0

Panowie Czy wie ktos gdzie moglbym znalezc ten filmik z wklejonymi twarzami MSN i Luisa E. oni tanczyli sobie xd

0

hahahaha szok

0

Problem ? Teraz to bedzie problem bez Iniesty

0

Razi w oczy forma BUsiego do tego przyzwyczajeni nie bylismy

0

Gomes to CHyba z Ronaldem sie skumal ze nic nie gra

0

Papierem dobre ; D

0

Dzieki slicznie pozdrawiam.

0

Nie dawno obstawilem Europe wiec dluga droga zeby wszedl ale milo ze ktos pomogl, dzieki bardzo pozdrawiam.

0

no kupon live byl teraz mnie swita ; D to go tam nie bedzie czy jak

0

Pany robilem kupon na sts za 6 zloty tylko ale jednak, i nie wiem czy jakis lag czy co ale pieniedzy niema a jak wchodze zeby sprawdzic swoje kupony to tez go neiema mozliwe ze jest wyslany i pojawi sie pozniej ?

0

Hat-trick bledow obrony :D

0

Panowie poprosze o jakiegos linka bo zaden mi nie dziala :[

0

Z dzisiejszych meczow eliminacyjnych postawilem tylko na mecz CHorwacji ze przynajmnie 2 bramki w meczu beda, a tu jeb 1 a w pozostalych 2 przynajmniej sa, czesto tak mam z z jednej ligi mecz wezme i akurat w tym meczu tych bramek nie bedzie : [

0

Tylko zeby "boliwijczyk" nie wyskoczy ze to brak szacunku ze on ma tyle pieniedzy.

0

Panowie mam takie pytanko, chcialbym oczywiscie powaznej i przemyslanej odpowiedzi, zawsze kazdy narzeka na te przerwy reprezentacyjne a ja chcialbym zapytac jak ludzie uwazaja kiedy oni maja grac ? :p

0

ale Morata jest cienki jak makaron

0

Pierw obejrzyl sobie powtorke tego podania a potem mow ze Hiszpan nie mial najmniejszych szans :s

2

A pozniej bedzie zdziwiony dlaczego jest rezerwowym bramkarzem w Reprezentacji :)

1

Hahaha jego pewnosc siebie jest "obledna"

0

Co gra busi to sozk dzisiaj

3

Dla Barceony i tak jest potrzebny bramkarz ktory gra nogami to jest najwazniejsze :)

3

Tak na prawde to jest firmowe zagranie Busquetsa : )

0

Mi wlasnie celta dala nadzieje na stowke jeszcze tylko 2 mecze w ktorych ma pasc przynajmniej 2 bramki ; D

0

Mialem to samo lecz do wygrania 120 : [

1

Tymczasem 3 karne w 3 roznych meczach ; D

0

Rakitic po przerwie do zmiany bo dzisiaj to kompletnie statysta moze Rafinha albo Arda

0

Rakitic dzisiaj tak aktywny jak nigdy ;o

0

Tak jak ktos napisal Neymar dzisiaj na krola strat : D

0

Haha bez kitu

0

2 : 2 !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?