0

Po co ma z karnych strzelac jak moze z ladnej akcji xd

0

Czlowieku ja nie mowie o "kibicach" Barcy czy Realu ja mowie o stosunku pomiedzy klubami

2

Pozniej bede wiedzial ale Ci nie powiem

4

1.5 h to jak caly dzien teraz ;s

0

Kolego akurat te zaklady sa zawsze z takimi kursami : D

0

Dobra dobra ale to i to poszlo w swiat a potem placz jaka sytuacja jest pomiedzy Realem a Barcelona ;s

2

A ja cos wiem i wam powiem, Real dzisiaj gra w pidzamie : [

1

Poczekaj poczekaj co Cr mowil do Alvesa ? Ze to przez takie cos pozniej zle stosunki sa miedzy klubami ? A tu jeb i wszystko poszlo z dymem to co powiedzial do Alvesa : (

0

Nie rozumiem za bardzo Na mecz Psv - Atletico, remis badz wygrana Atletico do przerwy jest kurs 4.5 zloty?

0

Skad Ty taki kurs 37 wziales ?

0

Nie jestem pewien ale takiego zakladu raczej nie bedzie

0

Prosze CIe zatrzymaj ta karuzele smiechu bo w glowie mi sie kreci ; o

0

Pany i Panowie jaka strona bukmacherska jest najlepsza?

1

Oby tak wykonali i spierniczyli to ; p

1

Kolego zglos sie do barcelony Ty powinienes transfery robic ; o

1

Caly mecz telewizjada nie chciala mi sie odpalic : /

0

Co sie z tymi streamami dzieje to szok

0

Smiem twierdzic ze Rakiticia (szybkosc) jest mniej porazajaca niz Fabregasa : D

0

1 : 1 ?

0

Byl jest i bedzie zadufany w sobie

0

Panowie powiedzcie mi w jakich ligach pada najwiecej bramek w jednej kolejce ;

0

Pewnie smutno mu z tego powodu ; //

0

Ale Alexis i messi mieli sytuacji az szok ze zadna nie wpadla

2

Ja wiem ze to powtarzalo wiele osob ale wy na pewno chcielibyscie zeby Real gral na Camp Nou : )

0

Wez mi jeszcze podaj numery totka bede szczesliwy

1

Tak tak masz racje, dla mnie osobisice moga tylko LM wygrac bo jednak jeszcze nikt tego nie obronil kosztem wszystkiego choc wiem ze Barca zrobi wiecej tak czy siak : D

0

Gdzie przy wyniku 4 : 3 jeszcze mieli bardzo dobra okazje na strzelenie piatek bramki : D wiec masz racje nie ma co skreslac mecz trwa 180 minut !

0

Wiem ze Barca gra o wszystko bo to Barca ale jezeli obronia LM to chyba kazdy inny tytul ma duzo mniejsze znaczenie :) Pozdrawiam

0

A co jest z Carrasco?

0

Przyznam jestem fanbojem Messiego w ch*j za przeproszeniem, denerwuje mnie to jak caly czas to powtarzaja ze w Barcelonie jest kims a w reprezentacji nic nie robi, to skoro te jego osiagniecia to nic to jakie ma Cr, wiem ze byl w finale euro 2004 w ktorym przegral i to wszystko ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?