Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niema co patrzec na jakies lajki srajki ; D ale idac tropem odpowiedzi z drugiej strony zobacz ile kobiet lajkuja Ronalda.
1
Po prostu zle ich zrozumiales tam sa specjalisci od tych wszystkich chorob, hormonow i nie wiem czego tam jeszcze, niema sensu nawet zeby zwykly czlowiek sie z nimi klocil :)
4
Ta dobrze gral w Gabinecie
3
Z czym ma racje jak on cale zycie bedzie szukal porownan i gnoil Barcelone, on to jeszcze niech wspomni 11 - 1 wisienka musi byc.
7
Pewnie Tebas wybieral
3
Dzieki wielkie
0
A ja bym chcial sie dowiedziec jaki pilkarz w historii ma najwieksza ilosc tytulow w klubowej pilce jak i w reprezentacyjnej ?
0
Na koniec nikt nie bedzie mowil w jakim stylu to wygrali, taka jest pilka kazdy gra jak potrafi, ale i tak stwierdzenie jakiegos ex bialego bedzie ze to nie Barca wygrala lige tylko real ja przegral.
0
Jak to 104 mecze ; o
0
Jaki jest rekord druzyny ktora miala najdluzsza serie bez porazki ?
0
Ja bym byl zadowolony jakby go nie bylo.
2
Suarez podsumowal swoj wystep ; D
1
Jak patrze na tego szfarca to scyzoryk mi sie otwiera podobnie z mYlerem tak jest : /
0
Smiechem zartem Pogba dobry wybor bo sezon mial dobry, umiejetnosci Jamesa tez nie podlegaja dyskusji ale wybor do jedenastki to na wyrost
1
Wspanialy przyklad ze lepiej probowac nogi lamac niz kogos zwyzywac :)
0
Chodzi mi o te posiadanie ; D
0
Co ten livesports ;o
http://screenshot.sh/mK709bGB9QIVy
0
Przewaznie jak ktos na prawde nie chcaco zrobi jakas krzywde to zazwyczaj przeprasza a ten poszedl sobie dalej jak gdyby nigdy nic. Rzeznik od buraków espaniolskich, kilka meczy kary moglby dostac to moze by troche zrozumial co chcial zrobic.
0
Tak przyznal sie ale do kurw* nedzy w jaki sposob ? Odwraca kota ogonem pajac jeden
3
https://x.com/elsimiolopez/status/683297267453923328/video/1
Masz tu idealny przyklad tego co napisales : ) pozdrawiam
0
Tylko ze teraz prawdopodobnie grozi mu jakas kara (oczywiscie za slowa no bo jak zeby dla barcy nie dac kary za to), a rezerwy bialych rzeznicza, chca lamac nogi i spia spokojnie
0
Raczej nie ogladal go wcale skoro tak powiedzial : /
0
Komentarz usunięty
0
Powaznie tak powiedzial ?
0
Jakbys Zadebiutowal na takim stadionie i z takim pilkarzami to bys plakal ?
3
"Jesteśmy prawdziwym zespołem, który gra czysto" po prostu niema sensu sie wypowiadac wiecej na ten temat
2
O to samo jeste wkurwiony kosza wala po plecach a Ci otworza jape i kartka
0
W lidze rzeznicy kartek nie dostawali a dzisiaj nasza dwojka napastnikow dostala za pyskowki no ja pierdole
1
Bramkarz 5 minut, Ten "napastnik" 5 minut na trawie a on dolicza 2 minuty
1
Ja w to nie wierze hahahah bramkarz przez 45 minut zarobil swoje 10 minut poprzez gre na czas a dostaje zolta kartke za nic do kuryw nedzy ja nie znam sie na pilce ;s