2

Wedlug mnie bardzo slabe o Grzmocie duzo lepsze

0

Nie nie, to byl filmik jak tluaczy rozne sytuacje np jak sie cieszyli ze msn prawdziwie a bbc na pokaz takie cos bylo ale nie moge znalzec :(

0

Witam pewnie juz bylo 100 x dodawane, szukam filmiku na ktorym jest porownanie MSN i BBC dlaczego to MSN jest lepsze, z gory dziekuje i pozdrawiam

0

Zwlaszcza Illaramendiego drozej sprzedal ; D

0

Komentarz usunięty

0

Wyjasnij mi jeszcze raz, chce usunac do konca te kamienie nerkowe to ma jutro grac w meczu ktorym nie oszukujmy sie szybciej bylby koniec swiata niz Valencia mialaby to odrobic i ma grac 90 min czy jak ?

0

http://fangol.pl/view/144098/valdes-musi-placic
Nie wiem czy bylo ale lekka pomysla on gra w St. Liege ; [

0

Ale brama RIcardinho ; D kozacki maluszek

0

Koniec marca poczatek kwietnia to beda mecze ;[ Arsenal dom, Villareal wyjazd, Real dom, Sociedad wyjazd, Valencia dom ; o

34

"Rozstrzelanie powstancow madryckich" HAHAHA to komentator dal.

0

Na szczescie to wladze klubu sprzedaja a nie Kibice Grzmot niech gra niech sie rozwija ale i tak propsy dla Madrytu ze graja w 10 i potrafia wygrywac

1

Jak bys zobaczyl ile real mial meczy o 16 to szybciutko bys usunal ten komentarz : )

11

Jakie to musi byc przykre zeby taki zespol jak krolewscy grali na czas haha

1

Lepszy Rywal i odrazu widac co sie dzieje xd

0

Casemiro taki dobry grajek w Porto 1 skrzypce wzieli go spowrotem i lawka ;s

3

AJJAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH

0

Ronaldo po raz kolejny urzadza sobie sztuczki magiczne ;s

1

Ale ladnie sklepali ; D

0

Nie zrozumialem ; o po prostu tutaj role mial bramkarz ze byl przed zawodnikiem Granady a obronca realu za zawodnikiem Granady

8

Tak, bo kazdy wymaga zeby co 3 dni wygrywali po 7:0 mieli posiadanie 80 i 0 strzalow gosci ;s trzeba zrozumiec ze oni tez moga byc zmeczeni a z drugiej strony na "lepszych" rywali potrafia sie spiac widocznie taka maja mentalnosc jak graja "ze slabszymi" to olewaja troche ale najwazniejsze ze potrafia wygrywac mimo slabej gry

1

Ja tylko dalem myslenie bialych : (

1

Panowie jak wygramy lige to nie dlatego ja wygramy tylko dlatego ze real ja przegra !

5

Alves nigdy konkurencji niemial to byl spokojny teraz jest VIdal i koniec Alvesa ; D

0

Alves duzymi krokami ku lawki

2

A pozniej chodza takie fajltapy po ulicy ktorzy biegac nawet nie umieja ;s

2

Real gral 10 razy o 16 a Barca 9 : )

0

Dokladnie, ale co za durnie z tych baskow wiedza ze wazny mecz to kartkuja sie; s San jose to od poczatku meczu pracowal na zolta ale Williams to szok

0

2 idiotw z bilbao nei zagraja z bialymi ;s

0

Idiota San Jose nie zagra z Bialymi ;s

0

Zgodze sie z Toba ale co do zawisci (zazdrosci) polak dla polaka to najgorsza kur*a za przeproszeniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?