Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tymczasem Alves strzela bramke :)
1
To juz jest nudne
0
On nie napisal co jest wazne tylko jak wyglada gra realu ;s
1
Ja tez tego nie zrozumiem
0
Jaki karny ?
9
Co masz do fangola ? :D na fangolu jak wstawiaja to z jakiegos zrodla xd
0
Jak juz pisalem jestem fanbojem messiego ale w meczu z ATM messi przeciez byl i wybitnego meczu nie zagral
1
No ale to zawsze zawodnicy barcelony oblezaja sedziow ;D
1
Czy mi sie wydawalo czy ramos znowu udawal ze dostal w leb ? D
0
Jedno slowo sie narzuca na temat zawieszenia kary z Madrytu "uefalona"
0
I gdy realizator pokazauje powtorke z ladnie ustawionej kamery i ten slimaczek na srodku....
1
hmm daj linka
0
Masz racje w pewnym sensie ale nei mozna "Az" tak zarotowac skladem, trudno przegralismy to dopiero 3 mecz ale patrzac ile to porazek jest w ciagu 38 kolejek to jednak trza miec sie na bacznosci
7
Lucho totalnie zlekcewazyl rywala tyle w temacie
0
Czy ja te statystyki z flashscore sa dobre ? Bayern 77 minuta 0 strzalu na bramke?
0
W ktorym zdaniu napsalem zeby go sprzedac ? Czytac nie umiesz ze zrozumieniem ?
0
Co do Ter Stegena i jego wykopami to tez mialem zawal, mial duzo szczescia ze nie stracili przez to bramki bo wtedy to byl by wyrzucany, moze sie ogarnie troche z tym ale tak czy siak bledy zawsze byly sa i bede !
3
z 70 % na pewno ; D
0
trololololkiki
0
Zgadzam sie z Toba i osobiscie nie lubie Rakiticia irytuje mnie "prawie" caly czas ale nie znajdziemy drugiego takiego co haruje
0
Pany Rakitic cos gra ? Czy w formie ?
0
Munir to sie nadaje do Chojniczanki nie obrazajac ich.
0
Rakitic jak na razie w swoim stylu ; D
1
Czlowieku w ktorych z tych 4 wyrazow koles napisal ze smie watpic w Brawo powiedz mi w ktorych ? SLepy jestes czy nie umiesz czytac?
3
DObre wejscie brawo xd
0
Suarez to zaczyna ROnalda nasladowac, uwielbiam jego gre, ale zachowanie... na kazda zla pilke ryj skrzywia za przeproszeniem ;s
0
DLaczego nie moge sprawdzic wyniku na flashscore? Gdzie ten machester?
0
2 "niewypaly" oklepali ich : [
0
Co w tym smiesznego na oko to ponad 70 % informacji jest prawdziwych; o
0
Chcialbym takie grosze dostawac