0

Przyznam jestem fanbojem Messiego w ch*j za przeproszeniem, denerwuje mnie to jak caly czas to powtarzaja ze w Barcelonie jest kims a w reprezentacji nic nie robi, to skoro te jego osiagniecia to nic to jakie ma Cr, wiem ze byl w finale euro 2004 w ktorym przegral i to wszystko ?

1

Ze tak sie zapytam, fanboje Crisa zawsze "gledza" ze Messi w reprezentacji nic nie gra, nic nie osiagnal chcialbym zapytac ludzi co Cr osiagnal w Portugalii a co Messi w Argentynie. Pozdrawiam

0

Zrozum w koncu ze Barcelone zawsze beda mieszac z blotem, zawsze bedzie cos nie pasowalo, a oni spokojnym krokiem ida caly czas do przodu bany srany, brak szacunku nie wiem co tam jeszcze przekrety a oni dalej wygrywaja ; D

3

Nie zgodze sie, jest lepszy niz najlepszy z najlepszych wybacz.

0

Co Ty mowisz ;o zwlaszcza kiedy Neymar mial strzelic i walnal focha jak luis go wyprzedzil ta ?

1

Legendy glosza ze po wczorajszym golu pokazal serce dla kibicow oznaczajac ze ich nie zostawi

0

Co Ty mi czlowieku z zyciem wyskakujesz ? Napisalem tylko ze oczy bola po pierwszej polowie bo zagral fatalnie i tego nie podwazysz.

2

Ma ktos skrot z polskim komentarzem ?

0

Jeden tylko wszedl bo bylo 1:0 a obstawilem ze w kazdym meczu 3 lub wiecej bramek bedzie

0

Poratowalby ktos skrotem z polskim komentarzem ? : /

0

Zrobilem te 10 meczy za 5 zloty i do wygrania bylo 2200 i jeden nie wszedl : D

5

A ja dzisiaj takiego zonka mialem : )
http://screenshot.sh/mLdqpSU5e4YMg

2

Przeciez odwdzieczyl sie i poslal piekna pilke przy golu Neymara : )

0

Na pewno Steaua we wszystkich rozgrywkach ?

0

Ja cisnalem, a co zagral dobra pierwsza polowe ?

9

Wspaniala RObota chlopie propsy

1

Ja mysle ze to wszystko bylo zaplanowane

0

Takiego karnego zaprezentowal Henry w Arsenalu : )

0

Zatrzymaj ta karuzele smiechu

0

Czy przy tym karnym Messi ma asyste normalnie ?

1

CO WY GADACIE HAHAHAHHA

0

Komentarz usunięty

0

GOL GO LGO GLOGLGLG

5

Czy Neymar nie moze strzelic w jednym tempie badz drugim tylko musi kurwa 10 obroncow polozyc ?

7

Niech zdejma Alvesa bo ja tam wejde zara

1

A co jest jakis mus zeby go chwalic po fatalnej 1 polowie ?

0

Kogokolwiek VIdala nawet, strasznie mnie irytuje i jeszcze ida z kontra to zamiast odegrac do lepiej ustawionych wbija sie w 4 w srodek

2

Ney do zmiany dzisiaj bo az oczy bola

1

MAGIA !

0

Pique to chyba w lozku myslalmi jest, wyprowadzanie pilki w dzisiejszym meczu to jakas kpina i te jego "przezuty"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?