2

To skoro taki z nigeo wirtuoz byl w Valencii to dlaczego nic nie pokazuje w Barcelonie na tle slabej linii pomocy ? Ten czlowiek jest najbogatszym kawalkiem drewna i tyle. Tak siedze w domu pisze komentarze i nie umiem grac w pilke i lubie hejtowac. Pozdrawiam

1

Fizycznie to jest potwor :o, Suarez nie odstaje a smiem twierdzic ze jest lepszy : )

0

Swieta racja :)

0

Ale powiedzial ze jest mieszanka Xaviego i Iniesty ta?

1

O to chodzi ze my nie klepiemy w srodku pola bo tego srodka nie mamy, my klepiemy jedynie obroncami do boku na srodek i jak duzy presing to do bramkarza i tak w kolko to az w oczy razi

3

Chcialbym zeby Enrique wytlumaczyl na jakiej podstawie Gra GOmes w kazdym meczu

0

Rakitic jest mistrzem :D

0

Nie moge uwierzyc w tego Casemiro taki chlop on fauluje nic jego przepychaja jak dzieciaka i jeszcze kartki dostaja to jest parodia

0

Callejon nie powinien w tym meczu grac ; [

2

Spojrz jeszcze raz na 4 gola to raczej nie byla niczyja wina skoro koles od miniecia Neymara mial autostrade doslownie.

2

Za co Mats 7 ? No Ty chyba fanbojem jestes jak inni Koles jedyne co bronil to to co w srodek walili -.-

0

Masz racje i 80 % kibicow powie ze to jest dobre jasne jak to my wygrywamy 4 : 0 to wtedy mozna idiotyczna taktyka bez pomocnikow nie wygra sie nic a MSN wiecznie dnia nie bedzie mialo Hejtowalem cale zycie Rakiticia bo jest slaby dla mnie ale dzisiaj modlilem sie wejdz juz w 1 polowie.

1

Trzeba pogratulowac PSG moze po tym meczu Lucho w koncu spojrzy ze nasza pomoc w tym sezonie to gorzej niz pacholki

0

Tragiczny jest Stegen po raz kolejny

1

tragedija jest z nim jest

1

To ile w koncu ma bramek ?:D

0

Co torres wsadzil ; o

0

Gosciu z Napoli wchodzi sankami w typa a komentatorzy doslownie ani slowa nie powiedzieli w Hiszpanii czerwien z miejsca.

0

A tak w ogole Barca wygrala lige albo puchar ze juz graja o Superpuchar?

0

Tragicznie sie patrzy na gre srodka pola, pieta achillesowa w tym sezonie po prostu szok ze taka druzyna jak Barca nie dominuje w tej czesci boiska

1

Wraca krol gry nogami :D

0

Sedzia zabral gola z Betisem to dzisiaj oddal dla Atletico : D

0

Ja to tego nie rozumiem Taki felipie luis Typowy Robben na lewa noge a Sergio i tak tego nie wie

0

2 Polowa pokazuje jaka nasza pomoc jest mizerna

0

Nawet takiej pilki nie potrafi zagrac :D

4

No bez jaj mowic ze dobrze to jest dopiero cos powiedziane dla zasady

0

Szkoda ze szefem Hiszpanskich sedziow nie jest szef Korei Polnocnej : D

1

Trollolololo

0

NAJ:ESZA ( 9!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ktos pisal o Rakiticu juz 2 straty w minute :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?