0

Papierosa nie zdazylem odpalic na walke wieczoru.

0

Irytacja ciag dalszy w roli Rakiticia szok

0

62 razem w la liga ale nie jestem pewien

0

Ale z Valencia 10 - 3 to juz nie lada wyzwanie, ojc przepraszam w miedzy czasie puchar krola

0

Dziwna sprawa ludzie mowia ze forma przyszla zbyt wczesnie, nie rozumiem tego ; D formy niema zle forma jest zle jak dogodzic kibicom to ja juz nie wiem, cieszmy sie delektujmy gra naszych bo walec nadchodzi ! VAMOS !

0

Nie wiem czy ktos tu juz pisal o nim ale za co Navas dostal nominacje ? :O Za to ze na treningach dobrze sie spisywal czy co ; o, a moze oni pomylili sie ze to nasza dwojka bramkarzy miala dobry sezon i przez przypadek dali 2 Cassilas, Navas.

0

Na jakim kanale ?

1

TO chodzi o sam fakt ze jak ktos zrobi komus krzywde nie dostani ani kartki a tym bardziej zawieszenia a otworzysz jape i powiesz cos nie tak i masz zawieszenia na kilka meczy.

1

To sa tylko slowa ktore nic nie znacza choc jest to brak kultury osobistej ale skoro skomentowales Popisa to odpowiedz na jego pytanie : o

0

Ale najgorsze w tym glosowaniu jest ze polowa nie glosuje obiektywnie, nie oszukujmy sie choc jestem w ch*j fanem messiego to byl jego rok i koniec kropka, a jak lewandowski glosuje na swoich nawalka na swoich to sa dopiero jaja

0

Czuje juz te gwizdy na tego rzenika przy kazdym kontakcie z pilka : )

0

Ja tez kiedys sie bardoz denerwowalem ze takie straty jak wczoraj ale trzeba spojrzec inaczej ze na spol z brawo ten blad zrobili ciezka pilka kiedy akurat real raz zastosowal pressing : D

0

Najwazniejsze jest to ze on zostal : ) caly czas byl w glebokiej rezerwie jednak czas poplaca teraz to zupelnie inny pilkarz, ja sie przyznam bo tez nie wierzylem w niego ani troche a tu takie cos : )

0

Eto ? ; o przeciez po sezonie go nie chcial

0

Witam, mam pytanie dotyczace Ligi typerow czy juz byly mecze do wytypowania i nie pamietam tego czy jeszcze nei bylo : >

1

Munir podsumowal swoj wystep.

1

Mysle ze jakbym gral w miejsce munira gorzej bym nie zagral ;[

1

Czlowieku napisales "podsumowal wystep PSG" czyli idac Twoim tokiem myslenia Psg nic nie gra, a jest wrecz przeciwnie.

0

0

Tak hejtuje Rakiticia, a bylo jedno dobre spotkanie ? Czy chodzi o te z BATE ?

4

Kara sluszna ale nie rozumiem dlaczego ludzie lamia nogi i dostaja kartek a otwierasz jape i jestes zawieszony czy to nie jest bezsens?

0

Nie, w A klasie sa jeszcze gorsi : )

0

I to jest piekne w futbolu kopia po nogach lamia nogi i katkek niema a otowrzysz jape i czerwona

3

Rzumiem ze Typ nie dostanie kartki za to co zrobil nejmarowi bez pilki ?

0

Podanie Rakitica przy tak wspanialej kontrze poezja.

0

Rakitic wraca na swoj poziom ; D

0

Niby masz racje ale zobacz jakie autobusy stawiaja trzeba brac to pod uwage

1

Zenujaca symulacja

0

Ta tez jakis taki zagubiony ale Cavani t szok

5

Ogladaja Psg stwierdzam ze Cavani to takie drewno ze musze to napisac : [

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?