Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Papierosa nie zdazylem odpalic na walke wieczoru.
0
Irytacja ciag dalszy w roli Rakiticia szok
0
62 razem w la liga ale nie jestem pewien
0
Ale z Valencia 10 - 3 to juz nie lada wyzwanie, ojc przepraszam w miedzy czasie puchar krola
0
Dziwna sprawa ludzie mowia ze forma przyszla zbyt wczesnie, nie rozumiem tego ; D formy niema zle forma jest zle jak dogodzic kibicom to ja juz nie wiem, cieszmy sie delektujmy gra naszych bo walec nadchodzi ! VAMOS !
0
Nie wiem czy ktos tu juz pisal o nim ale za co Navas dostal nominacje ? :O Za to ze na treningach dobrze sie spisywal czy co ; o, a moze oni pomylili sie ze to nasza dwojka bramkarzy miala dobry sezon i przez przypadek dali 2 Cassilas, Navas.
0
Na jakim kanale ?
1
TO chodzi o sam fakt ze jak ktos zrobi komus krzywde nie dostani ani kartki a tym bardziej zawieszenia a otworzysz jape i powiesz cos nie tak i masz zawieszenia na kilka meczy.
1
To sa tylko slowa ktore nic nie znacza choc jest to brak kultury osobistej ale skoro skomentowales Popisa to odpowiedz na jego pytanie : o
0
Ale najgorsze w tym glosowaniu jest ze polowa nie glosuje obiektywnie, nie oszukujmy sie choc jestem w ch*j fanem messiego to byl jego rok i koniec kropka, a jak lewandowski glosuje na swoich nawalka na swoich to sa dopiero jaja
0
Czuje juz te gwizdy na tego rzenika przy kazdym kontakcie z pilka : )
0
Ja tez kiedys sie bardoz denerwowalem ze takie straty jak wczoraj ale trzeba spojrzec inaczej ze na spol z brawo ten blad zrobili ciezka pilka kiedy akurat real raz zastosowal pressing : D
0
Najwazniejsze jest to ze on zostal : ) caly czas byl w glebokiej rezerwie jednak czas poplaca teraz to zupelnie inny pilkarz, ja sie przyznam bo tez nie wierzylem w niego ani troche a tu takie cos : )
0
Eto ? ; o przeciez po sezonie go nie chcial
0
Witam, mam pytanie dotyczace Ligi typerow czy juz byly mecze do wytypowania i nie pamietam tego czy jeszcze nei bylo : >
1
Munir podsumowal swoj wystep.
1
Mysle ze jakbym gral w miejsce munira gorzej bym nie zagral ;[
1
Czlowieku napisales "podsumowal wystep PSG" czyli idac Twoim tokiem myslenia Psg nic nie gra, a jest wrecz przeciwnie.
0
0
Tak hejtuje Rakiticia, a bylo jedno dobre spotkanie ? Czy chodzi o te z BATE ?
4
Kara sluszna ale nie rozumiem dlaczego ludzie lamia nogi i dostaja kartek a otwierasz jape i jestes zawieszony czy to nie jest bezsens?
0
Nie, w A klasie sa jeszcze gorsi : )
0
I to jest piekne w futbolu kopia po nogach lamia nogi i katkek niema a otowrzysz jape i czerwona
3
Rzumiem ze Typ nie dostanie kartki za to co zrobil nejmarowi bez pilki ?
0
Podanie Rakitica przy tak wspanialej kontrze poezja.
0
Rakitic wraca na swoj poziom ; D
0
Niby masz racje ale zobacz jakie autobusy stawiaja trzeba brac to pod uwage
1
Zenujaca symulacja
0
Ta tez jakis taki zagubiony ale Cavani t szok
5
Ogladaja Psg stwierdzam ze Cavani to takie drewno ze musze to napisac : [