Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie Czy wie ktos gdzie moglbym znalezc ten filmik z wklejonymi twarzami MSN i Luisa E. oni tanczyli sobie xd
0
hahahaha szok
0
Problem ? Teraz to bedzie problem bez Iniesty
0
Razi w oczy forma BUsiego do tego przyzwyczajeni nie bylismy
0
Gomes to CHyba z Ronaldem sie skumal ze nic nie gra
0
Papierem dobre ; D
0
Dzieki slicznie pozdrawiam.
0
Nie dawno obstawilem Europe wiec dluga droga zeby wszedl ale milo ze ktos pomogl, dzieki bardzo pozdrawiam.
0
no kupon live byl teraz mnie swita ; D to go tam nie bedzie czy jak
0
Pany robilem kupon na sts za 6 zloty tylko ale jednak, i nie wiem czy jakis lag czy co ale pieniedzy niema a jak wchodze zeby sprawdzic swoje kupony to tez go neiema mozliwe ze jest wyslany i pojawi sie pozniej ?
0
Hat-trick bledow obrony :D
0
Panowie poprosze o jakiegos linka bo zaden mi nie dziala :[
0
Z dzisiejszych meczow eliminacyjnych postawilem tylko na mecz CHorwacji ze przynajmnie 2 bramki w meczu beda, a tu jeb 1 a w pozostalych 2 przynajmniej sa, czesto tak mam z z jednej ligi mecz wezme i akurat w tym meczu tych bramek nie bedzie : [
0
Tylko zeby "boliwijczyk" nie wyskoczy ze to brak szacunku ze on ma tyle pieniedzy.
0
Panowie mam takie pytanko, chcialbym oczywiscie powaznej i przemyslanej odpowiedzi, zawsze kazdy narzeka na te przerwy reprezentacyjne a ja chcialbym zapytac jak ludzie uwazaja kiedy oni maja grac ? :p
0
ale Morata jest cienki jak makaron
0
Pierw obejrzyl sobie powtorke tego podania a potem mow ze Hiszpan nie mial najmniejszych szans :s
2
A pozniej bedzie zdziwiony dlaczego jest rezerwowym bramkarzem w Reprezentacji :)
1
Hahaha jego pewnosc siebie jest "obledna"
0
Co gra busi to sozk dzisiaj
3
Dla Barceony i tak jest potrzebny bramkarz ktory gra nogami to jest najwazniejsze :)
3
Tak na prawde to jest firmowe zagranie Busquetsa : )
0
Mi wlasnie celta dala nadzieje na stowke jeszcze tylko 2 mecze w ktorych ma pasc przynajmniej 2 bramki ; D
0
Mialem to samo lecz do wygrania 120 : [
1
Tymczasem 3 karne w 3 roznych meczach ; D
0
Rakitic po przerwie do zmiany bo dzisiaj to kompletnie statysta moze Rafinha albo Arda
0
Rakitic dzisiaj tak aktywny jak nigdy ;o
0
Tak jak ktos napisal Neymar dzisiaj na krola strat : D
0
Haha bez kitu
0
2 : 2 !