Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co ma z karnych strzelac jak moze z ladnej akcji xd
0
Czlowieku ja nie mowie o "kibicach" Barcy czy Realu ja mowie o stosunku pomiedzy klubami
2
Pozniej bede wiedzial ale Ci nie powiem
4
1.5 h to jak caly dzien teraz ;s
0
Kolego akurat te zaklady sa zawsze z takimi kursami : D
0
Dobra dobra ale to i to poszlo w swiat a potem placz jaka sytuacja jest pomiedzy Realem a Barcelona ;s
2
A ja cos wiem i wam powiem, Real dzisiaj gra w pidzamie : [
1
Poczekaj poczekaj co Cr mowil do Alvesa ? Ze to przez takie cos pozniej zle stosunki sa miedzy klubami ? A tu jeb i wszystko poszlo z dymem to co powiedzial do Alvesa : (
0
Nie rozumiem za bardzo Na mecz Psv - Atletico, remis badz wygrana Atletico do przerwy jest kurs 4.5 zloty?
0
Skad Ty taki kurs 37 wziales ?
0
Nie jestem pewien ale takiego zakladu raczej nie bedzie
0
Prosze CIe zatrzymaj ta karuzele smiechu bo w glowie mi sie kreci ; o
0
Pany i Panowie jaka strona bukmacherska jest najlepsza?
1
Oby tak wykonali i spierniczyli to ; p
1
Kolego zglos sie do barcelony Ty powinienes transfery robic ; o
1
Caly mecz telewizjada nie chciala mi sie odpalic : /
0
Co sie z tymi streamami dzieje to szok
0
Smiem twierdzic ze Rakiticia (szybkosc) jest mniej porazajaca niz Fabregasa : D
0
1 : 1 ?
0
Byl jest i bedzie zadufany w sobie
0
Panowie powiedzcie mi w jakich ligach pada najwiecej bramek w jednej kolejce ;
0
Pewnie smutno mu z tego powodu ; //
0
Ale Alexis i messi mieli sytuacji az szok ze zadna nie wpadla
2
Ja wiem ze to powtarzalo wiele osob ale wy na pewno chcielibyscie zeby Real gral na Camp Nou : )
0
Wez mi jeszcze podaj numery totka bede szczesliwy
1
Tak tak masz racje, dla mnie osobisice moga tylko LM wygrac bo jednak jeszcze nikt tego nie obronil kosztem wszystkiego choc wiem ze Barca zrobi wiecej tak czy siak : D
0
Gdzie przy wyniku 4 : 3 jeszcze mieli bardzo dobra okazje na strzelenie piatek bramki : D wiec masz racje nie ma co skreslac mecz trwa 180 minut !
0
Wiem ze Barca gra o wszystko bo to Barca ale jezeli obronia LM to chyba kazdy inny tytul ma duzo mniejsze znaczenie :) Pozdrawiam
0
A co jest z Carrasco?
0
Przyznam jestem fanbojem Messiego w ch*j za przeproszeniem, denerwuje mnie to jak caly czas to powtarzaja ze w Barcelonie jest kims a w reprezentacji nic nie robi, to skoro te jego osiagniecia to nic to jakie ma Cr, wiem ze byl w finale euro 2004 w ktorym przegral i to wszystko ?