Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale dales porownanie no niech mnie zastrzela ;s
0
Mam wrazenie ze Grizeman juz jak gwiazdeczka zaczyna machac lapkami nie 1 raz w tym spotkaniu : /
0
Pytaniem ; O 15 znakóf
1
Nie odpowiada sie pytaniem na pytanie : ( tylko zapytalem : (
10
A to jest nielegalne ?
0
Ja wole zeby Materace wygraly maja byc przed bialymi !
1
Ile jeszcze bedzie te szydzenie "najlepsza liga swiata"
0
LOLLOL to pewnie Huth
0
Widze ze kartki tez czasami z dupy daja ; [
1
Choc nie cierpie Malagi tak samo to ciesze sie ze wygrywa z tymi psami za przeproszeniem : (
0
Czasami mam wrazenie ze kiedy gra Mats obrona robi wiecej baboli ; [ choc jestem fanem BRAVO
1
"W kwestii szczęścia nie można radzić, bo coś, co dla jednego jest dobre, dla innego takie nie jest"
0
Ja tez nie chce sie klocic ale jak mozesz mowic ze to nie dotyczy nas ? Przeciez pilkarze Barcy tez dostawali kary za odezwanie sie i to nie jeden mecz.
0
To juz nie chodzi o zarzad ;s malo razy sie odwolywali i co za przeproszeniem gowno, na szczescie mamy druzyne ktora potrafi przemowic na boisku : )
0
Emocje gora nie moge tego przebolec to co sie dzieje przeciwko nam, bo taka jest prawda robia pod gorke caly czas, nie doz ze musimy walczyc z przeciwnikami to jeszcze z "wladzami" roznych gowien
3
Nie wiem czy plakac czy sie smiac z Ciebie przykre
0
Dobry troll widze
0
No to ze jest to bez sensu ;s
0
Zwlaszcza ostatnio gdzie Barca gra puchar a potem w sobote o 16 a real grajac w lidze w niedziele o 20 30 ;s
0
Myslisz ze razem to robia z Mascherano ?
0
Moze i prawda :D mi osobiscie sie to podoba, kazdy czlowiek jest inny i tyle, a ktos kiedys powiedzial "typ zostanie objechany 2-3 razy na poczatku meczu to juz potem nogi z waty i psycha z orana"
0
Jasne ze tak masz racje kolego ! Jednak wiesz jak jest
1
Ba ktory wystepowal w odwiecznym rywalu ; D
0
I mozna powiedziec ze to jest wlasnie takie typowe nie docenianie Busiego bo jednak ZM dla Suareza ale serce dla Busiego MAGIK !
0
Po prostu myslenie bialych : /
0
Panowie to nie barca gra dobrze tylko VALENCIA SLABO !
0
Ja to ostatnio ze Stoke kombinuje i tylko sie denerwuje nigdy wiecej ; D
1
Dla Ciebie dla mnie i dla wielu tez, ale znajda sie tacy "kibice" ze tez uwielbiaja ogladac nasza Barce co 3-4 dni a potem hejtuja jak ta barca gra zle, dlatego trzeba docenic kazde zwyciestwo kazdy punkt zdobyty przez nasza druzyne, szczescie sprzyja lepszym jak to mowia i oby te szczescie trzymalo sie jak najdluzej VAMOS !
0
10:2 powinni ;/
0
Pany niema co sie przejmowac ! My musimy walczyc o kazdy pkt w 38 kolejkach oni maja zaczynajac sezon juz 12 a i tak mamy przewage nad nimi. Dobranoc ! VAMOS