Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arden Noo wlasnie jakos nikt o tym nie wspominal hahaha
0
@ViscaelBarca2007 Chyba 5, Paredes
0
@ViscaelBarca2007 pochwal sie który mecz oglądałeś? De Paula tam nie bylo
1
@mientusek1407 jakiego prawidłowego,l?
0
@Litman nie no proszę Cię jakie bieganie xD
0
Alvarez za ta sytuacje to - 50mln minimum
0
@buglikos moze nie kupią jak obejrza jego gre w dzisiejszym meczu
0
Teraz Borek o kartce nic nie powiedział
0
@AmigoBlancos i nadal gra słabo
2
@Lionel_Messi10 o Ronaldo nawet jest w tym gronie
0
@kubix05 Mekambe i tak go wciągnie ale piękny rekord na koniec kariery jesli chodzi i MS ;D
2
@Karol145 terrorysta z Rosario?
2
@heniusss ale zobacz niby moga sprawdzać a nie do konca to robia xD
1
Mam nadzieje ze to ostatni mecz Borka komentujący Argentyne
2
@Popitek12 idz juz swoją stronę
2
Po co z 11 metrow ma strzelać jak woli z 14-15
0
Halo Alba na boisku?
0
Co sie z nim dzieje ze oddaje te strzały na kompletnym wyj*baniu
1
Specjalnie dali Borka do meczu Argentyny, nie da sie chlopa sluchac.
1
@Criss18Barca a co jest listopad/grudzień?
1
Moglby tez skomentować swoje bezsensowne koleczka
0
@Cules69 No tyle meczy na mistrzostwach zagrał ze trzeba go oceniać
0
Obrzydliwe sa te mistrzostwa dla obstawiaczy ;[
1
Ale brameczka by sie przydała na koniec.
1
@MirusAmisz fajnie jak na trybunach bedzie ;D ja bym bardziej powiedzial ze na sorze
1
@Kamiloza91 gdybać mozna ale pomysl jakby Var byl w czasach Pepe i Ramosa ;D
1
@Konradowskyy no i wlasnie przez takie twory nie da sie oglądać niektórych meczy, za duzo druzyn.
2
@Kamiloza91 Ja osobiscie mam wrażenie ze to nie wypali tym bardziej ze "przewaznie" Barcelona gra na drużynę wiecznie grający z kontry. Więc jeszcze bardziej nie idzie wyobrazić sobie ze ten czlowiek cos da od siebie, ale mam nadzieję ze zamknie mi pysk i bedzie super fajnie ekstra.
5
@pt9 tym bardziej ze ostatnie dobre lewe skrzydło to Neymar, a chyba wiemy ile lat temu to bylo xD
0
@Donnie_Darko oby wypalił.