Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak to jest jak sie gra w 9 Munir to boiskowa fajtlapa i tyle w temacie jest nikim, tak ja jestem jeszcze gorszym zerem bo on tam jest a ja w domu siedze i go hejtuje. jestem fanbojem messiego ale jest w coraz gorszej formie.
0
Munir to fajtlapa dziekuje : D
0
Wygrywaja /: [
0
Arsenal 3 bramki na wyjezdzie przy dwoch Barcy : )
0
nie tutaj ;D wybacz
0
Ja za stowke dalem ze Messi strzeli wiecej bramek od Suareza w dzisiajeszym meczu ; D kurs 2.50
0
Wazne ze tabela jest na swoim miejscu ; D
0
Witam mam pytanie, mam konto na bet at home i chce zrobic sobie kuponik wzialem na City i Awans Atletico dlaczego nie moge zrobic takiej kombinacji ? Wyskakuje mi zebym usunal 1 z tych typow ;s
0
Ja to juz nie wiem jak to obstawiac, nawet wzialem ze ktokolwiek moze wygrac a tu bedzie remis ;s
0
Mial na mysli to ze od czasu kiedy Eto odszedl. nikt godnie nie mogl go zastapic : ) wiec SUarez teraz nadrabia stracony czas.
1
Ja tylko nie moge zrozumiec tego jak ludzie "porownuja" np mowisz o karnym z Arsenalem wystarczylo by zeby cech obronil to i tak by bylo ze Messi go za dobrze nie wykonal, masz racje teoretycznie latwy gol do zdobycia ale w koncu naprzeciw stoi bramkarz po cos. Moim zdaniem jest to w duzej mierze szczescie i tyle. Dziekuje i pozdrawiam :)
2
Takie docinki sa nie na miejscu bo akurat Katalonska prasa by takie cos zrobila : )
0
dajesz pieniadze na druzyne ktora ma najwiecej pieniedzy i nawet bramki nie potrafia strzelic ; D
0
ZEby ten higuain tak trafial do bramki jak w ta wode ;s
0
Musi cos powiedziec skoro jedyne minuty ma na "sparingach treningowych"
Mowi o szacunkach duperelach (nie chodzi mi na temat rodziny) a gada ze barca ma kompleksy no przeciez to jest dramat
0
Glosno mysle :)
1
I teraz czekac i sie tylko smiac jak trafia na Zenit/Benfica/WOlfsburg
0
Haha ronaldo pierw raczki a potem szybko klask klask
0
Mam nadzieje ze real ich zgniecie za to co ta roma robi
4
A Potem placz "moglismy wygrac" "nie wykorzystalismy szansy" boze co za patalach
0
Ja mam poki co - 35 ale teraz wzialem dyszke na Atletico i jakas kolumbijska wiec moze sie zwroci ; D
0
Postawilem 5 dych na lajfie na 1.5 bramki lech cracovia 16 zloty na plusie i juz weszlo ; D
1
2 Polowe zagral dobrze ? Przyjac nie potrafil pilki nawet
2
Caly suarez 80 % akcji psuje zeby potem strzelic gola ; D
1
Pany i Panowie jak myslicie jest sens stawiac wieksze pieniadze na Atletico ?
0
Gdyby babcia miala wasy : [ niema co gdybac moze remisik jakis bedzie ale Celta od kilku spotkan na Bernabeu nawet bramki nie zdobyla ale moze dzisiaj w koncu sie przelamie : D
0
Od kilku sezonow ? Zwlaszcza w poprzednim kiedy gral caly sezon : )
0
Okres masz? Czy nie masz sie na kim wyzyc ; o
0
Mysle ze inny rezultat niz zwyciestwo celty albo remis bedzie niespodzianka
0
Zamilcz jak masz mi pisac takie farmazony, nie pozdrawiam.