Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wedlug mnie bardzo slabe o Grzmocie duzo lepsze
0
Nie nie, to byl filmik jak tluaczy rozne sytuacje np jak sie cieszyli ze msn prawdziwie a bbc na pokaz takie cos bylo ale nie moge znalzec :(
0
Witam pewnie juz bylo 100 x dodawane, szukam filmiku na ktorym jest porownanie MSN i BBC dlaczego to MSN jest lepsze, z gory dziekuje i pozdrawiam
0
Zwlaszcza Illaramendiego drozej sprzedal ; D
0
Komentarz usunięty
0
Wyjasnij mi jeszcze raz, chce usunac do konca te kamienie nerkowe to ma jutro grac w meczu ktorym nie oszukujmy sie szybciej bylby koniec swiata niz Valencia mialaby to odrobic i ma grac 90 min czy jak ?
0
http://fangol.pl/view/144098/valdes-musi-placic
Nie wiem czy bylo ale lekka pomysla on gra w St. Liege ; [
0
Ale brama RIcardinho ; D kozacki maluszek
0
Koniec marca poczatek kwietnia to beda mecze ;[ Arsenal dom, Villareal wyjazd, Real dom, Sociedad wyjazd, Valencia dom ; o
34
"Rozstrzelanie powstancow madryckich" HAHAHA to komentator dal.
0
Na szczescie to wladze klubu sprzedaja a nie Kibice Grzmot niech gra niech sie rozwija ale i tak propsy dla Madrytu ze graja w 10 i potrafia wygrywac
1
Jak bys zobaczyl ile real mial meczy o 16 to szybciutko bys usunal ten komentarz : )
11
Jakie to musi byc przykre zeby taki zespol jak krolewscy grali na czas haha
1
Lepszy Rywal i odrazu widac co sie dzieje xd
0
Casemiro taki dobry grajek w Porto 1 skrzypce wzieli go spowrotem i lawka ;s
3
AJJAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH
0
Ronaldo po raz kolejny urzadza sobie sztuczki magiczne ;s
1
Ale ladnie sklepali ; D
0
Nie zrozumialem ; o po prostu tutaj role mial bramkarz ze byl przed zawodnikiem Granady a obronca realu za zawodnikiem Granady
8
Tak, bo kazdy wymaga zeby co 3 dni wygrywali po 7:0 mieli posiadanie 80 i 0 strzalow gosci ;s trzeba zrozumiec ze oni tez moga byc zmeczeni a z drugiej strony na "lepszych" rywali potrafia sie spiac widocznie taka maja mentalnosc jak graja "ze slabszymi" to olewaja troche ale najwazniejsze ze potrafia wygrywac mimo slabej gry
1
Ja tylko dalem myslenie bialych : (
1
Panowie jak wygramy lige to nie dlatego ja wygramy tylko dlatego ze real ja przegra !
5
Alves nigdy konkurencji niemial to byl spokojny teraz jest VIdal i koniec Alvesa ; D
0
Alves duzymi krokami ku lawki
2
A pozniej chodza takie fajltapy po ulicy ktorzy biegac nawet nie umieja ;s
2
Real gral 10 razy o 16 a Barca 9 : )
0
Dokladnie, ale co za durnie z tych baskow wiedza ze wazny mecz to kartkuja sie; s San jose to od poczatku meczu pracowal na zolta ale Williams to szok
0
2 idiotw z bilbao nei zagraja z bialymi ;s
0
Idiota San Jose nie zagra z Bialymi ;s
0
Zgodze sie z Toba ale co do zawisci (zazdrosci) polak dla polaka to najgorsza kur*a za przeproszeniem