0

Tacy pilkarze takie glowy, a tylko podania z jednej do drugiej szok

1

Mariano 90 % przeciwko nam solidnie dzisiaj dzieciak we mgle

0

Piekna pilka !!!!!!!!!!!!!!!

0

Wlasnie chcialem cos napisac o tym, wszyscy sa przeciwko a potem tylko placz bo spalony albo reka nie odgwizdana :)

0

Kompletnie nie podoba mi sie Rafinha : [

0

Nie dlugo u bukow bedzie kurs 1.01 na to jak Ramos strzeli w doliczonym :D

1

Castro to chyba dzisiaj w druzynie realu gra

0

Dzisiaj bramkarz Sociedad przycmil "kozaka" Stegena gra nogami

0

CO mecz bede dostawal bana przez tego Krokieticia masakra jakas

0

Rakitic duzo biega i w ogole

10

DOkladnie Ronaldo niech soie strzela tryliard goli ale to jest smiech na sali jaka to jest nie moc kiedy nie moze minac 1 rywala i macha lapkami :D To jest smiechowe ; D

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Oby mial racje z tym do przodu, osobiscie takie taktyki jak wczoraj zafundowala Malaga to bym wyrzucil na zbity pysk no ale kazdy orze jak moze wiec jeszcze nie raz tak bedzie.

0

Tymczasem Portugalia 1 : 1 :)

1

"Dawaj Glik dawaj RObert koncowka spotkania"

0

DOkladnie nie ktorzy pisza ze lubia go sluchac ale on gada takie glupoty ze masakra.

0

Bilgia to jest parodia za co i po co ?

0

Jak sie wystawia BIglie co do tej pory nie wiem za co, Messi poki co nie istnieje a Di maria to chyba jeszcze w Paryzu zostal

0

Wiesz co az sie lezka w oku zakrecila, nie musiales tego wrzucac...

1

Jestem Twojego zdania kompletnie nie rozumem tego zachwytu, wiadomo ze nie znajdziemy drugiego takiego jak Iniesta ale kogos takiego potrzebujemy bo nasza pomoc wyglada mizernie i tyle w temacie

0

To prawda, Kreatywny pomocnik to priorytet bo tak jak ktos napisal nizej bez pomocy nic sie nie da a narazie tak w naszej ukochanej druzynie jest.

1

Niema co sie oszukiwac z taka pomoca to my daleko nie zajdziemy, niema kto tego ruszyc w srodku a Busquts nie doz ze irytuje forma to jeszcze po kazdym faulu ktory jest z morda do sedziego skacze.

2

Mnie denerwuje tylko ze bez okresu przygotowawczego w kwietniu tez to powiedza jak formy nie bedzie ?

0

City ma tyle prezentow dzisiaj ze jak tego nie wygraja to beda typowymi januszami

0

I co Busquest po meczu znowu przyzna sie ze zawalil mecz wszyscy mu wybacza przyjdzie kolejne wazne spotkanie popelni blad i co znowu to samo ?

3

Busquest i te zachowanie kiedy ewidentnie faulowal...

0

Co Basquest gra to kryminal

0

Pany ROnalda jest w gorszej formie bo nie mial okresu przygotowawczego na koniec sezonu tez bedzie taka wymowka ; [

0

Ronaldo to jest cwany gosc jasne ze podniosl reke z mysla zeby sedzia odgwizdal spalonego przeciez to on musi strzelic, potem podbiegl do moraty i sie cieszyl z bramki gdzie rzadko to robi ;D




Nie numerow totka nie podam ; [

0

Williams to jest jakas pomylka w dzisiejszym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?