Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tacy pilkarze takie glowy, a tylko podania z jednej do drugiej szok
1
Mariano 90 % przeciwko nam solidnie dzisiaj dzieciak we mgle
0
Piekna pilka !!!!!!!!!!!!!!!
0
Wlasnie chcialem cos napisac o tym, wszyscy sa przeciwko a potem tylko placz bo spalony albo reka nie odgwizdana :)
0
Kompletnie nie podoba mi sie Rafinha : [
0
Nie dlugo u bukow bedzie kurs 1.01 na to jak Ramos strzeli w doliczonym :D
1
Castro to chyba dzisiaj w druzynie realu gra
0
Dzisiaj bramkarz Sociedad przycmil "kozaka" Stegena gra nogami
0
CO mecz bede dostawal bana przez tego Krokieticia masakra jakas
0
Rakitic duzo biega i w ogole
10
DOkladnie Ronaldo niech soie strzela tryliard goli ale to jest smiech na sali jaka to jest nie moc kiedy nie moze minac 1 rywala i macha lapkami :D To jest smiechowe ; D
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Oby mial racje z tym do przodu, osobiscie takie taktyki jak wczoraj zafundowala Malaga to bym wyrzucil na zbity pysk no ale kazdy orze jak moze wiec jeszcze nie raz tak bedzie.
0
Tymczasem Portugalia 1 : 1 :)
1
"Dawaj Glik dawaj RObert koncowka spotkania"
0
DOkladnie nie ktorzy pisza ze lubia go sluchac ale on gada takie glupoty ze masakra.
0
Bilgia to jest parodia za co i po co ?
0
Jak sie wystawia BIglie co do tej pory nie wiem za co, Messi poki co nie istnieje a Di maria to chyba jeszcze w Paryzu zostal
0
Wiesz co az sie lezka w oku zakrecila, nie musiales tego wrzucac...
1
Jestem Twojego zdania kompletnie nie rozumem tego zachwytu, wiadomo ze nie znajdziemy drugiego takiego jak Iniesta ale kogos takiego potrzebujemy bo nasza pomoc wyglada mizernie i tyle w temacie
0
To prawda, Kreatywny pomocnik to priorytet bo tak jak ktos napisal nizej bez pomocy nic sie nie da a narazie tak w naszej ukochanej druzynie jest.
1
Niema co sie oszukiwac z taka pomoca to my daleko nie zajdziemy, niema kto tego ruszyc w srodku a Busquts nie doz ze irytuje forma to jeszcze po kazdym faulu ktory jest z morda do sedziego skacze.
2
Mnie denerwuje tylko ze bez okresu przygotowawczego w kwietniu tez to powiedza jak formy nie bedzie ?
0
City ma tyle prezentow dzisiaj ze jak tego nie wygraja to beda typowymi januszami
0
I co Busquest po meczu znowu przyzna sie ze zawalil mecz wszyscy mu wybacza przyjdzie kolejne wazne spotkanie popelni blad i co znowu to samo ?
3
Busquest i te zachowanie kiedy ewidentnie faulowal...
0
Co Basquest gra to kryminal
0
Pany ROnalda jest w gorszej formie bo nie mial okresu przygotowawczego na koniec sezonu tez bedzie taka wymowka ; [
0
Ronaldo to jest cwany gosc jasne ze podniosl reke z mysla zeby sedzia odgwizdal spalonego przeciez to on musi strzelic, potem podbiegl do moraty i sie cieszyl z bramki gdzie rzadko to robi ;D
Nie numerow totka nie podam ; [
0
Williams to jest jakas pomylka w dzisiejszym meczu