La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

2

musi się coś wydarzyć trudnego dla wszystkich kibiców Barcy aby tego treneiro wyrzucić i... się stało. To dobrze, przyjdzie nowy trener nowa wizja gry bo gorzej od taktyki Lucho już być nie może, gdzie my nie możemy akcji normalnie rozpocząć tylko co mecz nas cisną bo my od bramkarza zaczynamy to jest śmiech... co mecz zaczynamy tak samo.

0

@fart Masz racje i 80 % kibicow powie ze to jest dobre jasne jak to my wygrywamy 4 : 0 to wtedy mozna idiotyczna taktyka bez pomocnikow nie wygra sie nic a MSN wiecznie dnia nie bedzie mialo Hejtowalem cale zycie Rakiticia bo jest slaby dla mnie ale dzisiaj modlilem sie wejdz juz w 1 polowie.

0

@Barca_bwo dokładnie się z Tobą zgadza, jak długo można grać bez pomocy? my tak gramy od początku sezonu.. piłka od MatSa i dalej kułeczko, a przeciwnik robi przechwyt i modlitwy do MatSa o obronę, bo nie ma komu rozegrać a w drugiej linni - jest taka dziura, że cała armia by przeszła... No ku..wa mać to jest Barcelona!!!! a my gramy sobie do bramkarza. Zero taktyki zero!!! przegrywamy i nic się w taktyce nie zmienia.. ale jest ok. Co to są za transfery? my ściągamy jakiś szrot... za 35 mln? to nie można kupić młodych chłopaków, którzy by zap...szali a my pedałów z portugalii ściągamy...Wstyd dla scotów i dal całego zarządu, że nie myślimy o przyszłości

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?