1

Tak to jest jak sie gra w 9 Munir to boiskowa fajtlapa i tyle w temacie jest nikim, tak ja jestem jeszcze gorszym zerem bo on tam jest a ja w domu siedze i go hejtuje. jestem fanbojem messiego ale jest w coraz gorszej formie.

0

Munir to fajtlapa dziekuje : D

0

Wygrywaja /: [

0

Arsenal 3 bramki na wyjezdzie przy dwoch Barcy : )

0

nie tutaj ;D wybacz

0

Ja za stowke dalem ze Messi strzeli wiecej bramek od Suareza w dzisiajeszym meczu ; D kurs 2.50

0

Wazne ze tabela jest na swoim miejscu ; D

0

Witam mam pytanie, mam konto na bet at home i chce zrobic sobie kuponik wzialem na City i Awans Atletico dlaczego nie moge zrobic takiej kombinacji ? Wyskakuje mi zebym usunal 1 z tych typow ;s

0

Ja to juz nie wiem jak to obstawiac, nawet wzialem ze ktokolwiek moze wygrac a tu bedzie remis ;s

0

Mial na mysli to ze od czasu kiedy Eto odszedl. nikt godnie nie mogl go zastapic : ) wiec SUarez teraz nadrabia stracony czas.

1

Ja tylko nie moge zrozumiec tego jak ludzie "porownuja" np mowisz o karnym z Arsenalem wystarczylo by zeby cech obronil to i tak by bylo ze Messi go za dobrze nie wykonal, masz racje teoretycznie latwy gol do zdobycia ale w koncu naprzeciw stoi bramkarz po cos. Moim zdaniem jest to w duzej mierze szczescie i tyle. Dziekuje i pozdrawiam :)

2

Takie docinki sa nie na miejscu bo akurat Katalonska prasa by takie cos zrobila : )

0

dajesz pieniadze na druzyne ktora ma najwiecej pieniedzy i nawet bramki nie potrafia strzelic ; D

0

ZEby ten higuain tak trafial do bramki jak w ta wode ;s

0

Musi cos powiedziec skoro jedyne minuty ma na "sparingach treningowych"

Mowi o szacunkach duperelach (nie chodzi mi na temat rodziny) a gada ze barca ma kompleksy no przeciez to jest dramat

0

Glosno mysle :)

1

I teraz czekac i sie tylko smiac jak trafia na Zenit/Benfica/WOlfsburg

0

Haha ronaldo pierw raczki a potem szybko klask klask

0

Mam nadzieje ze real ich zgniecie za to co ta roma robi

4

A Potem placz "moglismy wygrac" "nie wykorzystalismy szansy" boze co za patalach

0

Ja mam poki co - 35 ale teraz wzialem dyszke na Atletico i jakas kolumbijska wiec moze sie zwroci ; D

0

Postawilem 5 dych na lajfie na 1.5 bramki lech cracovia 16 zloty na plusie i juz weszlo ; D

1

2 Polowe zagral dobrze ? Przyjac nie potrafil pilki nawet

2

Caly suarez 80 % akcji psuje zeby potem strzelic gola ; D

1

Pany i Panowie jak myslicie jest sens stawiac wieksze pieniadze na Atletico ?

0

Gdyby babcia miala wasy : [ niema co gdybac moze remisik jakis bedzie ale Celta od kilku spotkan na Bernabeu nawet bramki nie zdobyla ale moze dzisiaj w koncu sie przelamie : D

0

Od kilku sezonow ? Zwlaszcza w poprzednim kiedy gral caly sezon : )

0

Okres masz? Czy nie masz sie na kim wyzyc ; o

0

Mysle ze inny rezultat niz zwyciestwo celty albo remis bedzie niespodzianka

0

Zamilcz jak masz mi pisac takie farmazony, nie pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?