1

Polowa ludzi jest tu zbedna : )

0

Nie, tak gra i bedzie grala Barca w tym sezonie to sie nie zmieni. Fart sie w koncu skonczy bo na taka padake nie mozna patrzec

0

Pozytku z Suareza ostatnimi czasu niema w ogole. Co z tym czlowiekiem sie stalo szok

0

Jakos nigdy sie tym nie interesowalem ale jak zobaczylem Twittera tego Stanowskiego to jak bym typa spotkal to ta policja z Hiszpanii po mnie musiala by przyjechac. to jest idiota.

0

Haha ciekawe czy specjalnie zielinski tego nie zrobil

0

Auba w swoim stylu w takim meczu

0

Parodia bedzie jak sie zgodzi.

1

Plaster cala polowe biegal za nim ;)

1

22 karne z rzedu ;)

1

Tak czy siak trzeba pogratulowac dla Realu ilosci strzelonych bramek. Pozdrawiam

0

Chyba powtorki meczy sie klaniaja.

0

Prosze Cie ale tam ta lewa strona wyglada a u nas co Alba sam nic nie zrobi ;s

0

Wlasnie pisalem o Lechii :D niech ludzie popatrza co tam gral xd

2

Wygrac mecz z Juventusem bez Lewego skrzydla = Barcelona.

1

Messim po prostu trzeba sie urodzic :)

0

Odpal sobie mecz Neymara na tle "Lechii Gdansk" a nie piszesz ze Cie irytuje Dembele z Juventusem ;s

0

Fakt sluszna a Pjanic dlaczego nie dostal ?

0

Ale i tak powiedza ze Dembele nic nie gra, poki co tak na prawde z przodu nikt nie gral ale przez pryzmat transferu wszystko wypomna :)

0

Messiemu to te rozgrywanie nie wychodzi juz chyab 3 strata w srodku a potem rodzi sie taka kontra.

9

Kompletnie nie rozumiem tego "lewego skrzydla" ktorego niemamy ;s

0

Po 1 to w ogole wyskoczyl odrazu porownaniem do Barcelony to trzeba byc pacholkiem.

0

Statystyki statystykami ale kolego to jest dopiero paczatek wrzesnia ;D

0

Glupi komentarz i glupsza odpowiedz. Nie pozdrawiam.

2

A za kogo dzis nie przeplacisz?

0

Dlaczego Kovacic Nie dostal zoltej ? A gracze Valenci zostaja zasypani kartkami -.-

9

CIezko sie patrzy na Paco totalnie bezuzyteczny.

6

Tak wlasnie sie konczy cykl barcelony, niema co sie oszukiwac bartomeu to sabotazysta niech zgnije gosciu ;)

0

Ja to tego nie rozumiem, ktos z nas placi te pieniadze ? Niech i dadza 200 za jednego ;s my ich potrzebujemy jak tlenu bo znowu gablota sie zapelni max pucharem krajoeym. Pozdrawiam

0

Lukaku i Pogba ile to milionow teraz zjebalo ? :D

0

Zapomniales o tym ze jak pilka poodbija sie od obroncow albo od jakiejs galezi naszego Luisa i to i tak ma ja pod nogami :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?