totalnie zenujace.

0

Mlodzi bo taka "filozofia" Wengera ; D

1

Pany jest sens stawiac na Arsenal ?

0

Ciezkie stwierdzenie ze nie istnial bo to jednak on wypuscil w uliczke Suareza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?