Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyznam jestem fanbojem Messiego w ch*j za przeproszeniem, denerwuje mnie to jak caly czas to powtarzaja ze w Barcelonie jest kims a w reprezentacji nic nie robi, to skoro te jego osiagniecia to nic to jakie ma Cr, wiem ze byl w finale euro 2004 w ktorym przegral i to wszystko ?
1
Ze tak sie zapytam, fanboje Crisa zawsze "gledza" ze Messi w reprezentacji nic nie gra, nic nie osiagnal chcialbym zapytac ludzi co Cr osiagnal w Portugalii a co Messi w Argentynie. Pozdrawiam
0
Zrozum w koncu ze Barcelone zawsze beda mieszac z blotem, zawsze bedzie cos nie pasowalo, a oni spokojnym krokiem ida caly czas do przodu bany srany, brak szacunku nie wiem co tam jeszcze przekrety a oni dalej wygrywaja ; D
3
Nie zgodze sie, jest lepszy niz najlepszy z najlepszych wybacz.
0
Co Ty mowisz ;o zwlaszcza kiedy Neymar mial strzelic i walnal focha jak luis go wyprzedzil ta ?
1
Legendy glosza ze po wczorajszym golu pokazal serce dla kibicow oznaczajac ze ich nie zostawi
0
Co Ty mi czlowieku z zyciem wyskakujesz ? Napisalem tylko ze oczy bola po pierwszej polowie bo zagral fatalnie i tego nie podwazysz.
2
Ma ktos skrot z polskim komentarzem ?
0
Jeden tylko wszedl bo bylo 1:0 a obstawilem ze w kazdym meczu 3 lub wiecej bramek bedzie
0
Poratowalby ktos skrotem z polskim komentarzem ? : /
0
Zrobilem te 10 meczy za 5 zloty i do wygrania bylo 2200 i jeden nie wszedl : D
5
A ja dzisiaj takiego zonka mialem : )
http://screenshot.sh/mLdqpSU5e4YMg
2
Przeciez odwdzieczyl sie i poslal piekna pilke przy golu Neymara : )
0
Na pewno Steaua we wszystkich rozgrywkach ?
0
Ja cisnalem, a co zagral dobra pierwsza polowe ?
9
Wspaniala RObota chlopie propsy
1
Ja mysle ze to wszystko bylo zaplanowane
0
Takiego karnego zaprezentowal Henry w Arsenalu : )
0
Zatrzymaj ta karuzele smiechu
0
Czy przy tym karnym Messi ma asyste normalnie ?
1
CO WY GADACIE HAHAHAHHA
0
Komentarz usunięty
0
GOL GO LGO GLOGLGLG
5
Czy Neymar nie moze strzelic w jednym tempie badz drugim tylko musi kurwa 10 obroncow polozyc ?
7
Niech zdejma Alvesa bo ja tam wejde zara
1
A co jest jakis mus zeby go chwalic po fatalnej 1 polowie ?
0
Kogokolwiek VIdala nawet, strasznie mnie irytuje i jeszcze ida z kontra to zamiast odegrac do lepiej ustawionych wbija sie w 4 w srodek
2
Ney do zmiany dzisiaj bo az oczy bola
1
MAGIA !
0
Pique to chyba w lozku myslalmi jest, wyprowadzanie pilki w dzisiejszym meczu to jakas kpina i te jego "przezuty"