0

Panowie mysliscie ze sevilla jutro wygra na wyjezdzie w koncu ? Graja z realem c : [

0

Alexis mial kontuzja "nie krotka" bo nie wiem ile dokladnie

2

Ja bym to inaczej ujal Rayo gra tak samo z barca i realem zas espaniol no sami wiecie

0

Mi brakuje Mallorci choc juz pewnie nigdy nie zobaczymy ich w najwyzszej klasie rozgrywek ; /

0

Dopoki te karne nie maja znaczenia niech sie bawia

0

Te karne to juz nawet nie sa smieszne

0

ALe nie rozumiem o co Ci chodzi ? Postawiles na Juventus ze wygra tak ?

0

po 90 minutach bedzie remis a potem juve wygra ?

0

Niema co sie poddawac, stary tyle co mi nie powchodzilo po 1-2 meczy to szok, oczywiscie kazdy pieniadz ma swoja wartosc jezeli stawiasz za grube siano to wiadomo ze szkoda jezeli bawisz sie po 2-10 zloty to nie ma co puakac ; D choc oczywiscie wiem ze to tez nie jest malo, mowisz ze 400 nie weszlo ja 2 tygodnie temu mialem takie cos ; d http://screenshot.sh/mLdqpSU5e4YMg

0

Specjal ;o

85

Mysle ze jedenastka kolejki powinna skladac sie tylko z Ronaldo ; /

0

Panowie byl Karny ? Bo pytalem Juanfrana i mowil ze nie bylo

4

Karny ? Pytalem Juanfrana mowil ze nie bylo

0

Panowie ! Jakze "lysy" zostal nowym szefem tej pieknej "instytucji" i odwola te wszystkie kary czyli co ? UEAFALONA !!! Zawsze pomagaja Barcelonie !

0

Karny ? Pytalem Juanfrana mowil ze nie bylo

0

Juz to powtarzalem ale lubie to, dajcie mi 10 kawalkow drewna i "Ziru" a bede mial 11 kawalkow drewna

0

Moze oni wychodza z zalozenia ze jakby je wykorzystali to Barca nie mialaby sytuacji te ktore miala :(

0

Nie ogladalem meczu, teraz obejrzalem sobie skrot z akcjami moze jakis byl slaby albo malo akcji ale z tego co ludzie pisali ze Arsenal zagral dobrze, jedyne co widzialem to Chammberlain mial bardzo dobra sytuacje i Ramsey w miare i to by bylo na tyle czy bylo cos jeszcze?

0

Bez sensu przeciez kazda druzyna tak robi, jak sie wygrywa to kazdy mily super ekstra jezeli przegrywasz to klotnie bojki i co tam jeszcze

0

Masz racje zeby bronic trzeba byc w stanie pokonac wszystkich aczkolwiek ja chcialbym trafic na mniej wymagajacego rywala choc nigdy niema pewnosci ze ten "mniej" wymagajacy rywal moze okazac sie slaby ; p

1

Jezeli barca strzeli jedna to arsenal "wystarczy" ze strzeli 3 a nie 4 ; D

0

Nie chce byc zlosliwy ale nawet we dwojke nie zarobimy przez cale zycie tyle co on w rok :(

0

Karny? Pytałem Juanfrana i mówi, że nie było

2

Dajcie mi 10 kawalkow drewna i "Żiru" to bede mial 11 kawalkow drewna

0

Co z tym losowsniem CA?

0

W koncu tak jest i bardzo dobrze bo kiedys to barcelona potrafila grac caly mecz, bramkarze mecze zycia, milion strzalow a rywale 1 kontra i 3 pkt w dupe wiec teraz to my mamy szczescie !! VAMOS

0

Jednak te 2 mecze beda bardzo ciezkie : P

0

Jezeli Sociedad wyjazd i Villareal wyjazd to autostrada to nie pozdrawiam

0

A ja mam nadzieje ze dzisiaj atletico zremisuje i za tydzien tez

0

Wolalbym raczej zeby takowa kartke Carvajal dostal; D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?