0

Kompletnie nie rozumiem wykonywanie karnych w taki sposob szok

0

Wlasnie o to chodzi ze strzelic mozemy ale zobacz z jaka dziecinna latwoscia nam strzelaja te bramki, jak ktos wczseniej napisal potrzeba swiezej gry bo juz tego glodu niema.

0

Najgorsze jest gdy ogladasz mecz swojej druzyny a w druzynie wystepuja Rakitic Gomes i Mathieu ciezki temat. Dobranoc

0

Jedyne do czego nadaje sie Rakitic

2

Chciaalbym sie dowiedziec jakie zadania ma Rakitic w dzisiejszym meczu ? Koles jest caly czas przyklejony prawej strony dostanie pilke to odgrywa co to daje komu ? DO czego to ?

0

WYbacz ale nie moge na tego czlowieka patrzec irytacja ciag dalszy

0

Wyrzucic tego bezuzytecznego Rakitica bo to jest szok

0

Przegrywaj 2 : 0 wpusc GOmesa :D

1

Enrique godnie sie zegna

1

Wpadaja 2 gole, rozny wykonywali ponad minute a on nic nie dolicza : D

0

A Rakitic to kur nedzy co robi ? ani tego ani tego nic, tylko do tylu poda

1

Internety Internety 21 wiek tak wiem canal + ale internet i wszystko zacina

0

Ojc to przepraszam nie doczytalem do konca, w takim razie ze wszystkim sie zgadzam.

0

Wydaje mi sie ze z Robertem to zly przyklad, zobacz kogo mial Roberto w okolo siebie i patrzelismy na pewno przez pryzmat tego a Gomes jaka cala nasza linia pomocy nie istnieje.

1

Aha dziekuje Ci bardzo :) pozdrawiam

1

A jest 1 po polsku gdzies?

0

Super ekstra z takimi zawodnikami ciezko czegos nei osiagnac, a ten sezon i ta pomoc + wystawianie najzdrozszego drewna w historii pilki noznej to jest jakas kpina

2

Juz niech ten Enrique ucieka stad i niech wezmie ze soba tego drewnianego pajaca ze soba to jest smiech na sali ze caly sezon nie potrafi wystawic normalnego skladu na takie trudne mecze, zrobil swoje a teraz won.

0

Jak sie wystawia GOmesa i Denisa w 1 skladzie to wynik nie moze byc inny

0

Co to jest BTTS?

1

Ja mam s7 edge co bys chcial wiedziec :D oczywiscie jezeli chodzi o ceny telefonow to zawsze bedzie za duza, choc napalilem sie na niego to jednak wzialem, drugi raz bym tego nie zrobil ale jestem na prawde zadowolony

0

AAA dziekuje za odpowiedz : D

0

Czy ja dobrze slysze gwizdy na Gerarda ????

1

Lezka sie kreci nie powiem.

1

Pauzowal za kartki

0

A kogo bys wyroznil z dzisiejszego meczu ?

0

Tez mnie to strasznie podoba ale pamietaj ze to z wiekiem jest co raz wolniejsze choc on jest bardzo mlody :D Messi juz tez niema takiej pety na tych 1 metrach jak kiedys choc i tak jest kozakiem : D

0

No nie da sie patrzec na ich gre, to jest katorga dla oczu ale co my mozemy, tak jak ktos ostatnio powiedzial nawet jak Messi wygra MS to i tak ludzie beda mowili ze nie wygral drugiego i trzeciego, niech sie ciesza ze dzieki neimu to wszystko jakos wyglada i maja te wyniki

0

Stary jak tak mowisz to nie obrazilbym sie jak znowu byliby w finale : )

0

Di Marii znami mecze zycia a tutaj taka lajza ze szok ; / 30 sec potem wywalczony karny ; o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?