5

Ale dales porownanie no niech mnie zastrzela ;s

0

Mam wrazenie ze Grizeman juz jak gwiazdeczka zaczyna machac lapkami nie 1 raz w tym spotkaniu : /

0

Pytaniem ; O 15 znakóf

1

Nie odpowiada sie pytaniem na pytanie : ( tylko zapytalem : (

10

A to jest nielegalne ?

0

Ja wole zeby Materace wygraly maja byc przed bialymi !

1

Ile jeszcze bedzie te szydzenie "najlepsza liga swiata"

0

LOLLOL to pewnie Huth

0

Widze ze kartki tez czasami z dupy daja ; [

1

Choc nie cierpie Malagi tak samo to ciesze sie ze wygrywa z tymi psami za przeproszeniem : (

0

Czasami mam wrazenie ze kiedy gra Mats obrona robi wiecej baboli ; [ choc jestem fanem BRAVO

1

"W kwestii szczęścia nie można radzić, bo coś, co dla jednego jest dobre, dla innego takie nie jest"

0

Ja tez nie chce sie klocic ale jak mozesz mowic ze to nie dotyczy nas ? Przeciez pilkarze Barcy tez dostawali kary za odezwanie sie i to nie jeden mecz.

0

To juz nie chodzi o zarzad ;s malo razy sie odwolywali i co za przeproszeniem gowno, na szczescie mamy druzyne ktora potrafi przemowic na boisku : )

0

Emocje gora nie moge tego przebolec to co sie dzieje przeciwko nam, bo taka jest prawda robia pod gorke caly czas, nie doz ze musimy walczyc z przeciwnikami to jeszcze z "wladzami" roznych gowien

3

Nie wiem czy plakac czy sie smiac z Ciebie przykre

0

Dobry troll widze

0

No to ze jest to bez sensu ;s

0

Zwlaszcza ostatnio gdzie Barca gra puchar a potem w sobote o 16 a real grajac w lidze w niedziele o 20 30 ;s

0

Myslisz ze razem to robia z Mascherano ?

0

Moze i prawda :D mi osobiscie sie to podoba, kazdy czlowiek jest inny i tyle, a ktos kiedys powiedzial "typ zostanie objechany 2-3 razy na poczatku meczu to juz potem nogi z waty i psycha z orana"

0

Jasne ze tak masz racje kolego ! Jednak wiesz jak jest

1

Ba ktory wystepowal w odwiecznym rywalu ; D

0

I mozna powiedziec ze to jest wlasnie takie typowe nie docenianie Busiego bo jednak ZM dla Suareza ale serce dla Busiego MAGIK !

0

Po prostu myslenie bialych : /

0

Panowie to nie barca gra dobrze tylko VALENCIA SLABO !

0

Ja to ostatnio ze Stoke kombinuje i tylko sie denerwuje nigdy wiecej ; D

1

Dla Ciebie dla mnie i dla wielu tez, ale znajda sie tacy "kibice" ze tez uwielbiaja ogladac nasza Barce co 3-4 dni a potem hejtuja jak ta barca gra zle, dlatego trzeba docenic kazde zwyciestwo kazdy punkt zdobyty przez nasza druzyne, szczescie sprzyja lepszym jak to mowia i oby te szczescie trzymalo sie jak najdluzej VAMOS !

0

10:2 powinni ;/

0

Pany niema co sie przejmowac ! My musimy walczyc o kazdy pkt w 38 kolejkach oni maja zaczynajac sezon juz 12 a i tak mamy przewage nad nimi. Dobranoc ! VAMOS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?