0

Pique to chyba w lozku myslalmi jest, wyprowadzanie pilki w dzisiejszym meczu to jakas kpina i te jego "przezuty"

0

A jak mial ja trafic jak Bramkarz wybil ?

0

Getafe juz przegrywa ;o

0

Orellana czemu ma nie zagrac?

0

Nolito Aspas tyle wiem

0

Wczoraj grali 7 3 dla Hiszpanii

0

Już 5-0.

0

MIlner gra na prawej obronie ?

0

I Arsenal ; D a wlosy juz wyrywalem ;s

0

Obstawilem 10 meczy ze przynajmniej 3 gole beda w meczu, juz 3 mecz w ktorym 3 bramka pada w doliczonym czasie ; D

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

70 minuta 1 celny strzal, kiedys pamietam barca wygrala 3 : 1 z arsenalem a arsenal dokladnie 0 strzalow mial ; D

0

Choc byl spalony "Szmajchel" powinien wyjsc ; o

0

Wspaniale ten maly czlowiek wymiata

0

Haha nawet mozna sie dowiedziec ze Reina ma najwiecej dzieci w Seria A haha

0

Haha "iglajin" obrazil sie : /

0

A Kedirze i Moracie ?

0

Ale dzisiaj musza wygrac zeby espaniol zawital tam gdzie ich miejsce ; )

1

Licze dzisiaj ze Valencia wygra w koncu swoj 1 mecz w lidze pod wodza Nevilla : )

0

Spokojnie odwolaja sie, anuluja kartke i zagra z malaga : )

1

3 : 1 pozamitane : D

0

1 : 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Wypluj te slowka : ( przynajmniej 3 bramki maja byc ! : D

0

Mam pytanie dotyczace pieniazkow ; D jak ktos kupuje danego pilkarza np. za 100 milionow to pilkarz cos z tego ma ?

0

Moim skromnym zdaniem jest nam nie potrzebny fakt jest bardzo dobry zalicza duzo asyst ale rekawami potrafi dosyc czesto oddychac : (

0

Moze sie myle ale nie jestem napalony na zadnego z nich, masz racje pobawil sie troche w "Nojera", mam wrazenie ze jak Mats broni to obrona gra wieksza kupe, jednak Bravo ma te doswiadczenie i potrafi ustawic wszystko. Takie moje skromne zdanie ; D

1

Ogladalem 1 polowe, Benfica momentami wchodzila w ta obrone jak w maslo szok

0

A no wybacz ; D

1

Ekstraklasa wrocila i juz doszlo do 2 emocjonujacych spotkan : o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?