0

Niema co patrzec na jakies lajki srajki ; D ale idac tropem odpowiedzi z drugiej strony zobacz ile kobiet lajkuja Ronalda.

1

Po prostu zle ich zrozumiales tam sa specjalisci od tych wszystkich chorob, hormonow i nie wiem czego tam jeszcze, niema sensu nawet zeby zwykly czlowiek sie z nimi klocil :)

4

Ta dobrze gral w Gabinecie

3

Z czym ma racje jak on cale zycie bedzie szukal porownan i gnoil Barcelone, on to jeszcze niech wspomni 11 - 1 wisienka musi byc.

7

Pewnie Tebas wybieral

3

Dzieki wielkie

0

A ja bym chcial sie dowiedziec jaki pilkarz w historii ma najwieksza ilosc tytulow w klubowej pilce jak i w reprezentacyjnej ?

0

Na koniec nikt nie bedzie mowil w jakim stylu to wygrali, taka jest pilka kazdy gra jak potrafi, ale i tak stwierdzenie jakiegos ex bialego bedzie ze to nie Barca wygrala lige tylko real ja przegral.

0

Jak to 104 mecze ; o

0

Jaki jest rekord druzyny ktora miala najdluzsza serie bez porazki ?

0

Ja bym byl zadowolony jakby go nie bylo.

2

Suarez podsumowal swoj wystep ; D

1

Jak patrze na tego szfarca to scyzoryk mi sie otwiera podobnie z mYlerem tak jest : /

0

Smiechem zartem Pogba dobry wybor bo sezon mial dobry, umiejetnosci Jamesa tez nie podlegaja dyskusji ale wybor do jedenastki to na wyrost

1

Wspanialy przyklad ze lepiej probowac nogi lamac niz kogos zwyzywac :)

0

Chodzi mi o te posiadanie ; D

0

Co ten livesports ;o

http://screenshot.sh/mK709bGB9QIVy

0

Przewaznie jak ktos na prawde nie chcaco zrobi jakas krzywde to zazwyczaj przeprasza a ten poszedl sobie dalej jak gdyby nigdy nic. Rzeznik od buraków espaniolskich, kilka meczy kary moglby dostac to moze by troche zrozumial co chcial zrobic.

0

Tak przyznal sie ale do kurw* nedzy w jaki sposob ? Odwraca kota ogonem pajac jeden

3

https://x.com/elsimiolopez/status/683297267453923328/video/1

Masz tu idealny przyklad tego co napisales : ) pozdrawiam

0

Tylko ze teraz prawdopodobnie grozi mu jakas kara (oczywiscie za slowa no bo jak zeby dla barcy nie dac kary za to), a rezerwy bialych rzeznicza, chca lamac nogi i spia spokojnie

0

Raczej nie ogladal go wcale skoro tak powiedzial : /

0

Komentarz usunięty

0

Powaznie tak powiedzial ?

0

Jakbys Zadebiutowal na takim stadionie i z takim pilkarzami to bys plakal ?

3

"Jesteśmy prawdziwym zespołem, który gra czysto" po prostu niema sensu sie wypowiadac wiecej na ten temat

2

O to samo jeste wkurwiony kosza wala po plecach a Ci otworza jape i kartka

0

W lidze rzeznicy kartek nie dostawali a dzisiaj nasza dwojka napastnikow dostala za pyskowki no ja pierdole

1

Bramkarz 5 minut, Ten "napastnik" 5 minut na trawie a on dolicza 2 minuty

1

Ja w to nie wierze hahahah bramkarz przez 45 minut zarobil swoje 10 minut poprzez gre na czas a dostaje zolta kartke za nic do kuryw nedzy ja nie znam sie na pilce ;s

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?