0

Mam nadzieje ze dzisiejszy wystep naszego Turka zapoczatkuje jego 1 sklad kosztem, nie trzeba mowic ! VAMOS !

1

Reus? Znaczki

2

Oczywiscie najwazniejsza jest wygrana ale osobiscie chcialbym zeby byl bardzo wysoki wynik dla naszych i pokazali im gdzie ich miejsce :) Rzeznicy, rezerwowi bialych, VISCA EL BARCA !

0

Ja mam tak samo C+ > 11

0

Tak mam na mysli dzisiejszy mecz gra bardzo slabo.

0

ja postawilem 3 dyszki na Stoke i Salzburg w hokeja, salzburg juz swoje zrobil i ten stoke; /

0

No i tak szybko jak postawilem tak szybko kupon sie porwie : D

0

Nie no 5 bardzo przypomina TOrresa obadaj sobie jego zdjecia : D

0

Nie no oczywiscie smieje sie, moze przez to ze postawilem na stoke, choc to nie zmienia faktu ze bojan jest strasznie slaby przyjecie pilki, prowadzenie.

0

Patrzac na Gre Bojana smiem twierdzic ze duzo gorzej bym nie zagral : /

2

5 torres 9 wenger

0

Chodzi mi o to czy to bylo zwyczajne losowanie ze Barca 1 mecz gra u siebie

0

Mam pytanie co do jutrzejszego gospodarza to bylo zwyczajne losowanie ?

0

Mnie boli ze tyle co on nurkuje a kartek nadal niema

0

Te ostatnie zdanie to nie wiem czy to zart czy co

0

Jak to przeciez 2 - 2 jest ;o

2

Co wy za gluoty gadacie jaki karny ;s
boli mnie to ze to po raz enty symulka a kartek dalej nie dostaje

0

I z tych 2 doliczonych jeden lezal minute to kolejna kuriozalna sytauacja.

2

Uwielbiam realofcuf ciesza sie z remisu Barcy, a zaczynaja lige z 12 pkt'ami, trudno dzis sie nie udalo, Visca EL BARCA !

1

HAHAH co on odgwizdal

0

No ta my przeciez wygrywamy zeby barca sie klocila z sedzia ;s

0

Juz tylko pare dni i Rakietic w odstawke !

0

Ale Barca B nie moze grac razem z Barca w najwyzszej lidze hiszpanskiej : (

1

Wspaniale to jest typ pcha a dostaja we 2 :D

0

I troszke zniknal pod koniec a szkoda

0

Rakitic < Motoryka

5

Mozna w ciemno stawiac ze na bernabeu wapno bedzie ; [

0

Jasne ze sie oplaca, nie bierz do glowy jak mowia ze sie nie oplaca, bo nigdy nic nie wiadomo, akurat kursy na takie 2 ligi sa duze i moim zdaniem nawet bardzo sie oplaca. Pozdrawiam

4

Haha wlasnie sobie obejrzalem szok : D

0

No a asysta do Walcota to przeciez nawet nei byla do niego : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?