Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To skoro taki z nigeo wirtuoz byl w Valencii to dlaczego nic nie pokazuje w Barcelonie na tle slabej linii pomocy ? Ten czlowiek jest najbogatszym kawalkiem drewna i tyle. Tak siedze w domu pisze komentarze i nie umiem grac w pilke i lubie hejtowac. Pozdrawiam
1
Fizycznie to jest potwor :o, Suarez nie odstaje a smiem twierdzic ze jest lepszy : )
0
Swieta racja :)
0
Ale powiedzial ze jest mieszanka Xaviego i Iniesty ta?
1
O to chodzi ze my nie klepiemy w srodku pola bo tego srodka nie mamy, my klepiemy jedynie obroncami do boku na srodek i jak duzy presing to do bramkarza i tak w kolko to az w oczy razi
3
Chcialbym zeby Enrique wytlumaczyl na jakiej podstawie Gra GOmes w kazdym meczu
0
Rakitic jest mistrzem :D
0
Nie moge uwierzyc w tego Casemiro taki chlop on fauluje nic jego przepychaja jak dzieciaka i jeszcze kartki dostaja to jest parodia
0
Callejon nie powinien w tym meczu grac ; [
2
Spojrz jeszcze raz na 4 gola to raczej nie byla niczyja wina skoro koles od miniecia Neymara mial autostrade doslownie.
2
Za co Mats 7 ? No Ty chyba fanbojem jestes jak inni Koles jedyne co bronil to to co w srodek walili -.-
0
Masz racje i 80 % kibicow powie ze to jest dobre jasne jak to my wygrywamy 4 : 0 to wtedy mozna idiotyczna taktyka bez pomocnikow nie wygra sie nic a MSN wiecznie dnia nie bedzie mialo Hejtowalem cale zycie Rakiticia bo jest slaby dla mnie ale dzisiaj modlilem sie wejdz juz w 1 polowie.
1
Trzeba pogratulowac PSG moze po tym meczu Lucho w koncu spojrzy ze nasza pomoc w tym sezonie to gorzej niz pacholki
0
Tragiczny jest Stegen po raz kolejny
1
tragedija jest z nim jest
1
To ile w koncu ma bramek ?:D
0
Co torres wsadzil ; o
0
Gosciu z Napoli wchodzi sankami w typa a komentatorzy doslownie ani slowa nie powiedzieli w Hiszpanii czerwien z miejsca.
0
A tak w ogole Barca wygrala lige albo puchar ze juz graja o Superpuchar?
0
Tragicznie sie patrzy na gre srodka pola, pieta achillesowa w tym sezonie po prostu szok ze taka druzyna jak Barca nie dominuje w tej czesci boiska
1
Wraca krol gry nogami :D
0
Sedzia zabral gola z Betisem to dzisiaj oddal dla Atletico : D
0
Ja to tego nie rozumiem Taki felipie luis Typowy Robben na lewa noge a Sergio i tak tego nie wie
0
2 Polowa pokazuje jaka nasza pomoc jest mizerna
0
Nawet takiej pilki nie potrafi zagrac :D
4
No bez jaj mowic ze dobrze to jest dopiero cos powiedziane dla zasady
0
Szkoda ze szefem Hiszpanskich sedziow nie jest szef Korei Polnocnej : D
1
Trollolololo
0
NAJ:ESZA ( 9!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ktos pisal o Rakiticu juz 2 straty w minute :D