Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki grajek byl ten Orellana z barca zawsze zyciowki walil, a dzisiaj to nawet pol pilkarza nie jest ;/
9
Wydaje mi sie ze graja dla Valenci ale moge sie mylic.
18
Ja po prostu w to nie wierze haha no koles 1 faul i to jeszcze jaki i odrazu zoltko haha casemiro od poczatku fauluje i nic :D parodia
0
Wchodzac na telefonie na player.pl widnieje ze pakiet jest, wchodza na apke chce wlaczyc tego elevena przykladowo to jest napisane zebym dokonczyc aktywacje na kompie, wchodzac na kompie niema zadnego pakietu :D
0
Tylko ze na telefonie jak wchodze na player.pl to widnieje ze pakiet jest a na kompie nic niema ja wiedzialem ze to beda jakies przekrety mi nic nigdy normalnie nie dziala :s
0
Witam, mam problem wykupilem sobie pakiet sportowy na player.pl, zainstalowalem apke na telefonie loguje sie a tam "wykup dostep" tak jakby go nie bylo jak naciskam to wyskakuje zebym dokocznyl aktywacje na komputerze. Prosze o pomoc z gory dziekuje.
0
Dzieki wielkie
0
A z napisami kiedy bedzie
5
Jak na taka ilosc rozegranych minut uwazam ze jest najgorszym zawodnikiem Barcelony : ) Pozdrawiam.
0
Bardzo lubie tego zawodnika zobacz nigdy nie narzekal wczseniej malo gral, w tym sezonie na sile go wcisneli na ta prawa strone ogolnie dobry chlopak :D
0
Ewentualnie jakby kolacje w domu jedli :)
0
Ramos i cala reszta nie rozmawiaja o sedziach ale przy kazdym wywiadzie jak dziennikarz wspomni to i tak cos powiedza, koles wjezdza sankami i mowi ze max zolta szok. Dobrze ze jest limit zoltych kartek bo przynajmniej Casemiro jak po 1 meczu nie odpocznie to po 5 bodajrze.
0
Wystepowal bo byl kompletnie bezuzyteczny :)
0
A to przepraszam klania sie czytanie ze zrozumienem mam takie same zdanie o Rakiticiu :)
0
Kurde kazdy chyba inaczej mysli :D osobiscie dla mnie Roberto jest kozakiem nie obraza sie musial sie meczyc na tej prawej stronie fakt nic nadzwyczajnego nei gral ale jezeli on jest bezuzyteczny to co powiesz o naszej calej lini pomocy i calej lawce to jest dopiero dramat, tragedia i 3 metry mulu :) Pozdrawiam
0
No zwlaszcza w 2 polowie gdzie gral blizej bramkarza niz np. Suarez : D wiec nie mow ze zagral swietny mecz bo go nie bylo w drugiej odslonie.
2
Trener i pomoc do wymiany to moze zaczniemy cos grac
0
Pique podsumowal swoj wystep
0
NIic kur wa nie wchodzi nic
0
Naliczylem 4 obroncow przed strzalem Messiego :)
2
Sfaulowali Messiego, Neymar dostal zolta to jest parodia
0
Dziekuje kolego.
0
Daj ktos link bo mnie ch uj zara strzeli
2
I sie zaczyna jak sie takch nie wykorzystuje to potem jest placz
1
Juve nas znisczy kontrami
0
Hahaha co sie musi stac zeby sedzia ogwizdal faul dla nas xD
0
Z drugiej strony nie mozna bronic sedziego ze byl zle ustawiony, jezeli byl to jest jego blad
1
Koles mowi ze Bayern byl nie wyrazny no nie wierze :S
1
Spokojnie Carvajal dostanie druga zolta to potem bedzie placz ze dostal nie slusznie pierwsza :)
0
Kompletnie nie rozumiem wykonywanie karnych w taki sposob szok