1

Internet jest bezlitosny : D

0

Zle mnie zrozumiales chodzilo mi ze rekord ktory mial Raul Messi pobil pierwzsy potem Ronaldo szedl w gore i teraz prowadzi ;D przeciez musze bronic Messiego jestem jego fanbojem : D

0

Ale pierwszym kktory pobil nbramki w lm byl chyba leo messi a to potem Cr go przegonil chyba ze sie myle

1

Ja wypowiem sie o Umtiti, dla mnie po prostu zagral normalnie podania do najblizszego wiec tylko tyle mozna o nim powiedziec ; D ale masz racje ma do nauki jest mlody i moze beda z niego ludzie oby nie okazal sie drugim "Czyhrynskim"

0

Najbardziej szkoda mi Buffona, tyle pilek wyczul a jednak sie nie udalo : D

1

Z Ziemii Wloskiej do Polskiej !

2

Taka jest pilka nie wygrywasz zadnego z 5 meczow po 90 minutach a jestes w polfnale : s

5

GENIUSZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nie od dni a od bardzo dluzsszego czasu : D

2

Ale jaja "trombia" ze pchelka zagra wstajesz i go nie ma do siura nie podobne : s dobranoc

0

WItam mam pytanie dotyczace euro, na jakiej zasadzie jest awans z 3 miejsca o ile jest? Z gory dziekuje pozdrawiam

1

Karny ? Juanfran mowil ze nie bylo.

4

2

A nie jest przypadkiem 1 :1?

0

no to "nawet" 2, 2 karne ewidentne

2

Brawa za co ? Za 3 karne ?

1

Mysle ze sedzia ma papiery na la lige

0

No i teraz bedzie jaka to sevilla jest wspaniala, i 3 karne slusznie nie podytkowane

0

Czyli z Twojego toku myslenia dobrze ze sedzia sie pomylil w tych sytuacjach : D

0

Cale google przestudiowalem na ten temat nie pomoglo xd

0

Mam wszystko ustawione nie pomaga.

0

Ludziska pomozcie z tymi mmsami w nowych telefnoach !

0

No tak wiesz jak ma sie wszystko darmowe to niema z tym problemu, ale jezeli masz mmsy darmowe a internet nie, to zeby wyslac tego Mmsa trzeba wlaczyc internet a co za tym idzie leca pieniadze : [ przezukalem wujka "google" juz chyba kazda strone ale chyba nie ma na to recepty : [ w starych telefonach nie bylo problem wysylales/odbierales automatycznie a teraz tak niema : [

0

WItam troszke nie na temat, mam nowy telefon i mam problem z mmsami czy jest ktos kto mial z tym czyms do czynienia i to naprawi ? : D

0

Ledwo mecz sie zaczal a oni juz w 10 na 30 metrze

0

Wybacz kolego ale moim skromnym zdaniem nikt nie zastapi Messiego przynajmniej nie teraz (tak jestem fanbojem Messiego) : D

3

Adan zabral 3.5 minuty, sedzia dolicza minute

0

Rakitic by sie przydal w Bayernie przyjal oddal ; D

0

Czuje bicie glowa w mur Pilkarzy bayernu :D ale obym sie mylil i byl dobry meczyk

4

Nienawidze tego arsenalu co tydzien sobie powtarzam wiecej nie bede stawial nic z tego meczu a co tydzien zawsze cos skusi ;s NIGDY WIECEJ na te zera : [

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?