0

Uwierz ze wole douglasa nie irytuje przynajmniej

0

WIem ze to mecz o pietruszke dla nas ale nie moge kur wa patrzec na tego adriano mam nadzieje ze juz nigdy nie zagra

0

Niech te deportivo juz nigdy nie gra w najwyzszej klasie bo az rzygac sie chce za przeproszeniem jak sie na nich patrzy

0

Scyzoryk mi sie otwiera jak widze adriano przy pilce.

0

Ja rozumiem ze ta polowke sezonu mial znakomita i jeszcze te ostatnie mecze, ale no nie przesadzajmy zle mu sie zyje, ilez mozna wyciagnac jakos gral kilka lat na tym samym kontrakcie, rozumiem jakby mial w sezonie 40 meczy zajebistych kilka slabych to mu swoj %

0

Ja mowilem ^ 15 znakow

0

Glupie myslenie, chcesz wiecej, graj lepiej ? Nie maja pieniedzy to i zawodnicy sa na slabym poziomie wiadomo ze real i barca zawsze beda duzo wyzej niz inne kluby ale ja jestem za tym zeby dostawali wiecej nie po rowno bo to nie mozliwe ale wiecej.

0

Juventus tez moze miec.

0

Kiedys juz tak grali o superpuchar z bilbao

0

Ale zajebiscie ze kazdy pilkarz z usmiechem na "Buzi"

0

Moze i masz racje, ja po prostu nie wierzylem, pomylilem sie trudno.

0

Dolaczam sie do pielgrzymki, ja tak samo watpilem

0

A kiedy to bylo ?

0

Ostatnia byla statystyka podan "bejla" z ter stegenem moze ja podrasowal ale nie jestem pewny.

0

Mi akurat bardzo podoba sie Pogba zdecydowanie jestem za jego transferem, ale jak pisalem wczesniej, wczoraj za dobrze nie zagral.

0

Ze sie wtrace Pogba 0 zwrotnosci ? Prosze obejrzyj sobie o nim jakis filmik i wtedy sie wypowiadaj, ale rzeczywiscie wczoraj slabo zagral.

1

Swietny filmik

0

Dzieki temu barca przegrala "tylko" 2:3 wiec messi zrobil na prawde duzo ;) wiec nie ma co porownywac 2 meczow

0

NIe rozumiem Twojego komentarza czyli ze messi byl niewidoczny ? A kto 2 bramki wypracowal we wczorajszym przegranym meczu ?

0

Nie rozumiem tych glupich wypowiedzi w takim stylu ;s po to chyba graja zeby byc kims.

0

Ale to nadal nie jest celny strzal ; D

0

A tu sie zgodze bo wiecej pracy iker mial niz ter stegen, ter byl pewnym punktem we wczorajszym meczu ale kompletnie nie rozumiem decyzji o "11" bo nie mial zadnej powaznej interwencji ; s

0

Rzeczywiscie neuer chyba bardziej zasluguje na "miano" jedenastki poniewaz tak jak juz wspominalem bayern nie oddal zadnego celnego strzalu na bramke ^^

0

Nie chce sie powtarzac, no ale przeciez nie mozna wygrac meczu nie oddajac celnego strzalu ; ( w sumie kiedys arsenal przegral 4 : 1 nie oddajac celnego strzalu ; o

0

Ale suarez tez zniszczyl psg : (

0

1

Moim skromnym zdaniem w tym momencie niema kto ciagnac tego bayernu jednak to wciaz bardzo ciezki przeciwnik, guardiola mial messiego teraz go nie ma i wyglada to jak wyglada. Po final Visca.

0

Szkoda patrzeć na takiego messiego, mnie irytuje to ze on w 99 % meczach potrafi wszystko zrobic a jak ma slabszy dzien to mu nikt nie pomoze, ale wazna wygrana a bramki i tak przyjda : )

0

Dosc mam tego gwizdania juz

2

Jak nie gral ? 15 znakow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?