Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje ze dzisiejszy wystep naszego Turka zapoczatkuje jego 1 sklad kosztem, nie trzeba mowic ! VAMOS !
1
Reus? Znaczki
2
Oczywiscie najwazniejsza jest wygrana ale osobiscie chcialbym zeby byl bardzo wysoki wynik dla naszych i pokazali im gdzie ich miejsce :) Rzeznicy, rezerwowi bialych, VISCA EL BARCA !
0
Ja mam tak samo C+ > 11
0
Tak mam na mysli dzisiejszy mecz gra bardzo slabo.
0
ja postawilem 3 dyszki na Stoke i Salzburg w hokeja, salzburg juz swoje zrobil i ten stoke; /
0
No i tak szybko jak postawilem tak szybko kupon sie porwie : D
0
Nie no 5 bardzo przypomina TOrresa obadaj sobie jego zdjecia : D
0
Nie no oczywiscie smieje sie, moze przez to ze postawilem na stoke, choc to nie zmienia faktu ze bojan jest strasznie slaby przyjecie pilki, prowadzenie.
0
Patrzac na Gre Bojana smiem twierdzic ze duzo gorzej bym nie zagral : /
2
5 torres 9 wenger
0
Chodzi mi o to czy to bylo zwyczajne losowanie ze Barca 1 mecz gra u siebie
0
Mam pytanie co do jutrzejszego gospodarza to bylo zwyczajne losowanie ?
0
Mnie boli ze tyle co on nurkuje a kartek nadal niema
0
Te ostatnie zdanie to nie wiem czy to zart czy co
0
Jak to przeciez 2 - 2 jest ;o
2
Co wy za gluoty gadacie jaki karny ;s
boli mnie to ze to po raz enty symulka a kartek dalej nie dostaje
0
I z tych 2 doliczonych jeden lezal minute to kolejna kuriozalna sytauacja.
2
Uwielbiam realofcuf ciesza sie z remisu Barcy, a zaczynaja lige z 12 pkt'ami, trudno dzis sie nie udalo, Visca EL BARCA !
1
HAHAH co on odgwizdal
0
No ta my przeciez wygrywamy zeby barca sie klocila z sedzia ;s
0
Juz tylko pare dni i Rakietic w odstawke !
0
Ale Barca B nie moze grac razem z Barca w najwyzszej lidze hiszpanskiej : (
1
Wspaniale to jest typ pcha a dostaja we 2 :D
0
I troszke zniknal pod koniec a szkoda
0
Rakitic < Motoryka
5
Mozna w ciemno stawiac ze na bernabeu wapno bedzie ; [
0
Jasne ze sie oplaca, nie bierz do glowy jak mowia ze sie nie oplaca, bo nigdy nic nie wiadomo, akurat kursy na takie 2 ligi sa duze i moim zdaniem nawet bardzo sie oplaca. Pozdrawiam
4
Haha wlasnie sobie obejrzalem szok : D
0
No a asysta do Walcota to przeciez nawet nei byla do niego : D