0

Drugi raz w moim życiu nie postąpię zgodnie z wolą ojca. Tato, rozumiem i szanuję twoją opinię, ale moja decyzja została już podjęta, proszę cię, abyś mnie wspierał, tak jak zawsze to robiłeś.

Wytlumacz mi to ktos bo nie rozumiem tego zdania. Dziekuje.

3

Czlowiekowi nigdy nei dogodzisz :D zimno zle, cieplo zle :D

0

A co to jest Klauzula ? Czyli Neymar ma te 220 ~~ milionow i co Psg od tak sobie go kupuje? To on niema nic do gadania ?

0

Spokojnie jeszcze do niego wrocimy :)

0

Wszyscy o Neymarze ze do Psg a on z ojcem zrobia nam psikusa i w ostatnim dniu okienka bedzie w Madrycie :S

0

Takie male pytanko, to jak zagra w eliminacji do ligi mistrzow i przejdzie do nas to bedzie mogl grac w lm?

0

Teraz to najwazniejsze zeby dostac za niego tyle ile ma w klauzuli bo jezeli wcisna jakiegos motte i siano to po raz enty zarzad siw sfrajerzy tym bardziej po nie udanej probie wyciagniecia Verattiego

0

Tak sie zastanawiam gdzie bedzie grac Coutinho o ile przyjdzie ;/

2

Ale gosciu ma racje ze jest nie powaznym transferem moze jasnowidzem nie jestem ale jestem pewny ze ten Delefele nic nam nie da typowy jezdziec bez glowy i tyle.

0

A to przypadkiem nie dziennukarze powiedzieli ze Cebajos powiedzial?

0

Az lza sie kreci szok szok szok

0

Delefele to nawet raczkami uczy sie machac :D jest tak tragiczny ze oczy bola

0

Ten Hiszpan ktory kiedys gral w Barcelonie a teraz wraca zeby znowu glowa do przodu i sprint.

3

Do Pedritta go nie porownoj moze i Pedritto tez wspanialy nie byl ale ten Delefele typowy jezdzic bez glowy jak stad wyszedl taki przyszedl. Nigdy sie nie zmieni.

3

Kozackie zdjecie

0

Haha koles mowi ze niema co krytykowac a robi to do kur** nedzy od poczatku meczu jezu jak ja czekam az go wyrzuca

1

No ciezko sie slucha tego kaleczniaka, koles cisnie od poczatku meczu, wyjasnia jak to sie nie powinno grac i co trzeba robic a sam byl gorzej niz przecietnym grajkiem no szok

0

3 remisy to 4 punkty wedlug Borka

0

Tako Gumbau z niego ;D

0

Osobiscie tez juz nie moge go sluchac i choc tego nie lubie to musze wlaczyc muzyke zamiast sluchac tego czlowieka.

0

Ja piedziele smiechy hihy z tym komentatorami ale juz tych razycych bledow nie da sie sluchac ;s gramy ze szwecja ale skolatane nerwy ma sloweniec

0

W pomocy taki scisk tyle ludzi, a kazdy gra tragedie ;(

0

To jak to jest z ta klauzula zawdonik nic niema do gadania ?

1

To tak jak Teo w 50 meczach strzelil 30 bramek i 5 goli ; D - Borek

0

Witam nie moglem obejrzec meczu Argentyny i mM pytanie jak zagrala jako zespol i jak zagral Messi?

0

Buffon popisowy mecz

0

Higuain niech juz zejdzie bo w 2 polowie to on woli chyba hamburgera zjesc niz cos grac

0

Moze to byl jakis pupil Enrique tej decyzji nikt nie zrozumie przez caly sezon granie 2 pomocnikami i jednym drewnem taka prawda.

0

Prosze Cie zagral bardzo dobrze z Bayernem x2 i raz Atletico a tak to trzyma swoj poziom jak przez caly sezon tak jestem hejterem ale taka jest prawda ;) pozdrawiam

0

Prosze Cie siebie chyba oszukujesz ;D co ten czlowiem daje Barcelonie ze tak spytam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?