Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Internet jest bezlitosny : D
0
Zle mnie zrozumiales chodzilo mi ze rekord ktory mial Raul Messi pobil pierwzsy potem Ronaldo szedl w gore i teraz prowadzi ;D przeciez musze bronic Messiego jestem jego fanbojem : D
0
Ale pierwszym kktory pobil nbramki w lm byl chyba leo messi a to potem Cr go przegonil chyba ze sie myle
1
Ja wypowiem sie o Umtiti, dla mnie po prostu zagral normalnie podania do najblizszego wiec tylko tyle mozna o nim powiedziec ; D ale masz racje ma do nauki jest mlody i moze beda z niego ludzie oby nie okazal sie drugim "Czyhrynskim"
0
Najbardziej szkoda mi Buffona, tyle pilek wyczul a jednak sie nie udalo : D
1
Z Ziemii Wloskiej do Polskiej !
2
Taka jest pilka nie wygrywasz zadnego z 5 meczow po 90 minutach a jestes w polfnale : s
5
GENIUSZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nie od dni a od bardzo dluzsszego czasu : D
2
Ale jaja "trombia" ze pchelka zagra wstajesz i go nie ma do siura nie podobne : s dobranoc
0
WItam mam pytanie dotyczace euro, na jakiej zasadzie jest awans z 3 miejsca o ile jest? Z gory dziekuje pozdrawiam
1
Karny ? Juanfran mowil ze nie bylo.
4
2
A nie jest przypadkiem 1 :1?
0
no to "nawet" 2, 2 karne ewidentne
2
Brawa za co ? Za 3 karne ?
1
Mysle ze sedzia ma papiery na la lige
0
No i teraz bedzie jaka to sevilla jest wspaniala, i 3 karne slusznie nie podytkowane
0
Czyli z Twojego toku myslenia dobrze ze sedzia sie pomylil w tych sytuacjach : D
0
Cale google przestudiowalem na ten temat nie pomoglo xd
0
Mam wszystko ustawione nie pomaga.
0
Ludziska pomozcie z tymi mmsami w nowych telefnoach !
0
No tak wiesz jak ma sie wszystko darmowe to niema z tym problemu, ale jezeli masz mmsy darmowe a internet nie, to zeby wyslac tego Mmsa trzeba wlaczyc internet a co za tym idzie leca pieniadze : [ przezukalem wujka "google" juz chyba kazda strone ale chyba nie ma na to recepty : [ w starych telefonach nie bylo problem wysylales/odbierales automatycznie a teraz tak niema : [
0
WItam troszke nie na temat, mam nowy telefon i mam problem z mmsami czy jest ktos kto mial z tym czyms do czynienia i to naprawi ? : D
0
Ledwo mecz sie zaczal a oni juz w 10 na 30 metrze
0
Wybacz kolego ale moim skromnym zdaniem nikt nie zastapi Messiego przynajmniej nie teraz (tak jestem fanbojem Messiego) : D
3
Adan zabral 3.5 minuty, sedzia dolicza minute
0
Rakitic by sie przydal w Bayernie przyjal oddal ; D
0
Czuje bicie glowa w mur Pilkarzy bayernu :D ale obym sie mylil i byl dobry meczyk
4
Nienawidze tego arsenalu co tydzien sobie powtarzam wiecej nie bede stawial nic z tego meczu a co tydzien zawsze cos skusi ;s NIGDY WIECEJ na te zera : [